Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mimuska77
14. jan 2010

ahá no laborantku chemičku,tak si to vieš predstaviť robím hokypokusy 😀 😀 😀
A študuješ?No to Ta nenormálne obdivujem,aký smer? 🙂

balambi
14. jan 2010

si teraz robím špecializáciu, tak to nie je až teké strašné, teda uvidím v máji, to je záverečná skúška 😀 som sestrička a teaz robím chirurgiu

mimuska77
14. jan 2010

Waw,takže tu máme aj zo zdravotníctva,to je super 😅
Aspoň nám budeš vedieť poradiť ked budeme hypochondričky 😀
Ale nie,to ja len srandujem ale sestryčky obdivujem 😅 😅 😅

balambi
14. jan 2010

dakujem 😀 mno, ja viem radiť len ľuďom, kt.nepoznám...ak je to niekto známi, alebo ja, tak to sú hned katastrofické scenáre 😀

mimuska77
14. jan 2010

uhm,tak to ja som ani sestrička neni a katastrofické scenáre mám hned 😀 ako ma čosi zabolí a to ešte ked študujem koníka čo všetko baby majú hned si "nájdem" zopár diagnoz,ale radšej sa nebudem rúhať,lebo akurát ma bolí hlávka,ale také silné bolesti migrény,aj včera ma už bolela a nezabra šumivý panadol,až 200-vka ibík,neviem či to za to že má prísť mrcha,alebo že som si nasadila od včera Valovičove kvapky,no dúfam,že dnes ma to prejde bez tabletky 😅

balambi
14. jan 2010

mimuska, 2OO je v pohode 😀 😀 kolegyňa fičí na 8OO...veď práve, aj ja si hned všeko nájedem a tak to radšej nechávam na dr. 😀
a na čo sú tie kvapky?

mimuska77
14. jan 2010

No mojka 800-vka???????????,, to už aj taká existuje?Vedela som o 600-vke,ale aj to si myslím že je "zabijak".Ja to radšej vždy skúšam s 200-vkou,aby som neostala závisláčka 😀
Valovičove kvapky sú na podporu vaječníkov,od 30. novembra som si začala dávať Sarapis,od neho mi bolo bombovo,lenže na dva týždne je to 12,37 oira a tieto kvapky sú jedny za 5,15 oira a vydržia 7-týždňov tak som ich chcela vyskúšať,sú na rastlinnej báze a zatiaľ verím bylinkám 🙂 🙂 🙂

balambi
14. jan 2010

tak dúfam, že pomôžu a už sa pridáme k matke 😀

balambi
14. jan 2010

mimuska, idem ja niečo porobiť...maj sa zatiaľ pekne papa

mimuska77
14. jan 2010

dík aj ja im verím a k matke by bolo už načase,ved je na nás sama 😉
A Ty neberieš nejaké vitamínky? 🙂

balambi
14. jan 2010

ja zatiaľ len kys.listovú, ale v pondelok idem k dr. tak uvidím, čo povie a poradí

mimuska77
14. jan 2010

Pa,pa balambi,len to neprežeň a potom sa sem friško poponáhľaj 😀

balambi
14. jan 2010

😀 😉

mimuska77
14. jan 2010

Kde je kto? 🙂
matuš potrebujeme tehu vírusky?Kde trčíš? 😀

lubka0506
14. jan 2010

ahoj mimus 🙂 ja som tu ale len na skok...

mimuska77
14. jan 2010

Cau lubi,neva že na skok ale si nejak ma tu všetky opustili 😀 A prečo len na skok?

lubka0506
14. jan 2010

vieš boli sme si z babami z roboty sadnút na kávu,potom som bola za švagrinou v nemocnici a prišla som až o štvrt na sedem a varila som. Idem pre mm k vlaku,príde z práce tak preto len na skok. 😉

lubka0506
14. jan 2010

kde sú všetky baby? ja som včera chcela ešte písat,ale neodosielalo mi to odpovede...to ma vytáča... 😒

mimuska77
14. jan 2010

aha,tak Ty si dnes tak fajnsky žúrovala s babami a švagrinke voľačo bolo? 😒

lubka0506
14. jan 2010

je v osmom mesiaci a krvácala,tak ju tam nechali,ale možno pojde zajtra domov. 🙂 ano žúrovala som v práci... 😀

mimuska77
14. jan 2010

dobrá a to s tou švagrinkou mi je ľúto,držím palce nech to dotiahne v poho dokonc,ved to má už za pár.... 😅

mimuska77
14. jan 2010

Už si mi zdrhla za mm? 😀

lubka0506
14. jan 2010

nie ešte 5 minút mám čas... 🙂 aký si mala den?

mimuska77
14. jan 2010

Fajn 5 min. je o.k. a dník?Dík,ale ak to nikde nepovieš som v robotke,no a takto si tu koníkujem 🙂 Ale o 22:00 končím,to je super,nie? 🙂

lubka0506
14. jan 2010

no to je super to máš ochvílu...takže si si ráno pospala... 🙂 tebe je,mne sa tak driemalo za volantom ako už dávno nie... ☹

lubka0506
14. jan 2010

ozaj nepoviem to nikomu... 😉

lubka0506
14. jan 2010

mojka ja už pojdem,maj sa želám ti pekný zvyšok večera...pa 😵

mimuska77
14. jan 2010

To máš moja pravdu aj som si pospala,aj som navarila,ale potom to dlhé poobedie v robotke,ešte že sa dá byť na koníku a Ty moja veľa cestuješ,Ty chodíš do robotky len ráno? 🙂

mimuska77
14. jan 2010

Aj Ty mojenko a ked máš čas tak znova dofrč a aj Tebe pekný večer 😅

mata1001
15. jan 2010

halo baby ste tu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre