Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
17. feb 2010

ahoj cicusky 🙂 ako sa máte? ja celkom v pohode,mala som vychádzku bola som vonku... 😵 mi máme dnes filé a zemiakovú kašu... 🙂 aj ja som na Fb... 😉

m.a.y.a.
17. feb 2010

mata aka si vtipna ja sa tu ukludnujem ze mi asik nic nebude a ty ze 3x za den noo ale jasne vsetko je mozne cakat 😵 😵 ale tebe je uz okej nie?? ved 17tt pomaly a isto budes mat za sebou polovicku

majuska7979
17. feb 2010

mata na devine, no musime sa tam dakedy vybrat, krasne tam bolo, no to boli kanarske ostrovy, ostrov fuerteventura 😉 bolo tam super hned by som si zopakovala, 😀

majuska7979
17. feb 2010

lubka to davaj posielaj ip

m.a.y.a.
17. feb 2010

majuska: noo kanarske ostrovy hned by som sa isla vyvalit na slnko a k vode !!! juuj

ahoj lubka: noo file a kasa hmm dobrotky tu dnes mame ja sa vecer tesim na slepaci vyvar doma

lubka0506
17. feb 2010

a komu ešte IP...FB?

mata1001
17. feb 2010

mayka ale to je individualne.niekomu neni zle a niekomu je.mne sem tam este je rano...

jaj prave som dojedla.ach aka som spokojna...

majuska krasne boli tie kanarske...hned by som sla... 😎

lubka ahoj....file mnam...

mata1001
17. feb 2010

lubka murkovia to je co? 😀 😀 😀

majuska7979
17. feb 2010

lubka mne ja si ta najdem posli iba ako si tam
mata ak sa rozhodnete na ten ostrov to mi daj vediet lebo sme prejazdili cely ostrov, autom a videla som krajsie miesta nez to nase 😉 to ti nieco odporucim 😉

mata1001
17. feb 2010

majus vdaka ale urcite nepojdeme aspon v blizkej dobe.a mozno dalsich 5 rokov...

majuska7979
17. feb 2010

xixi no dobre ale ak predsa, s babatkom tiez mozete cestovat 😵 ja dufam tak budeme robit 😀

mata1001
17. feb 2010

majuska tam co je ta zrucanina to je devin ale tam kde mam to ruzove tricko a rifle tak to je antol

majuska7979
17. feb 2010

babule takze ziadne komentare ohladom babatka, ok, lebo tam ma ludi z prace 😀 oni nic nevedia a budu posledny co to budu vediet 😉

lubka0506
17. feb 2010

hmmm...taká dovča by bola super...len keby mm chcel íst na slnko sa piect 🙂 ked ma balil za slobodna tak aj k moru ma vyvolával... 😀 😀 😀 teraz má slnka po krk... ☹

majuska7979
17. feb 2010

lubka mm tiez nerad lezi na deke a opeka sa, neznasa to ale zato rad chodi a obdivuje nove miesta, tak to skuste spojit, my sme tak robili prejazdlili sme cely ostrov, takze som si uzila aj ja pri opalovani a on pri objavovani 😉

mata1001
17. feb 2010

lubi podobne aj moj.on by radsej do alp do zimy a to ja nie.no vies co?pojdeme my dve k moru a mm posleme lyzovat.co ty na to ? 😀 😀 😀

lubka0506
17. feb 2010

majuš si zlatá ja sa tam ani riadne vysomárit neviem nie tak písat!!! 😀 😀 😀

lubka0506
17. feb 2010

mata no to beriem... 😉 aj teraz ma posielal zo švagrinou k moru... a ja mu hovorím že si pojdem užívat a ani o tom nebude vediet...ked nemám vajcovody,žiadne následky by neboli...

majuska7979
17. feb 2010

a co on na to?? 😀 ty si cislo luby

mata1001
17. feb 2010

lubi a keby si si mala vybrat kam bysi chcela ist?

lubka0506
17. feb 2010

majuš ja neviem či som si ta uložila,ani neviem čo som tam postláčala

majuska7979
17. feb 2010

neboj vsetko je ok, uz som si pozrela tvoj profil cize si vsetko urobila ok 😉

lubka0506
17. feb 2010

dobre...

lubka0506
17. feb 2010

ale aj tak v tom mám hokej... 😀 😀 😀

lubka0506
17. feb 2010

babule ja idem niečo zhltnút a idem tepovat koberce...papa neskor

mata1001
17. feb 2010

lubi paaaa

majuska7979
17. feb 2010

baby ja idem rozmrazovat mrazak, tak pekny dnik prajem a mata chcem vidiet nove foto bruska uz musi byt troska vydno 😉

mata1001
17. feb 2010

majuska ano je vidno.odfotim len musim s mm tel lebo ja nemam od mojho kabel a mm tel je kvalitnejsi ako moj.tak az cez vikend...ale si zlata... 🙂

majuska7979
17. feb 2010

no to aby si rychlo rychlo, lebo to treba take momenty zvacnovat 😉

ejasmeja
17. feb 2010

caute! uz som zas tu! napapana a spokojna 😀

Mayi, nic neboj, vobec ti nemusi byt zle. a ja som grckala mozno len 3-4 krat za cele tehu. ale na pachy som citliva dost teda... zmeny sa isto dostavia, ale nemusi to byt nic strasne... v ktorom si to tt?

a neprovokujte tu s dovolenkou - ja som minuly rok nikde nebola a tento zrejme tiez nepojdem... ach! och! more! a potapanie v nom! jak by som isla... 😀

ale na kanarskych sme tiez boli pred 2 rokmi a bolo fajn 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre