Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

majuska7979
29. mar 2010

mimus, sklamem ta lebo mrcha dojde 😉 😀 moj siesty zmysel mi to hovori 😀 😉

mimuska77
29. mar 2010

Maťka,jasnačka, nemboj a ked nie zavola,vieš že nemám problém priletím a "spravím" Ti pri pôrode dulu... 😉 😎

Maji,nebud vešticaaaa,necháme to na osud,ale aj mrcha môže byť aj keby si bola tehu,takžeeeee 😀

majuska7979
29. mar 2010

mimus 😀 ale si zlata 😵 😵 😵 ale to nieje moj pripad moja 😀 😉

mimuska77
29. mar 2010

Mjuška 😝 😀 radšej mi povedz čo budeš variť aspoň sa inšpirujem hoci ja som dnes do obeda varila kura na smotane a cestoviny 😉

mimuska77
29. mar 2010

Babule idem si uvariť kávičku a zapáliť 😔 ,ale hned som tuuuuu 😉

majuska7979
29. mar 2010

nic specialne hovadzinku s kopytkami 😉

majuska7979
29. mar 2010

mimus nefajci 😠

megynka
29. mar 2010

ahojte
ale sta sa rozpísali 🙂 ja by som tiež potrebovala pohyb, hoci som už bola hodinku so psom vonku ale cítim sa akási spuchnutá a to som sa ešte ani poriadne nenajedla ☹

mimuska77
29. mar 2010

majuš ked ja tú cigu ani moc nemusím,ale zvyk je železná košela,no ale polepším sa 😉 A mňam to je brutal polievočka,ale s kopýtkami?To neviem čo je....

Megynka ahoj 😉
Ani mi nehovor,nejak slnko zaliezlo a spuchnutá som aj ja,ale asi od pažravosti,hoci veľa nepapám,ale cítim sa taká spuchlinka 😕

mata1001
29. mar 2010

mimus ty nefajci !!!skodi to zdraviu aj krase !!!
ahoj megy aky si mala dnik?

majuska7979
29. mar 2010

ahoj megynka 😉

mimuska77
29. mar 2010

maťuš tej mojej "kráse" to neublíži,ale ani neviem vysvetliť prečo tie blbé cigi fajčím....hovorím si že to mám na nervy 😀 ,ale osobne si myslím,že by som vedela bez nich fungírovať,a inak som čierna ovca s fajčením,ani mm nefajčí.... 😎

majuska7979
29. mar 2010

mimus, to je polske jedlo,
robi sa to z uvarenych zemiakov, ktore sa zmelu a prida muka a vajco aspon myslim a potom sa to nakraja na malinke kusocky a vari vo vriacej vode a ako nahle vyplavaju vytahuju sa a papaju s omackou a maskom, neviem ako sa to vola na svk, a ani neviem ci take nieco mame 😕 ale je to chutne 😉
a ta cigareta, no mala by si prestat 😠

megynka
29. mar 2010

baby, deň pracovný ☹ ešte zajtra vydržím, v stredu ideme zaniesť papiere na adopciu, takže si v práci urobím voľno, vo švrtok nejak vydržím a huráááááá predĺžený víkend 😵

majuska7979
29. mar 2010

megynka budem vam drzkat palceky na tu stredu 😉

mimuska77
29. mar 2010

majušík to mi pripomína šúlance,len plus k maslu sa bachne mak,alebo strúhanka s cukrom a inak by som mala k Tebe poslať mm,lebo on to veeeľmi ľúbi papkať 😉

mata1001
29. mar 2010

mimus skus kazdy den o jednu menej fajcit.dneska si mala napr.10,tak zajtra ,,len,, 9.a o par dni uz budes mat len 1. 🙂
za pokus to stoji...

majus to moze byt dobre jedlo...ach mna tam v kuchyni caka cokolad.puding s jahodanmi.ale este chvilu musim pockat,bo som jedla paradajku tak nech mi mie je zle

majuska7979
29. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀
no mm to lubi tiez hmmmmmm a ja tiez 😀 😀 😀 😀 😀

mimuska77
29. mar 2010

Jéj megynka,tak to Vám silno držím palce k ado a potom možno príde aj malý zázrak 😅

majuska7979
29. mar 2010

matus, no ten puding, u mna by to asi uz neslo, nutela, teraz este zele cukriky, bleee, uz nemozem sladke ani citit, ale uz sa tesim na masko 😀 len cakam na mm

mimuska77
29. mar 2010

No maťuš niečo na tom bude skúsim to tak spraviť,inak od nového roku som 16 dní vydržala bez cigy a cítila som sa báječne asi to tak začnem aplikovať aj tak idem 6. 4. na preventívku k obvodáčke tak som zvedavá a do vtedy by som nemusela fajčiť,no ale všetko je to v hlave tam si musím "upratať" a potom to pôjde a aj mm by sa tešil 😵

mata1001
29. mar 2010

megy drzim palusky a daj potom vediet ze ako ste dopadli,bo my sme zvedaveeeee 🙂

mimuska77
29. mar 2010

maťuš aj k Tebe mám poslať mm? aj puding má rád,ja ee 😉

mata1001
29. mar 2010

no vidis mimus tak to sprav pre seba aj pre mm.ako prekvapko... 🙂

mata1001
29. mar 2010

mimus mam uz len jeden posledny ale tak posli,ja sa rozdelim... 🙂

megynka
29. mar 2010

babenky, ďakujem a určite dám vedieť 😉 ale tu frčíte, normálne za vami nestíham 🙂

mimuska77
29. mar 2010

Nooo ja sa polepším 😉
Inak baby vo štvrtok bola u nás kamoška zo 4- mesačnou dcérkou a tú keby ste videli také malinké "sumo" má 4 mesiace a 9 kíl ale tak som jej vybozkávala dundušky,myslela som,že ju zožeriem jaká bola zlatá furt sa smiala,taká ešte dupačková 😵 😵 😵
Majuš a o cukríkoch ani nehovor my sme si dali doniesť s kolegyňou gumených médov aj ja som kúpila dve kilá a každý deň ich papám jak šalená,tak mi chutia a ešte aj hadíky 😀

mata1001
29. mar 2010

megy neboj dostanes sa do toho.zvyknes si na nas.a aj na rychle tukanie do klavesnice a citanie...par tyzdnov a si zabehnuta

mimuska77
29. mar 2010

Megynka nemboj aj Ty nás dobehneš ešte aj predbehneš v príspevkoch a samozrejme,že aj ja sa teším na nové správičky od Teba 😉 😉 😉

mimuska77
29. mar 2010

A kde máme ostatné babule???????????????Flákate sa kočeny? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre