Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

camelco
17. máj 2010

tu v Topolcanoch je taka "kosa" uz som si uvarila caj ale pri tom pobehovani hore dole ho aj tak pijem studeny Brrrrrrrr 😠

ale idem si dat kafe ... poobednajsia siesta 😀

camelco
17. máj 2010

a kde sa vfetky stratili, mozno to tiez mate take rozbehane v robote ako ja, ale povedala som si ze si urobim poobednajsiu siestu, nech ma nikto neotravuje 😀

mata1001
18. máj 2010

caute babulky...ako sa tu mate?

camelco
18. máj 2010

ahoj matka 🙂
skoda ze nie lepsie, uz chcem piatok, v robote sa mi uz nechce byt ☹ 😒 😠

katka.he
18. máj 2010

caute babulky... ako sa vam dari? co mate nove? aj u na vychode je otrasne uprsane, sychrave a studene pocasie..brrrrrrrr..... ako v jeseni...

mata1001
18. máj 2010

ahojte veru uz nech je piatok.mm dojde z tyzdnovky domov...konecne.ten tyzden je taky dlhy a to je len utorok....
a vy sa ako mate? katka aj u nas prsi a strasne fuka vietor.este ze som doma 😉

camelco
18. máj 2010

vsade je to s tym pocasim na slovensku rovnake ☹

mata1001
18. máj 2010

no otras...v maji a je 10 stupnov... ☹ 😠 😠 😠

camelco
18. máj 2010

baby vyzera to u mna tak na 2 tyzdnovu PN 😀 lebo inac sa tu zblaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅 m

camelco
18. máj 2010

myslim v robote 😉

megynka
18. máj 2010

čaute baby 😉 camelco ja som to tiež v práci už nemohla vydržať a tak mám dovolenku, to je pohoda, teraz som sa zobudila, uložilo ma na spánok a bola som hotová 😀 a inak počasie fakt otras, to je nenormálne a bojím sa že leto bude škaredé ☹

mata1001
18. máj 2010

megy nebude,neboj slniecko vykukne a my sa este aj potit budeme...

camelco
18. máj 2010

magy ... neboj, predpovede su ze bude teplo, uz aby bolo ........ dovolenkaaaaaaaaa 😀

lubka0506
18. máj 2010

ahojte 🙂 čo je nové?
aj tu je škaredo každú chvílu prší...a má to nepriaznivé učinky na moju náladu... ☹ ...už aby svietilo slniečko!!!! 😵

zabka30
18. máj 2010

Ahojte, ani mne počasie veľmi na nálade nepridáva, ale snažím sa byť v pohode. Lekári spolupracujú na našom mimine, no zatiaľ bolo všetko neúspešné 😢 Človek by nemal prestať dúfať, tak už o 2 týždne uvidíme ako dopadol tento ďalší pokus. 😕

megynka
18. máj 2010

lubi u mňa nič nové, čakám stále na schválenie žiadosti a učím sa na skúšky 🙂 a ešte dnes nám prídu zamerať vstavanú skriňu do spálne, sa na ňu hrozne teším

zabka, držím palce aby bol tento pokus úspešný 🙂 bola si na ivf? alebo IUI?

lubka0506
18. máj 2010

zabka ahoj 🙂 dúfam že ten pokus vyšiel...držím ti prsty 😉
megy ja som mala dnes volno,ale zajtra valím do práce moc sa mi nechce ale čo už......vstavaná skrina hmmm a to prídu k vám takto na noc??? 😀 😀 😀

megynka
19. máj 2010

ahojte 😉
lubi takto večer ten pán prišiel zamerať, on chudák celý deň maká, tak prišiel asi o 19:30 a skriňa bude do dvoch týždňov, dnes mi prišlo schválenie žiadosti na ivf a ja sa neviem rozhodnúť kedy začať 😵 😵 😵

camelco
19. máj 2010

ahojte baby, ste tu????? 😀
ahoj megy 😀

camelco
19. máj 2010

megy nechaj si cas aby si bola psychicky pripravena a myslela pozitivne, ze sa to hned vydari 🙂

megynka
19. máj 2010

camelco ahoj, no ja myslím pozitívne, mám toho teraz ale veľa, no možno by som nemala premýšľať a pustiť sa do toho, spýtam sa manžela koľko má na účte a podľa toho sa uvidí 😀

camelco
19. máj 2010

😀 😀 😀
to je ozaj dôlezite 😀

lubka0506
21. máj 2010

ahoj kočky 🙂 vidím že tu včera nikto nebol 😒
nemáte nič nové???ja tiež nie konečne je piatok,v robote je pakáren a strašne sa to vlečie... 😕
megy ja by som to skusila čím skor aj ked to bude niečo stát... 😒 😵 ozaj ešte som vám chcela povedat že som bola včera na nákupe a blokla mi banka kartu...kvoli pokusu o zneužitie či čo...tak čakám na druhú... 😒 to ma napadlo len tak ked hovorila megynka o účte...papa a pekný víkend a dúfam že aj slnečný... 😉

lenk30
21. máj 2010

ahojte baby, sorry že vám skočím do témy.......zdá sa mi to nedávno, čo som takéto niečo hľadala. no už je mi to neaktuálne. neviem ako ste vy na tom, ale pre mňa bola na prvom mieste robota, potom zábava.....30na krku, pocit že rozum stále nikde. ale už mám 15 mesačného Filipka a som šťastná prešťastná..................tak som vás len chcela pozdraviť a možno podporiť v snažení 🙂

megynka
22. máj 2010

ahojte
lubi máš pravdu, ideme do toho hneď, 1.6. si idem do Martina pre recepty na injekcie a vychádza to že stimulka by začala niekedy v druhom júnovom týždni, takže hor sa do posledného pokusu
boli sme už aj na prvej príprave na adopciu, bolo to celkom fajn, pokecali sme robili sme rôzne úlohy a ďalšie stretnutie máme 26.5. no a v piatok mám zasa 2 skúšky a v sobotu jednu

megynka
22. máj 2010

lenk, dík za podporu 😉

lubka0506
23. máj 2010

ahojky 🙂
lenk dakujeme za podporu 🙂
magynka máš toho dost vela,skúšky adopcia,stimulka...hmmm držím prsty 😉
ja by som si mala pichat od 3.6 🙂 a ako víkendujete? ešte že je pekne a dnes svieti už aj slniečko... 😵 😵 😵 ...peknú nedelu želám,ja idem teraz gulášovat...papa 🙂

megynka
23. máj 2010

ahojte, krásnu nedeľu 😉
my sme boli doobeda pozrieť výstavu psíkov tu u nás, potom sme boli trošku vonku, blížia sa moje dni a to by som zas stále spala 😀

lubi to budeme tehotné skoro naraz 😉 budem držať palce 🙂

lubka0506
23. máj 2010

megynka no boli by sme na tom narovnako...dali by sme si potom stretko v meste... 🙂 aj ja tebe držím palce zo skúškami a tým všetkým okolo,držkaj sa!!! 😉

megynka
23. máj 2010

lubi, tak fajn kľudne môžeme dať stretko a oslávime to 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre