Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

m.a.y.a.
14. máj 2010

xixi ponahlam ale nedobehnem ta nikdy 😀 😀 veru leti ten cas velmo rychlo
boli ste uz na 3D ci 4D sone?

mata1001
14. máj 2010

ano boli sme na 4D.pekne sa nam schoval,tak sme ho moc ani nevideli.len rucky a nozicky... 🙂

ty chces ist na 3D?

m.a.y.a.
14. máj 2010

ani nestras ze sa moze schovat ??? joo chceme ist uz len pre ten zazitok a neviem ci 3 alebo 4D uvidim cou nas robi doktor a este sa tam aj objednat musime a v ktorom tt si bola resp. je najlesie ist ?

camelco
14. máj 2010

no tak som uz tu, mata .. zmena roboty by som brala , ale to fakt tak lahko nepojde, a prijem potrebujeme .... mam 31 tento rok 32

mata1001
14. máj 2010

mayka ja som bola v 27tt. juuuj ja ta nechcem strasit...mna ,,ultrazvukoval,, celu hodinu a maly mal pred tvarickou koncatiny,tak sme vela toho nenatocili na dvd.este aj dr povedal ze je tvrdohlavy a neukaze sa.sme sa smiali...

camelco ja viem je to tazke ked splacate hypoteku...

camelco
14. máj 2010

mata skoda ze sa neukazál, a meno uz mate vybrane pre maleho tvrdohlavca 😀
hej baby a este som sa vas chcela spytat ci ste brali nejake vitaminy pred tehotenstvom ... ja mam dost pestru stravu ..tak fakt neviem, ci mam brat tie umele vitaminy

mata1001
14. máj 2010

camelco zatial to vyzera na Adamka.
ja som brala kyselinu listovu a pila gynastan caj a bylinkarka pani Anka Kopacova mi naordinovala aj vitamin E.ale to asi ordinuje kazdej

m.a.y.a.
14. máj 2010

mata: uvidim co to nase stvorenie bude vyvadzat uz minule na gynde sa nechcelo ukazat a skryvalo sa vsade mozne 😀 😀 ale aj muzik si to uzil a videl co to.

camelco: ja som brala femibion 800 ale dobre je papkat kyselinu listovu

mata1001
14. máj 2010

mayka ty teraz beries nieco?

camelco
14. máj 2010

dakujem ... musim zajst do lekarne a tiez kupit nieco manzelikovi na podporu spermijek nech sa to fakt tento rok zadari aspon by som vypadla z roboty 😀 😝

m.a.y.a.
14. máj 2010

jo beriem femibion 400 je drahy ako svina na mesiac 21€ ale beriem ho kazdy druhy den tak na dva mesiace mam vystarane
a ty papkas nieco?

mata1001
14. máj 2010

camelco vies si vyratat plodne dni? islo by to lahsie...

mata1001
14. máj 2010

ja mayka neberiem nic...ja mam od svojho gyn 3 lieky ktore musim brat a este aby som brala dalsie...nie vdaka...stacia mi tieto...

m.a.y.a.
14. máj 2010

mata jasne uplne chapem ja si radsej dam vitamin lebo nejako este nie je fajne ovocie ktore by mi chutilo, tesim sa na jahody, broskyne, marhule, slivky ale este to ma casu kym pridu madari predavat lebo tieto umele v hypacoch su brutus 😠 😠

camelko mata ma pravdu plodne a neplodne dni su super a isto to ide lahsie skuste a uvidis 😵 😵

mata1001
14. máj 2010

maya o ovoci mi ani nehovor.ja mozem len jablka bez supy a banany.nic ine...vsetko ostatne ide zo mna von...ved chemikalie...

camelco
14. máj 2010

baby u mna je to tazke zistit ... pri mmojom rozhadzanom cykle ☹ ... BT nemeram, ale pouzivam bilingsovu hlienovu metodu a mam tiez taky maly mikroskopik ... moj cyklus bol 29 len ked som brala HAK, po vysadeni je to od 27 do 35,36 niekedy aj viac. uz som bola aj na folikulometrii a daky mi povedal, ze u mna je tazke trafit sa do ovu. inac ideme uz cez CAR PN ... a tento mesiac zacinam aj so stimulaciou clostibelgytom, tak drzte palcoky 😀

mata1001
14. máj 2010

camelco aj ja som brala clostylbegyt a pocas neho mi robil folikumetriu.to mi pomohlo a trafili sme sa

camelco
14. máj 2010

mata fuuuuha .... ja kupujem len slovenske jablka z fruktopu .... inac vsetko ovocie, ci supinate 😀 (so supou) umyvam v teplej vode, prave kvoli postrekom a bio je strasne draheee ☹

camelco
14. máj 2010

no sak na to cakam aj .... minuly cyklus mi ten "sviniar" folik nepraskol 😠 😠 😠

mata1001
14. máj 2010

ja to ovocie radsej uz nepokusam.nejem uz skoro ziadne...okrem jablk a bananov.
neboj clostil ti pomoze.

hned som spat-idem si umyt vlasy 🙂

camelco
14. máj 2010

ked je si to ovocie akosi neviem odpustit a hlavne biele hrozno, to oberam, nahadzem do misky a niekolkokrat ho oplachnem v horucej vode a este ho tam chvilu necham vymocit az potom ho jem a tiez si neviem odpustit vsakovake tropicke dobroty ako mango, lici, granatové jablko a tak mnam mnam mnam mnam mnam mnam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mata1001
14. máj 2010

camelco no take tropicke ovocie ja vobiec...a teraz duplom...

ok baby budem koncit...pekny dnik vam prajem... 🙂

camelco
14. máj 2010

ahoj mata pekny zvysok dnesneho dnicka este

dijanka
14. máj 2010

ahojte babenky, dnes som si vás konečne dočítala 😀 😀 😀 , nejako nestíham a chcem reagovať na vašu témičku ohľadom WC...ja som mala presne taký problém, že keď som prišla do iného prostredia, tak som na WC nešla celý čas, až kým som neprišla domov 😝 ....jedna milá pani mi poradila recept zo sušených sliviek.....tak vyskúšajte.....večer zalejte vriacou vodou sušené slivky a nechajte vylúhovať do rána a ráno na lačno to pekne spapajte a vypite....mne to zabralo .... 😉

lubka0506
14. máj 2010

čaute babule 🙂 Tak ja som začala s "chlastačkou "už v utorok večer... 😀 😀 😀 len som sa vám nechcela chválit aby ste si nemysleli že som nejaký "norton".... 😀 😀 😀 ...a pomohlo to síce prišla mrcha už na 35 DC ale prišla... 😵 takže už len 20 dní a ide sa "pichat"-teším sa na to ako na prvý sex 😀 😀 😀
PC už mám opravený teda aspon zatial neblbne,povedala som tomu ujovi že ked to bude štrajkovat tak si ho vezmem na prázdniny... 😀 -aspon by zastúpil mm ked je na týždnovke 😀
camelco daj si to vínko určite pomože-ja som ho pila 2 dni aj okolo 28 DC a nazabralo ale teraz pomohlo 🙂
musím vám povedat že ste sa polepšili a píšete sem viac... 😉
želám vám pekný víkend 🙂 papa 🙂

megynka
14. máj 2010

ahojte babule 😉 tak 20.5. začíname psychologickú prípravu na adopciu 🙂 no a čo sa týka chlastačky 😀 včera som si dala vínko a dnes tiež 😀 😀 😀 no celý víkend idem na terénne cvičenia do hôr zo školy, máme to povinné tak neviem ako to prežijem v tomto počasí 😀 😀 😀 želám vám krásny víkend 🙂

lubka0506
16. máj 2010

ahojky 🙂 vidím že tu cez víkend nikto nebol... 😒
megynka to je už vo štvrtok tá príprava...hmmm tak nech to dobre dopadne 😉
...ja zajtra valím do práce dlhšie som nebola a ani sa mi nechce,najhoršie to ranné vstávanie ☹ ☹ ☹
...želám vám pekný začiatok nového týždna a dúfam že bude aspon trošku slniečkový...už ma ten dážd nebaví... 😒 papa.

megynka
16. máj 2010

ahoj lubi 😉
celý víkend som bola v škole, vybavila som terénne cvičenia, jeden zápočet a dve skúšky a zajtra zasa do práce ale od stredy si beriem dovolenku lebo o dva týždne mám ešte tri skúšky, tak sa musím trošku poučiť 😉 no som zvedavá hrozne ako bude tá príprava prebiehať a koľko párov nás tam bude, potom máme ďalšie sedenie 26.5. a 24.5. mám narodky tak ešte musím pripravovať aj takú malú oslavu pre rodinu, už aby bol koniec mája, potom si trošku vydýchnem, v júni mám už len jedny terénne cvičenia a jednu skúšku a jednu seminárku 😀 ach jo 😀
ti verím že sa ti nechce do práce, nám má prísť ešte od 24.5. ten týždeň kontrola do práce z BA tak ja fakt neviem čo skôr 😀

camelco
17. máj 2010

ahojte baby, lubka mne mrska dosla na 33 DC dnes konecne konci, ale zacinam s clostilom no uvidime ako dopadne cely tento cyklus
megynka ... tak drzim palceky na tej psychologickej priprave a hlavne aby si cely ten natrieskany maj zvladla

... inac baby k tej chlastacke, tak ja som si dala neviem ci to bolo 1 dcl ale mne sa tak motkala hlavicka 😀 ... no fakt alkoholicka by zo mna asi nebola 😀

megynka
17. máj 2010

ahoj camelko 😉 ďakujem, hádam to do konca mája nejak zvládnem 🙂 tak to by chcelo systematickú prípravu na tú chlastačku 😀 ale ja teda tiež nie som preborník 😀
dievčatá uvarila som si kávičku a mám prestávku, ale máme strašnú zimu, tento rok leto asi nebude ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre