Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

m.a.y.a.
11. feb 2010

eja: zvieratka doma bol vzdy moj sen ale mamina nedovoli tak len snivam ja by som chcela kocurika lebo psika mopslika 😵 😵 noo snad ked budem stara a na dochodku si nejake zveriky zaobstaram 🙂 🙂

mata1001
11. feb 2010

ja?no:
1.ucitelka
2.graficka
3.Muller nepaci sa mi jeho hlas
4.zdena studenkova
5.kazdy valentin bol pekny,lebo som ho stravila s milovanou osobou.kvety,cokoladky...nic extra ale vsetko potesilo...

m.a.y.a.
11. feb 2010

mata ja som slepa jak ....)) ja som ti dala najoblubenejsich a nie tych opacnych xixi 😀 😀
no zhodnem sa na studenkovej ale spevak na prd mi nikto nenapada

mata1001
11. feb 2010

ejka ty nasa bosoračka 😀 😀 😀 😀 ale je to mile mat doma nejake zvieratko.ja som chcela rybicku nema ale odradila ma cena.uz sa nepamatam kolko stala to bolo uz davno ale nebola lacna.a ked dokupim vsetko co k nej potrebujem tak....sa nedoplatim a o mesiac mi zdochne...tak by ma piclo.

mayka ty kedy ides k dr?

mata1001
11. feb 2010

vsimla som si ze si tam dala Blunta a McCona...neviem ako sa to pise,a ved ti su celkom dobri... 😀

m.a.y.a.
11. feb 2010

mata: k dr. idem az v marci ked mi nedojde druha mrcha a dufam ze bude vsetko okej aj srdiecko je to dlhe cakanie !!! jedine co ma teraz drzi v klude je ze nespinim ani nic podobne lebo minule v juli to nebolo bohvie co!!
a ty v piatok poradna?? budes mat aj nejake foto co?? ved za chvilku budes aj vediet co nosis pod srdcom a chcete vediet co to bude??

mata1001
11. feb 2010

foto asi nie.ale dufam ze vsetko bude ok.ano chceli by sme vediet co to bude.uvidime co mi zajtra povie.budu mi brat aj krv,beriem moc,tlak,sono...no budem tam istu chvilu.uz sa ,,tesim,,
a pteco az v marci?jaaaaj nevydrzala by som to.a podla tvojich vypoctov by si v ktorom tt mohla byt?

ejasmeja
11. feb 2010

Mayi, tak potom silno posuchat ruky az dohoruca, urobit z dlani akoby "misticky" a prilozit na oci tak, aby neprenikalo svetlo k oku a postupne do horucich dlani otvarat ocka. postup mozes lubovolne dlho opakovat. malo by sa ti aspon trosicku ulavit.
a keby si chcela maciatko, tak ti mozem rezervovat, ked nasa Zuza bude mat male 😀

m.a.y.a.
11. feb 2010

mata: preco foto nie?? mne dala prvy krat hned a to som mala len gestacny vacok )) ale asi vedia kedy a co a kadzy dr. je iny ako vidim.
noo a preco az v marci: v januari som bola na kontr. ci je vsetko ok a vtedy mi dr. povedala ze ak sa podari tak nemusim chodit hned po prvej vynechanej mrche ale ze po druhej ze je vtedy uz viac vidno a tak cakame.
podla PM 6tt by som mala koncit v nedelu 😵

m.a.y.a.
11. feb 2010

eja: uz skusam techniky a hlavne sa nadajam vodou snad to zaberie a este sa najem a dufam ze uz to prestane !!
juuj maciatko hned by som chcela mat doma ale neda sa , na chalupe mame kocura Rišo sa vola ale stara sa o neho suseda takze je tak trochu jej ja mu obcas donesiem konzervy a nieco mlsne ale v zime tam nechodime 😖

ejasmeja
11. feb 2010

mayi a davaj na seba pozor teraz a zdravo papat! 🙂

mata1001
11. feb 2010

mayka on dava foto podla nalady..

a uz mas nejake nevolnosti?nezavidim ti...mne zacali v 7-8tt ale je pravda ze tebe sa nemusia vobec dostavit.prajem ti aby sa ti vyhli.nie je to nic prijemne ale zas da sa to prezit.

katka.he
11. feb 2010

tak pridam svoje odpovede do ankety: 😀
1. lekárkou
2. tlmocnicka-asistentka
3.mikla
4. mastalir
5.valentin?? a to je kedy a co to vlastne je???? 😀
😀 😀 😀 😀

m.a.y.a.
11. feb 2010

eja: davam si pozor to vies, aj jedlo mam zdrave lebo mi ani inac dome nejeme, mam citlive cerevo hlavne na vecerne jedla tak ma len ovocie a mineralku 😵 😵
len sa obcas bojim v praci mam vybavenu brigadu na upratovanie kanclov a toho sa desim tak len tak po troske umyvam a vysavam ale asi sa toho budem musiet vzdat!!

mata: zatial som si nic nevsimla len v pond. v buse do prace som myslela ze budem musiet vystupit a ist peso na grcku ma bralo a ludia mi vadili v buse asi vone 😠 😠 ale prezila som
ale tie nevolnosti asi len pridu ak nie budem rada to vies kto by chcel vo wecku prezivat ze ?? tebe to uz ustalo nie?? si pisala ze aj tebe je zle od zaludka ked nieco pojes tak viem ako ti je ja sa vyhybam tomu vecernemu jedeniu a pomaha mi to zatial 😵

ejasmeja
11. feb 2010

mayi, a hlavne by si teraz nemala pozerat na blikajucu obrazovku PC! heš odtial! šup do postele a skusaj "techniky"...
nie zeby som ta chcela vyhnat, som rada, ze sme sa tu po case zas stretli, ale teraz musis mysliet na svoje zdravie hlavne. tak radsej naozaj nesed pri PC

ejasmeja
11. feb 2010

mayi, aj ja som bola citliva na rozne pachy, aj na take, ktore mi pre tehu nevadili. uz to trosku preslo, ale z niektorych mi je stale zle - napr. z vone kavy- a to som ju pred tehu milovala! 🙂 aj jaj! 🙄

m.a.y.a.
11. feb 2010

eja: mas pravdu ale mam super LCD monitor a som v praci kde si lahnut nemozem 😒 😒 ruky ohrievam a prikladam a veru pomaha mi to este si dam obedik a zajem ho pomarancom 😵 😵

ejasmeja
11. feb 2010

tak som rada, ze som aspon trosku pomohla, nech ti ta bolest rychlo prejde! 🙂

natalca
11. feb 2010

ahojte babenky, ja dam len anketku a dobehnem az vecer 🙂

1. detska lekarka
2. statna sprava
3. skor skupina, metal a iny lomoz 😀
4. herec ma teraz nenapada
5. cokoladka, kvetinka, sexik, pohodovy vecer so super vecerou, alebo ideme niekam na vylet, my si nikdy nedavame drahe darceky 😉

m.a.y.a.
11. feb 2010

eja: ani mi nevrav kavu ja milujem a jednu si davam ranko ale taku slabulinku , pol hrnceka kavy a pol mlieka. citala som ze jedna kava nic nesposobi ale tebe ked nevonia tak nevonia.

mata1001
11. feb 2010

mayka ja cez den nevraciam klop klop klop.len rano a vecer.ale pred 2tt mi to prestalo a uz som sa tesila,ale predcasne.sem tam este vraciam aj dneska rano som len tak tak dobehla.no uvidime....vela ludi vadi aj mne a ked je vydychany vzduch v miestnosti/v cakarn/, to mi je na odpadnutie a ked mam este vetrovku na sebe tak ma zaleje pot a zide mi tlak...

ejasmeja
11. feb 2010

ahoj Natalca!
ako sa mas?

lubka0506
11. feb 2010

ahoj babule 🙂 aký máte den? usnežený? 🙂

mata1001
11. feb 2010

naty ahoj nechod prec......... 😢 😢 😢 😢

m.a.y.a.
11. feb 2010

ahojte Nati a Lubka 😵 😵

mata1001
11. feb 2010

lubi anketaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... 😀 😀 😀

ejasmeja
11. feb 2010

mayi, mne postupne prestavala aj kava chutit, ale to som este nevedela, ze som tehu, tezaj mi uz kava chuti, ale smrdi! 😀 minule som si dala slabunku kavu a kopec mlieka a to sa dalo pit, pretoze to nesmrdelo 🙂
ale radsej neriskujem, ved telo vie najlepsie, co moze a co nemoze a asi nereaguje na tu kavu tak odmietavo len nahodou...

ejasmeja
11. feb 2010

ahoj Lubka!
usnezeny! snad aj ty? 😀

mata1001
11. feb 2010

ejka uz si pila tu sladku gebuzinu na cukrovku?

ejasmeja
11. feb 2010

idem na obedik, pridem ked sa zadari, pekny dnik zelam! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre