Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
17. feb 2010

Mati, aj ja chcem vidiet nove foto bruska! my sme fotili na Valentina, tak potom pridam tiez 🙂

mata1001
17. feb 2010

majus ja som si brucho este ani nefotila...

mata1001
17. feb 2010

ok ejka musim povedat mm nech ma pootfocuje z kazdej strany ale az cez week...

majuska7979
17. feb 2010

mata to si robis srandu, treba zvacnit rast babatko to mu das do albumu 😉

mata1001
17. feb 2010

nerobim si srandu.naozaj ja nemam foto,ale ved donedavna som ziadne brucho ani nemala.

m.a.y.a.
17. feb 2010

eja: som rada ze negrckam kazde rano asi by som mala na prd cely den ale mozno to pride ak nieco pojem ale davam si bacha co zjem 😵

dovolenka baby ani nehovorte hned by som sla my chodime pravidelne na senecke jazera k BA a aj tento rok by sme chceli ist ak bude vsetko okej a hlavne ako mi bude

mata: no jasne fotocky bruska musia byt ved to mas prve tehu tak aspon raz za cas 🙂 🙂 tesim sa na ne

mata1001
17. feb 2010

juj babulky ste zlate.no tak ja nieco s mm vykuzlim 😀

senecke jazera tot to mam za rohom... 😀
ja by som sla do turecka alebo egypta ale tam draheho nedostanem.nepohrdla by som ani cyprom ci kretou 🙂

ejasmeja
17. feb 2010

Mati, ja mam tiez len asi z 2 obdobi - ked mi troska zacalo byt vidno brusko (dlho nic vidiet nebolo - tiez asi tak do 17. tt 😀 ) a teraz. ale urcite sa fot! uvidis, ako rastie, najlepsie je to vidiet na fotkach 🙂

Mayi, ktory si tt?

m.a.y.a.
17. feb 2010

mata veru senecke mas za rohom ale nam sa tam hrozne paci a hlavne mame blizko blavu, ikeu, avion, aupark a kamaratov v ba a tak mame vsetko jednou ranou do roka )))

my sme uz obehli turecko a nepacilo sa mi tam vobec dva tyzdne a cakali sme kedy pojdeme domov ale egypt je uzasny tam sme boli 10dni a bolo nam malo ak by som chcela este aspon raz ist noo mozno za par rokov
ale teraz budem rada ked bude aspon MD 😀 😀

m.a.y.a.
17. feb 2010

eja: prepac zabudla som ti napisat ze 7tt budem pomaly koncit

majuska7979
17. feb 2010

maya takze aj ty si uz tehulka, to sme ostali iba my,

m.a.y.a.
17. feb 2010

majuska: noo som ale moc sa bojim lebo prve mi nedopadlo dobre tak sme dost opatrni a cakame co povie dr. v marci idem az 😒
a neboj vsetko sa zmeni a potom premenujeme temicku 😀 😀

majuska7979
17. feb 2010

maya to vam drzkam palceky tento raz to dobre dopadne 😉

m.a.y.a.
17. feb 2010

mata: ako si fotika testiky lebo mne doma skoro vzdy ostane biely zaber a ked ho dam z blizka mam to rozmazane ide ma porazit 😠 😠

a majuska: to ze som tehu vie samozrejme moj mm a moja mamca a najkamoska a vy tu babenky inac nikto netusi a este dlho nebude, sme si povedali ze ked bude vsetko okej tak a na velku noc budeme rozdavat 😀 😀

mata1001
17. feb 2010

baby kuk do mojho albumu na poslednu foto to sme dostali od segry - a nasla som kabel do mojho tel ale aj tak si brusko budem fotit az cez week

m.a.y.a.
17. feb 2010

majuska: dakujeme 😵

ejasmeja
17. feb 2010

jeeej! ake krasne rozostupy mame! Mayka 7 tt, Matka 17 tt, Ejka 27 tt! 😀

mata1001
17. feb 2010

mayka neboj teraz to dobre dopadne...musis verit...
no ked som to fotila s mojim tel tak som to mal rozmazane ale s mm tel celkom ok.on ma trochu lepsi ako ja.skus s fotakom.

m.a.y.a.
17. feb 2010

eja: noo to som si ani neuvedomila ake pekne rozostupy mame xixi

mata: noo prave ze som to skusala aj s fotakom a na prd ale musim pozret nastavenie fotaku ako mame uz dlho ale fotenie nie je moja zaluba

a krasne ponozticky 😵 😵 a inac aj kocik mas pekny vybraty aj mne sa paci taky styl, kamaratka si kupila ten s jednym kolesom v predu a sa jej prevratil aj s malym ale nastastie sa nic nestalo a vravi ze je nestabilny tak schvalujem styro kolesa 🙂

ejasmeja
17. feb 2010

Mayi, 4 je vzdy lepsie ako 3, aj mne trojkolkovy kocik pride tiez dost nestabilny

Mati, ponozticky su krasne! ja som sa tiez rozplyvala nad tymi od sesterky, ze ake su drobuliatka! 😀

mata1001
17. feb 2010

ejka mne to kazuje o jeden tt dopredu ja som dneska 15+6

mayka dakujem aj nam sa paci taky cerveny len uz boli ohlasy ze ked to bude dievca tak ok ale ked chlapec tak ze chceme cerveny?to sa nehodi...no ale nevidim dovod preco by chlapec nemohol mat cerveny kocik...
skus fotit v okne.na svetle

mata1001
17. feb 2010

ejka ze ake su drobucke,krasne. a tieto su take frote makke.

majuska7979
17. feb 2010

a kde je mimuska babule ???

mata1001
17. feb 2010

a ani s lubkoubb sme si davno nepokecali a natalkou...nejak nas zanedbavaju...

ejasmeja
17. feb 2010

mati a to nemozes zmenit v nastaveni? ale pokazila by si nam ten krasny rozostup, tak to nechaj tak, aj ja som uz vlastne v 28 tt, ale nemenim to tu 😀
a tiez nevidim dovod, preco by chalan nemohol mat cerveny kociar! ved to nie je ruzovy! teda ruzovy by som nekupila ani babe! 😀 ja chcem tiez cerveny aj pre chalana aj pre babu, ved a co? alebo orandzovy.

ejasmeja
17. feb 2010

tiez by som chcela vediet, ako sa maju

majuska7979
17. feb 2010

mati cerveny je super pre chlapca

mata1001
17. feb 2010

ejka skusala som to a nejde mi to zmenit.no newa.
ja by som si trojkolesovy nekupila lebo sa mi nepacia tie kociky.

majuska7979
17. feb 2010

mne sa pacia 3kolesove, ale ja to teraz riesit nebudem lebo niesom tehula 😉 ja si este musim pockat 😅

m.a.y.a.
17. feb 2010

mata: ved uvidis co to bude a potom sa prisposobis aj s farbou kocika nie??
a co ti vychadza podla cinskeho kalendara ?? my sme to skusali ratat kamoskam co uz maju deturence a sadlo to kazdej tak som zvedava ci to sadne aj nam

a lubkabb je trosku mimo nas tu ma to teraz tazke ale isto ked jej bude lepsie sa ozve a natalka ze zakladatelka a niet jej tu ze??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre