Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
10. mar 2010

ahojte 🙂
baby vy ste kubovia,a to si myslíte že sa stal zázrak alebo čo????...ved ja nemám vajcovody ako by som mohla byt tehotná... 😀 😀 😀 jedine že by sa stal zázrak... 😅
....a hlásim že mrcha prišla dnes... 😨
...inak ani mne sa sem moc nechce,tiež mám plačlivú náladu ale nie kvoli počasiu...tak sa majte a pekný večer... 😵

tuzimpobabatku
10. mar 2010

lubka: ahoj, jééééžiiiiš, to som netušila, že nemáš vajcovody 😉 .....ale taký zázrak v podobe bába by nebolo od veci, no nie? 😀 ....ale kašli na zlé nálady, ja viem, niekedy je to ťažké, aj mňa to chytá, ale to preto, lebo som doma a nezamestnaná, to ma strašne štve 😠 ...no, snažím sa na to nemyslieť a sústreďujem sa na stimulku. 😵 Tak pekný večer a dúfam, že sa tu čoskoro stretneme a pokecáme, papa 🙂

mimuska77
11. mar 2010

Caute babulky,takže lubi sorco,ale ved Ty si ešte nepočula o zázrakoch? 😉 Ved ako sa hovorí nikdy nehovar nikdy,držím palce... 😵

Matka včera som sa nemohla pripijit,lebo ostala s nami kolegyna z rannej smeny a robila hokusy pokusy,takže som musela sekat dobrotu a inak nám už opravili ten prístroj čo som "pokazila" a musela som do nemoty robit vzorky,ale dúfam že dnes sa mi už podarí príst na kona 😀

Všetky pozdravujem,idem si umyt háro a trošku pospracem 😉

mimuska77
11. mar 2010

Inak to malo byt pripojit 😀

mata1001
11. mar 2010

caute baby

mimus ja som nevedela vcera vobec na mk prispievat.tak mozno dneska pokecame.
jaj dneska sa mam zle,uz som vyvratila rozok ach jaj...od rana mi je blbo.vlastne od noci.skoro vobec som nespala,iba som sa prehadzovla,uz ma klby boleli od lezania na bokoch... ☹ ☹ ☹ a este k tomu toto pocasie...no úžas... ☹ ☹ ☹

a vy ako dnes?

makda
autor
11. mar 2010

ahojte babulky 🙂
tak som zase po dlhsej dobe tu 😅 . ako sa mi mate? co nove?

mimuska77
11. mar 2010

Babulky už som tu aj jááá,aj háro mám umyté aj byt som trošku dala na poriadok a teraz popíjam kávu 😉

Cau matuš to mi je lúto 😔 a počasie to mi lezie na nervy ked som sa zobudila a sneh no skoro ma porazilo...

Cau makdi,povedz čo Ty máš nové,pekne aj tebe rastú tt 😅

mimuska77
11. mar 2010

Ja dnes som aspon v lepšej nálade ako včera,onedlho bežím do robotky len dúfam že dnes už budem mat prístup aj k internetu 😵

mimuska77
11. mar 2010

makdi tebe sa nejako nechce medzi náááás??????????Ešte pracuješ? 😉

mimuska77
11. mar 2010

matuš a to Ty si štíhlunká tehulka,neviem potom ako mna budú boliet klby...
a inak už dlho sa tu neobjavila aj majuška,majuš kde si???????????? ☹

mimuska77
11. mar 2010

babule inak fakt som ohromná 😀 sama zo sebou si tu píšem jak šišina 😕 Kde steeee?????????????????????

mimuska77
11. mar 2010

matuš inak kukám tvoje foto nádherný kočálik 😵 😵 😵
A tie dupiky a body kulva zlaté 😅

makda
autor
11. mar 2010

ahoj mimus. nechodim na konika v poslednej dobe, akosi neviem preco. ale skusim sa polepsit 🙂. mam sa inak fajn, vsetko je ok. a co ty, tehu nebude?

mimuska77
11. mar 2010

Jaj makdi tehu stále nič zatial a práve týchto pár dní na mna lezú depky s toho,lebo aj vek a tak...

Ale teším sa že si je všetko o.k.,Ty ako znášaš tehu? 😵 A pekne sa polepši nezabudni,že si zakladatelka témy 😉 😉 😉

mimuska77
11. mar 2010

babule kašlete na mna a ja mám na Vás už len pár minút potom sa musím chystat do robotky 😒

mimuska77
11. mar 2010

babulky tak ja sa lúčim pá,poobede 😉

mata1001
11. mar 2010

uz som tu....

makda
autor
11. mar 2010

uz som tu aj ja. mala som manzela na obede, musela som sa venovat 😵

makda
autor
11. mar 2010

no ja sem pridem po dlhej dobe a vy nikde??? 😔

mata1001
11. mar 2010

ahoj makdi...ty kokso ty si uz v 16tt...?to ako ma dobiehas !!! 😀 😀 😀

mata1001
11. mar 2010

mimusssssssssssssssssssssssssssssssssssssss kdeeeee siiii?

cakaaaam taaaa 😀 😀 😀

mimuska77
11. mar 2010

Cau matušík už som tuu,pracujem jak drak a konečne som prišla aj sem mrky,mrky... 😀 😉

mata1001
11. mar 2010

no konecne !!! 😀 😀 😀 kukni odkedy ta cakam... 😀 😀 😀

makda
autor
11. mar 2010

uz som tu zase kocky 😀 . normalne som zaspala, taka som bola poobede unavena 😅

makda
autor
11. mar 2010

mati no dobieham ta, ale snad nepredbehnem 😀
mimus neboj, aj na vas sa coskoro usmeje stastie 😉 .

mata1001
11. mar 2010

makdi a kedy ma poradnu?brali ti uz krv na vyvojove vady?

mimus volakde zmizla ☹

mimuska77
11. mar 2010

Maťuš si naozaj zlatá kukla som,akurát mi hrajú Kristínu najkrajšie stromy.... tak trsám popri tom jak pilne pracujem 😉 😉 😉

Makdi tak si sa aspoň dobre vyspinkala a díky,verím tomu to len občas ma chytí úzkosť.... 😉

A Ty maťuš do obeda nešiel koník????????????? 😀 😀 😀
Kecala som si tu sama zo sebou!!! 😝

mimuska77
11. mar 2010

Baby zase som tu samaaaaaaaaaaaaaa?????????????????Zastrelím Vás 😉 😉 😉
Ja občas musím ísť okuknúť ten mega prístroj,lebo mi meria vzorku,ale inak som tuuuu!!!Co ma nevidíte? 😀

mimuska77
11. mar 2010

No Vy ste kámošky????? 😔

mata1001
11. mar 2010

mimus vcera mi neisiel kon a rano som lezala lebo mi bolo zle..a ty mas cas pri praci konikovat a este k tomu aj tancovat?ako sa vola tvoj sef?cinknem mu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre