Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
19. nov 2010

😀 🙂 no to som rada keby som nenapísala ja ...napísal by niekto??? 😎 som rada a želám krásny víkend! píšte aby bolo čo čítat !...ja mám doma manžela po týždnovke tak sa mu budem venovat 😀 😝 papa

janemari
19. nov 2010

@lubka0506 tak sa mu pekne venuj a uzivaj si to.Neviem ako budem cez vikend stihat,ale vecer urcite dojdem.

annamary27
19. nov 2010

@janemari dakujem Vám 😀 😀 😀

janemari
19. nov 2010

@annamary27 a cakame len same pozitivne spravicky,najhorsie budu tie 2 tyzdne. 🙂

annamary27
19. nov 2010

@janemari budem sa snažiť 😉 😉 😉 ,pre mna najhoršie boli ani nie tie 2týždne ,ale tie dni kedy sa chodilo na krv a potom volá o výsledok,to mám studené ruky,som nesvoja,sledujem hodiny,ale asi bude tentoraz volávať manžel ešte uvidím 😵

janemari
19. nov 2010

@annamary27 neda ti to budes volat sama.Budem silno drzat palcekyyyyyyyyy 🙂

katecameron
19. nov 2010

tak ak vas to potesi po 30tke sa rodia ze vraj inteligentne deti 😉

janemari
19. nov 2010

@katecameron samozrejme ze potesi.Ale bude to asi tym,ze mamicky po 30 sa viacej venuju detom.

katecameron
19. nov 2010

never tomu ktore ako ja mam 3deti ani jedno zial nie po 30 posledne k tomu najblizsie ale detom sa venujem na 100percent moja sesternica mala 1syna v 32 a ked mal maly 6mesiacov uz do roboty chodila a malemu sa venoval muz ona skoro vobec to zalezi od cloveka od povahy ale moje skusenosti hovoria ze prilis mlada mamicka nestoji za vela starsie matky si viac vedia vazit svoje dieta aj zaroven si ho uzit mlade si deti velmi neuziju

annamary27
20. nov 2010

@janemari dakujem moja,nie-nie,ja nebudem volať,aj minule som si počkala,kedy zavolali oni a vtedy som sa spýtala,že ako to s nimi vyzerá.čo sa budem zbytočne stresovať,aj tak to neovplyvním 🙂 🙂 🙂

grenka
20. nov 2010

@annamary27 heh ja som po 30 a cakam prve 🙂

annamary27
20. nov 2010

@janemari jaj teraz mi doplo,že ty si myslela tým volaní HCG výsledky,no možno budem ja volať,uvidíme 😎 😎 😎 😎 o 2týždne

annamary27
20. nov 2010

@grenka 😀 😀 😀 gratulujem,budete mať krásne sviatky 😵 😵 😵 😵

grenka
20. nov 2010

@annamary27 to ano 🙂 mozno aj skor,mame macka 😀 v utorok vazil 3200g a doktorka povedala ze koniec novem.a zaciatok decm.tipuje 😀 prajem to aj tebe a z celeho srdiecka....fakt po 30 to zena inac vnima to tehu 🙂

ftinka
20. nov 2010

caute baby, tak uz 2. den som si zacala zaznamenavat teploty a uvidime, ci mi grafy pomozu 🙂 chcem sa vas spytat - maju niektore lieky vplyv na ovulaciu? ja mam totiz zacat brat penicilin, pretoze mi lekarka zistila streptokoka... neviete, ci to nemoze nejako negativne vplyvat? diky za rady 🙂

janemari
20. nov 2010

@grenka tak uz to mas zapar,drzim palce 🙂
@ftinka myslim,ze pokial si chora,tak teplota bude skreslena.Ale aj tak z jedneho cyklu to nevysledujes.Musis min. 3 cykly odsledovat aby si mala objektivny vysledok.Drzim palec.

grenka
20. nov 2010

@janemari dakujem 🙂 moja mozno aj skor 😀 mame velkeho macka 😲 tak doky povedala aby som sa pripravila na koniec mesiaca 😀 aj tebe prajem pekne tehulkovanie az do konca 😀 a uz kopka? 😉

lubka0506
20. nov 2010

@ftinka ahoj može streptokok negatívne vplývat,ak sa dá tak by ho mala doktorka liečit,lebo može sposobit neplodnost 😒
@annamary27 neboj aj ty budeš mat krásne sviatky....cmuk🙂

janemari
20. nov 2010

@grenka ano uz zacalo,aj ked dokina tvrdila ze este nemoze,ale zase viem co citim,nie?

grenka
20. nov 2010

@janemari tak to nie si sama 🙂 ja ked som mojeje povedala ze v 16 tyz.citim take steklenie tak mi povedala ze su to creva 😀 😀 😀 ked mame po 30 neviem ako ty ze sme blbe!!!a teraz sa mozno dokaz ukazal ze o mesiac budeme skor rodit 🙂

annamary27
20. nov 2010

@lubka0506 nebojíííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janemari
20. nov 2010

@grenka mne povedala teraz mozete citit take prelievanie,som si hned pomyslela tak to som mala pred 2 tazdnami to prelievanie.A to som uz cca 2-3 dni citila ked som bola u nej jemne kopanceky a od vtedy sa to pravidelne opakuje.

grenka
20. nov 2010

@janemari potom ti povie ze mas velke dieta ako ja 😀

tanyja
20. nov 2010

@janemari ahoj, to je normálne, že už cítiš pohyby, zato že si prvorodička tak to ešte cítit nemôžeš? ja som cítila už v 18tt pohyby, síce som vedela čo to je, ale to bolo pred 6 rokmi a to už bolo zabudnuté... 😒

@grenka budete mať krásne sviatky, a možno už s drobcom doma, ja som sa 29.12 vydávala 😵
a my sme pred rokom už drobca mali dáávno doma, už mal 3 mesiace a všetko prespinkal 😀 😀 aj Silvestra

janemari
20. nov 2010

No ja som na zaciatku ani nevedela co to je.Len sa to opakovalo a potom som sa pytala jedne tehulky ako to ma vyzerat tie pohyby a ked som jej opisala co citim tak povedal ze to pohyby su 😎

grenka
20. nov 2010

@tanyja to ano 🙂 len aby bolo vsetko v poriadku a zdrave 😉 na taketo vianoce asi nezabudnem ak vyjdu 😉 ja som si to vlani pri stromceku pd jeziska priala 🙂

janemari
20. nov 2010

@grenka tak to ti jezisko naozaj splnil prianie 😉 Na aku adresu si pisala,ze mu dosiel list co si zelas? 😀

grenka
20. nov 2010

@janemari www.mm.sk 😀 😀 😀

grenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grenka
20. nov 2010

@janemari heh to malo byt moj manzel 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre