Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
24. jan 2010

my sme mali maskovu polievku,kura gril. a majonezovy salat a este vypraz,maso,zemiaky a ryzu,to moja mama tolko vari a to sme 4 doma... 😉

mimuska77
24. jan 2010

Mňam mňa no maminy sú zväčša takéto šikulky že robia viac chodov jak v hoteloch 😉
A vy bývate s rodičmi?

mata1001
24. jan 2010

ano byvame este s nasimi.

mimus musim koncit.pa a pekny vecer...

mimuska77
24. jan 2010

Pa matušík tak možno zajtra a ešte peknú nedeľu 😅

januliq
24. jan 2010

ahoj dievcata, tak dakujem este raz za privitanie aj prianie... a mimus budem na teba zajtra mysliet a dufam ze donesiet dobre spravy...inak ja som si uz kupila dva testy 😅 a to sme zacali len pred nejakymi 2-3 tyzdnami, lubka aj tebe drzim palce dufam, ze bude vsetko ok... ja este nesledujem nic, zatial som si iba tak priblizne vypocitala plodne dni...no uvidime, ak to nezaberie tak verim ze my poradite co a ako 😀 nejake finticky ako to urychlit...a cyklus mam uplne pravidelny, ale mam na maternicy myom... ☹

dijanka
24. jan 2010

ahojte kočice, ďakujem za privítanie, normálne ste sa akosi rozbehli 😀 teraz už nestiham čítať...toľko toho píšete...ešte mám z vás hokej, ktorá je ktorá, ale ja to všetko dobehnem 😀 sľubujem...

mimuška, zajtra držkám palce, nech ti dr.povie radostnú správu: GRATULUJEM MAMINA 😉 potom daj vedieť ako si dopadla 😉

dijanka
24. jan 2010

Ľubka0506, aj tebe držkám palce, aby ste zajtra dobre pochodili 😉

dijanka
24. jan 2010

ahoj januliq, tebe prajem k včerajším narodkám všetko len to najlepšie, nech si čoskoro tehu 😉 , ja si zásadne testy dopredu nekupujem, lebo keď som si ich kupovala, tak aj mrcha sa doľakala a neprišla....no samozrejme ani mrcha, ani tehu 😠 ,tak som sa rozhodla, že žiadne testy nebudem kupovať...

natalca
24. jan 2010

caute baby, vitaj januliq, ahoj dijanka 😉
baby zajtra sa drzte na tych vysetreniach, nech vsetkym dobre dopadnu,
januliq vsetko najlepsie k 30, hlavne aby tehu prislo este skor ako budes o rocik starsia 😉

dijanka
24. jan 2010

čao natalca, ako si sa dnes mala? 😉

majuska7979
24. jan 2010

ahojte babule ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
drzte mi paluchy nech nadalej sa tak drzka

natalca
24. jan 2010

ahoj, poznas to, varenie, upratovanie.... a finis v praci

natalca
24. jan 2010

majuska ten grafik vyzera velmi slubne 😵 😵 😵 😵 😵 velmi ti drzkam palceky nech to vyjde 😉

dijanka
24. jan 2010

do kelu, nejako zas blbne koň, chudáčisko, asi je už z nás preťažený 😀 😀 😀
majuska, ja sa v tých grafoch nevyznám, ale držkám palce, aby teplota neklesla 😎

majuska7979
24. jan 2010

natalca, dakujem, tiez dufam, ale nezda sa mi to 😕
prsia ma nebolia a su male, a ja mavam pred mrchou balony az si to mm vsimol?? 😕

natalca
24. jan 2010

majus a testla si? aj mne blbne kon 😠

natalca
24. jan 2010

mimuska, odpisala som ti na tvoje otazky do IP 😉

dijanka
24. jan 2010

nemám na to nervy, tak ja dnes končím. dobrú nôcku vám všetkým.... 😉

natalca
24. jan 2010

aj ja radsej koncim, dobru noc, pa pa 😉

majuska7979
24. jan 2010

natalca nie nerobila som , lebo sa mi to nezda, prsia ma nebolia vobec, a mam ich male, pred mrchou mavam melony, ale aj tak mi je to divne, neviem merat budem mozno mozno za 2dni 😠

natalca
24. jan 2010

majus, kazdopadne to je zmena oproti tomu ake to bolo predtym, treba mysliet pozitivne a testni teda o 2 dni a ked budu kolajnici budeme sa z toho tesit spolu, vkladam do vas aj s mimuskou vsetku nadej, vidi sa mi, ze ste na rade 😉 😵
tak uz bezim, pa 🙂

majuska7979
24. jan 2010

papapap a no tiez verim v mimusku 😵 😵

mata1001
25. jan 2010

caute baby...ako sa mi tu mate?

lubka0506
25. jan 2010

Ahoj kočky 🙂 nie je tu nikto??? ☹ dakujem vám za to že na mna myslíte...boli sme dnes na genetike,zobrali aj mne aj mm krv a oprášili sme si mozgové bunky... 😵 inak bolo to v pohode... 😵 výsledky o dva mesiace 😵

majuska7979
25. jan 2010

ahojte kockyl,
tak mimuska, rychlo, rychlo, chcem vediet detaily

majuska7979
25. jan 2010

lubka budem ti hrozne moc drzat palceky aby boli super vysledky 😵

lubka0506
25. jan 2010

no veru mimus nenatahuj nás ☹ 😵

lubka0506
25. jan 2010

dakujem za tie palčeky... 🙂 ...majus a ty nie si dnes v práci???

majuska7979
25. jan 2010

lubka, bola som uz som chvalabohu doma, 😉 moja posledna ranna a taka som bola hladna 😀
zajtra mi zacinaju popoludnovky 😠 neznasam ich 😠

mata1001
25. jan 2010

ahojte ste tu?lubi moc ti drzkam palceky aby bolo vsetko ok... 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre