Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

megynka
8. apr 2010

za 2 roky mu nakúpim výbavu čo bude mať do 18-tky 😀

mata1001
8. apr 2010

a cakate na chlapceka ci dievcatko?

megynka
8. apr 2010

to nám je jedno, čo bude prvé 🙂

mata1001
8. apr 2010

ja osobne by som ani nevedela kde zacat s adopciou...ja to namahave vybavovanie?

megynka
8. apr 2010

ani nie, išli sme len na úrad práce, tam nám pani dala žiadosť, vypísali sme si ju a doložili potvrdenie od lekára a o príjme zo zamestnania a zaniesli sme to do Trenčína keďže sme z PB, no a teraz budeme čakať kedy sa nám ozvú a začneme chodiť asi pol roka na psychologickú prípravu

mata1001
8. apr 2010

aha tak to nie je take komplikovane...teraz uz len cakat a cakat...a to je najhorsie.ale drzim palce nech to vyjde co najskor a mate uz drobca doma... 🙂

megynka
8. apr 2010

mata dík 🙂 idem zasa pracovať 🙂

mata1001
8. apr 2010

ok paaa ja idem do obchodu a na postu...pekny dnik 🙂 🙂 🙂

mimuska77
8. apr 2010

Caute babule,tak ja som sa tu už dlhšie neukázala,ale od piatka až do teraz som sa nezastavili,mali sme plný byt návštev a osláv a do roboty som chodila,ved aj teraz som hádajte kde a vybavila som si zubára a aj gyndu ale len som si dala predpísať další dufík,dnes som 17 DC a inak nemám nič nové...Ale myslím na Vás a pozdravujem všetky 😉

Maji ja verím že mne ten termín vyjde,do psej búdy,ale zas ked Tebe nevyšiel...aj by som si spravila testík ale ked som len 17 DC,počkám čo povie pani mrcha..... 😉 😉 😉

natalca
8. apr 2010

ahojte dievcata
mata, keby teba nebolo, uz by tuto temicku zamkli ☹ dakujem, ze to tu udrziavas, ja sa hanbim, ale vyhybam sa MK, potrebujem si trochu vycistit hlavu od toho neustaleho sledovania svojho tela, ale pravidelne vas citam, aj ked neprispievam 😉
som rada, ze sa vam dari 😵 😵 😵
mimuska, mne to podla jonasa nevyslo, uz som bola po ovu, nezda sa mi pravdepodobne, ze by som mala 2 ovu za cyklus
dnes som bola u dokiho som 1DPO, povedala, ze sliznica je pekna a pripravena 😵 nasiel mi znova polyp a malicky myom, ma 7mm, vraj tam nic nevidi a ja som mu tolko ukazala 😀
mam prist znova o tyzden a vraj laparku bude treba urobit, leda az by boli // tak, prosim, myslite na mna trosicku 🤐 😵
majte sa kočky 😉 a drzte sa 😅

megynka
9. apr 2010

ahojte 😉 natalca mooooooc držím palce nech sú // a nemusíš na laparku 🙂

ja som dnes bola v centre na krv na HP, výsledky feragmentácie DNA spermií ešte stále nie sú 😠 už som hrozne zvedavá ako dapadli

mata1001
9. apr 2010

ahojte baby...naty citim z tvojho prispevku smutok....ach neboj mozno budes mat taaaaakuuuuuu dialnicu ze na laparku nemusis ist...budem na teba mysliet...a drzat palce...

ja som predchvilou dosla z poradne a som tak trochu nasrata,lebo unho sa caka minimalne 3 hodiny a aj som tam sedela od 10h a vnutri v ordinacii som bola doslova 30sekund.a to bolo 13h 10min !!! vojdem dnu a vysetri ma,utz ziadny-no to mi ale newa ved nemusi mi mimco ozarovat kazde dva tt.predpisal recept a dovidenia.no skoro som odpadla.este som chcela vediet ci ma mimco taku vahu ako ma mat v tomto tt a on ze ved bud tt dojdem zase tak mi to presne povie.a mam vypit tu sladku gebuzinu.tak sa tesiiiiim....toť moj dnesny den a to este ani z daleka nekonci...
dufam ze aspon vy mate lepsi dnik...

mimuska77
9. apr 2010

Caute baby! 🙂
Nati nebud smutnučká,ja viem že to nie je jednoduché...ved aj ja som na rovnakej lodi s otehu,ale aj ja verím,že tam budeš mat dve // a laparku si možu strčit a ked aj nie tak potom to má takto byt a práve tá laparka Ti pomože k skoréme tehu,len sa nevzdávaj a nezabudni bojujeme všetky spolu 😵 😵 😵 Aj ja na Teba myslím hoci tiež sa moc nezapájam,nejak abstinujem od koníka a aj som mala trošku vyčerpávajúce aj ked milé dni,mali sme samé oslavy a potom nahánačky do roboty a tak kol do kola,v robote to tiež bolo,že som lietala jak zdivená,samé prekročenia som mla takže dost náročný týžden a čo sa Natalca týka toho Jonáša,ja mám nie od neho tie zázračné dni ale origoš od jedného s Topolčian za prachy na 18 mesiacov,len som si to porovnávala s tou Jonášovou stránkou a celkom to sedí,len v hodinách sa to odlišuje...Co sa týka Jonáša ja som nemala štastie mala som od neho vypočítaný celý rok 2008 a nič,takže ak to má byt tak to bude,teraz mám fertilné grafy a aj dni kedy by mohlo k počatiu príst,takže uvidíme,ale neriadim sa len tým ,ale aj hlienom atd,teplotu nemeriam!!!

Matuška čavenko,tá Natalca má pravdu nebyt Teba asi zanikneme,ale som rada že to tu podctivo udržiavaš,čo sa týka poradne,no je to naprd človek sa načaká jak somár a v ambulancii je sotva pár sekúnd,ved aj ja idem budúcu stredu obvodnej na velkú preventívku tak "mám radost"

Inak Vám prajem krásny a slnečný den a nám snažilkám hlavne hlavu hore,po búrke zas slnko vyjde a verím že to naše čakanie sa vyplatí,že Nati!!!!!!! 😉 😉 😉

mimuska77
9. apr 2010

Megynka samo že aj Teba pozdravujem a držím palce aby boli skvelé výsledky,tento rok to baby musíme rozprúdit samými tehulkami nezabudnite 😉 😉 😉

majuska7979
10. apr 2010

ahojte babule
tak ja zacinam merat, lebo sme sa s mojim mm rozhodli ze v maji ideme do dr, 😎 takze tento mesiac nam to musi vyjst lebo sa mi nechce chodit po dr, p 😎 reco sme sa tak rozhodli, lebo mam tu kamosku ktora mi par dni dozadu povedala ze nemozu mat babatko, ze sa snazia uz 4 roky a uz 2 rok;y chodia po dr, a problem je v jej mm, preto mi dala radu ak sa snazite dlhsie proste taka kontrola ci je so mnou vsetko ok alebo s mm urobit spermio, proste to len pomoze, tu je to zadarmo, takze sme sa rozhodli s mm, po mrche ktora dufam ani len nedojde ideme do dr
toto je moj uzasny graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 😀 , ovulka este nebola chvalabohu, lebo keksik sme nemali uz dobre dlho a niesom mala a viem ze bocian deti nenosi 😀 ale keksik je potrebny 😅 ale s tym to bude velmi zlozite teraz, lebo mm robi 6 dni v tyzdni a vstava teraz o 5rano, co znamena ze ked ja prichadzam s popoludnovky on uz spinka, vsak keksik bude asi len zajtra 😔 ked ma volno, takze dufam ze si tie spermosky pockaju na ovu 😖 i ked o tom pochybujem 😖
neviem ci ste pozerali spravy babule, ale polsky prezitent a jeho zena pravdepodobne zomreli v leteckej katastrofe, dnes rano 😔 😢

megynka
10. apr 2010

ahojte, krásny víkend 🙂
u nás už pršalo,asi až taký krásny nebude 😒
majuska,držím palce aby sa vám to podarilo, my sme si tiež mysleli že keď sa začneme snažiť mimi príde hneď a už sa snažíme 5 rokov a z toho 4 beháme po lekároch a ešte nič,tak ti hroooooozne moc držím palec aby si nepoznala také dlhé snaženie a nech mrcha už nedorazí 😉 🙂

megynka
10. apr 2010

babule,ja som sa tiež rozhodla,že ešte skúsim kúpiť ovu testy a ešte kým začneme ivf budeme sa intenzívne snažiť 🙂 my keď sme začali chodiť po dr. tak sme to prirodzené snaženie úplne vypustili

majuska7979
10. apr 2010

megynka, proste nas ta znama troska vystrasila hlavne mm , 😕 on sam zhodnotil ze v maji ideme do dr ze tento mesiac este nechame tak ale v maji sa ide do dr 😅
proste u mojej znamej prisli na to ze jej mm nema ziadne spermosky, proste musia mu urobit operaciu, pokusia sa vytiahnut nejake, ale iba umele je mozne ☹ proste som nevedela co mam povedat ale vedia kde je problem

megynka
10. apr 2010

majuska,u nás tiež mm dal podnet na vyšetrenia,on aj tušil že bude problém u neho, ale bol zlatý že vraj si aby sme si urobili vyšetrenia ešte pred svadbou a ak by bol neplodný že si ešte mám svadbu rozmyslieť, blázon,kde by som iného takého našla, my sme boli v centre ešte pred svadbou a hneď po svadbe sme začali stimuláciu, mm má znížený počet spermií na polovicu, pohyblivosť tiež na polovicu a patologických až 98% ale vždy pred ivf nám hovoria že na ICSI to stačí,že sa dá vybrať, ale zatiaľ nevyšlo ☹

majuska7979
10. apr 2010

megynka, stale mate nadej 😵 neboj podari sa velmi velmi drzkam palceky

megynka
10. apr 2010

ja som tento rok akási optimistická,tak si myslím že bude veľmi plodný, hádam sa nám to podarí všetkým 😵

majuska7979
10. apr 2010

no dufam ze sa nam vsetkym zadari a nam tento mesiac, proste musi lebo sa mi nechce chodit po dr

megynka
10. apr 2010

ja si tiež pôjdem kúpiť tie ovu testy a skúsim či motyka nevystrelí 😀 no ja som sa aj na vyšetrenie tešila,lebo som bola hrozne zvedavá kde ja problém,aj na prvé ivf som sa tešila,lebo to bola pre mňa obrovská nádej,vlastne ja som sa tešila na každé,ale je pravda že som sa aj bála a bojím sa aj teraz

majuska7979
10. apr 2010

megynka zadari sa musiiiii

mata1001
11. apr 2010

caute nikde nikto???

megynka
11. apr 2010

ahojte, som sa učila, budúci týždeň mám skúšku z geografie Slovenska 😒

mata1001
11. apr 2010

megy drzime palce...este napis presne kedy mame na teba mysliet.A na aku skolu chodis? 😎

megynka
11. apr 2010

mata, ja chodím do ZA, je to také trojročné rozširujúce jednoodborové štúdium pre učiteľov, ja chodím na geografiu, keby som chcela akože niekedy učiť 🙂 ja som učila ale na stavebnom učňáku, lebo mám stavbárinu vyštudovanú, ale tam to bolo o nervy tí puberťáci a drzí no hrôza, neprajem nikomu, keby som nezažila tak neuverím ako to je terazv školách, to my sme si nikdy nemohli dovoliť čo oni teraz

mata1001
11. apr 2010

megy tak to ti verim...mam bratranca pubertaka no des...

megynka
11. apr 2010

no a keď ich máš tak 25 v triede 😀 😀 😀 tarez sa smejem ale vtedy som bola na prášky, som tam vydržala 4 roky a musela som dať výpoveď, už ma tam 3 krát riaditeľka volala ale nenabrala som odvahu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre