Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
9. júl 2010

@megynka dakujem.Nezostava nam nic ine len cakat.Ale uz budem rozhodne len oddychovat a robit len to co je nutne.

lubka0506
9. júl 2010

ahojte babule 😨 čo to čítam?...@janemarie neblázni rýchlo si chod lahnút a vylož nohy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😒 Neboj dopadne to dobre. Myslím si že ked to krvácanie prestalo tak to bude dobre a ja som aj čítala že trošku špinit možeš...bolo to tu niekde na koníku.
...mne dnes vložili dve embryá tie čo sa vyvýjali najlepšie...takže PK predsa len nie je zbytočná. Nezostáva mi nič len čakat,snažím sa nemysliet na nič zlé,aby som to neprivolala ale poviem vám že mi je lepšie led som natiahnutá na gauči ako ked sedím.
babule želám vám krásny víkend lebo asi cez víkend tu nikoho nebude...páááá 🙂

janemari
9. júl 2010

@lubka0506 ved le polihujem a nenatahujem sa.

megynka
10. júl 2010

ahojte 😉
dnes na sone všetko ok, folikuly nádherne rastú, ešte zajtra ráno im dám papkať injekcie a v utorok mám OPU, 13 dní stimulácie a 13.7. bude OPU, krásne mi to vyšlo a budem tehotná 😵

janemari
10. júl 2010

@megynka gratulujem a drzim palce.

megynka
10. júl 2010

@janemari už zasa verím, že sa to podarí, musí a ty sa ako dnes cítiš, dúfam, že je to lepšie a pekne oddychuješ

camelco
10. júl 2010

ahojte babulky 🙂
no riadne dlho som tu nebola ale nestihala som to, ostala som sama, lebo kolegovcov mam uz na dovolenke

@janemari @lubka0506 ............... velmi silno vam drzim palceky, nech vsetko dobre s drobcami dopadne 🙂
@megynka .......... tebe to fakt pekne vyslo a urcite budes tehulka

........... a ja som vo stvrtok mrchu dostala, takze zaciname dalsi cyklus ........... uvidime

camelco
10. júl 2010

@janemari .............. hlavne oddychuj

zuzana_18
10. júl 2010

@megynka gratulujeeemdržím palce,13 je bláznivé,ale za to šťastné číslo.Budeme na Teba siiiilno myslieť,opatruj sa... 🙂

megynka
10. júl 2010

@camelco ahoj 😉 naozaj si tu dlho nebola, juj keby si už mala tento cyklus plodný 😵

@zuzana_18 budem aj ja držať palce nech srdiečko bije ako zvon 😵

radlinka
10. júl 2010

ahooojte babulky, sorry ze som sa neozvala, ale som akasi chorlava a lezie na mna nejaky virus, alebo som to chytila zo silnej pracovnej klimy a teraz mam priznaky prechladnutia, takze sa necitim vobec dobre. 😔 Vonku tak krasne a teplucko a nemozem si toho ani uzit, zatial sa vsetky opatrujte a drzim palceky...nech sa vydari vsetko podla predstav 😵 😵 😵 😵 😵

lubka0506
12. júl 2010

ahojte 🙂 dnes tu nikto nebol... ☹ takže všetky sa opalujete...aj ja som sa išla opalovat ale slnko zašlo 😀 😀 😀

janemari
12. júl 2010

@lubka0506 no ja aj trochu hej precitala som ale je pravda ze som skor polihovala a tak.Zajtra idem do centra kde sa vsetko rozhodne.

lubka0506
12. júl 2010

@janemari budem na teba mysliet a silno držat všetky prsty 😒 Ja som tiež dnes oddychovala a mám akési čudné nálady mám chut plakat a bojím sa. ☹
ty sa drž...vela štastia 🙂 papa

lubka0506
12. júl 2010

@megynka aj tebe držím prsty ved zajtra je trinásteho 😉

janemari
12. júl 2010

@megynka pridavam sa k lubke drzim palceky. No je 13 ? to ma ani nenapadlo,som zvedava ci mi prinesie 13 stastie alebo zase smolu 😖

st2
13. júl 2010

ahojte kocky zaujala ma tato tema kedze aj ja uz mam nad 30 a babo stale nic, chcem sa vas spytat ako dlho sa snazite uz, kedze vidim ze uz podstupujete aj rozne liecby

lubka0506
13. júl 2010

@st2 ahoj vitaj medzi nami 🙂
my sa snažíme 7 rokov 😒 ...a zatial stále nič a ty???

st2
13. júl 2010

@lubka0506 fuuuuuha tak to si ma teraz riadne zaskocila ze 7 rokov, tak snad to coskoro vyjde, no my len od jari sme sa zacali snazit tak uvdivime co a ako sa zadari

lubka0506
13. júl 2010

@st2 no tak to vy máte ešte také pekné snaženie... 😉 od jari to ešte nič nieje...neboj podarí sa to.
...ja som teraz po ET a oddychujem,akosi ma bolia kríže...nemám z toho dobrý pocit. neskor tu nakuknem papa 🙂

st2
13. júl 2010

@lubka0506 tak drzim palce aby sa poriadne zadarilo, kedy budes vediet vysledok po ET

megynka
13. júl 2010

Ahojte 😉 hlásim príchod z CAR, odobratých 8 vajok - 2 jednotkové,3 dvojkové a 3 trojkové, tak hádam 5 by sa mohlo oplodniť 😉

lubka0506
13. júl 2010

@megynka ahoj dúfam že to vyjde... 🙂 tfuj tfuj tfuj
@st2 mala by som íst na krv v pondelok...

janemari
13. júl 2010

Tak dievcata 13 je nadalej pre mna nestastne cislo.Nam to nevyslo,krv je negativna.Uz mi volala aj dokina ze vo stvrtok ukoncime PN.Vam zelam prijemne cakanie na testiky a aby ste tam mali //

martinaaaaa
13. júl 2010

@janemari to ma velmi mrzi janemari fakt som verila ze to aj tebe vyjde ☹ drz sa

janemari
13. júl 2010

@martinaaaaa aj ja som verila do chvile kym som nedostala mrchovske bolesti a nezacala spinit.

martinaaaaa
13. júl 2010

@janemari skoda ☹ tak nabuduce 😉

st2
13. júl 2010

kocky vsetkym vam drzim palceky, a tym ktorym sa nepodarilo tak vela vela sil 🙂

janemari
13. júl 2010

@st2 vdaka 🙂

st2
13. júl 2010

@janemari vobec ale vobec nie je zaco, radsej nech sa za tu vdaka co najskor zadari 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre