Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
10. sep 2011

@tanyja tak to si zase užije dve injekcie 😖 ale máme 6 mesiacov do očkovania tak sa nebudeme stresovať a budeme veriť ,že nás žiadna choroba nezastihne 🙂 My máme zajtra rodinnu akciu takže dnes som piekla, boli sme kuk jednu svadbu a ked som sa vrátila dokončievala koláče a pred chvíľou som si konečne sadla 😝 Našťastie maličká spí a dúfam,že bude noc pokojná.

tanyja
11. sep 2011

@janemari aj u nás boli včera dokonca 3 svadby, dokonca ľudovka vyhrávala svadobčanom , tak sme s malým pozerali z balkóna na svadobčanov 😀 😀
akú akciu ste mali?

janemari
11. sep 2011

@tanyja tak aj my sme boli kuk včera svadbu a tiež im vyhrávala ľudovka tak malá pozerala a nakoniec aj zaspala. My mávame každý rok rodinnu akciu kedže v auguste je nás tam 8 oslávencov a o chvíľu pribudne 9 😀 tak to oslavujeme naraz. Ale do konca roka máme ešte oslavu 50, 55 a 80-tky tak bude veselo.A začiatkom roka pokračujeme ak sa drobec narodí načas tak v januári máme 2 oslávencov a vo februári sme 4.Takže je stále čo oslavovať 😀 😀 😀

lubka0506
14. sep 2011

ahojte🙂
..tak ja už som vydovolenkovaná...celkom to ušlo...🙂 Dnes mi volali z MT. Konečne im prišla schválená žiadost na IVF. Sestrička mi povedala že ked som dnes 2Dc a chcem začat ešte dnes aby som prišla. Ale nechcem to nahánat začnem budúci mesiac. O dva týždne si idem po injekcie. Takto sa budem tešit mesiac... 🙂 Inak nové nič...papa

tanyja
14. sep 2011

@lubka0506 veď sa aj hovorí, že dobrému čas neušiel a ani nám neušiel a to som už nedúfala a predsa som sa dočkala 🙂
budem pevne veriť, že sa dočkáte a dobre to dopadne 😉

lubka0506
17. sep 2011

@tanyja Dakujem...🙂

tanyja
17. sep 2011

@lubka0506 nemusíš, beriem to tak, že každej žene je súdené mať dieťatko akokoľvek sa snaží , aj ked ja som to už fakt vzdávala 😒 a môj mm mi stále hovoril, že aj my budeme mať dieťatko 😵 a máme 😀 , zbojníka, ktorý sa už konečne chce voziť na odrážačke 😀 😀 a je niekedy až príliš ukecaný 😀 😀 😀

janemari
18. sep 2011

@lubka0506 budeme silno držať palčeky, aby to skončilo úspešne 🙂
@tanyja tak tento týžden ma čaká den D, kedy sa konečne všetko porieši/dúfam/ ale neverím, žeby sa šťastie usmialo na mna. Budem sa len modliť ,aby som dokázala prijať rozhodnutie nech je akékoľvek. Držte mi palce v utorok.

tanyja
19. sep 2011

@janemari nech je už za dňom D, respektíve večer, žeby sme vedeli ako to všetko skončilo , budem na teba tuho myslieť, hlavne buď kľudná (dobre sa to povie, ale horšie realizuje) , ale aj tak, buď kľudná 😉

lubka0506
19. sep 2011

@janemari Dakujem a budem na teba v utorok mysliet🙂

janemari
19. sep 2011

Dakujem vám baby akonáhle budem po a budem môcť dám vám vedieť.

tanyja
20. sep 2011

@janemari tak ako? ako to dopadlo? celý deň na teba myslím , môžeš nám dať vedieť ?

janemari
20. sep 2011

@tanyja ani sa nepýtaj ☹

tanyja
21. sep 2011

@janemari ale no tak, už to máš za sebou, takže hlavu hore, dáko bolo dáko bude 😉

janemari
21. sep 2011

@tanyja nejako bude ja viem,hlavne že môžem začať od znova aj ked to bude veľmi ťažké.

tanyja
21. sep 2011

@janemari ale už máš aspoň dušu oslobodenú od mm, už je to len ex, hoci spájať navždy vás bude malá, ale máš dvere otvorené na nový život a nikdy nevieš, kedy do života vstúpi láska 😉

janemari
21. sep 2011

@tanyja presne ako hovoríš mám život pred sebou a nie som ním obmedzovaná, aj ked do istej miery áno kedže budem neustále trpnuť že prídem o malú. A čo sa týka nového vzťahu ďakujem pekne nemám záujem,už nikdy nebudem žiadnemu mužovi veriť.

tanyja
22. sep 2011

@janemari samozrejme nie okamžite, ale časom a hlavne s veľkým odstupom 🙂
snáď by to nedošlo tak ďaleko, že by si o malú prišla 😒

janemari
22. sep 2011

@tanyja dnesne zakony su strelene a nikdy nevies.A potom ako sa mi ta sudkyna vyhrazala ze ju bude mat ex tak uz som si nie nicim ista a keby to dostala znova na posudenie ona tak to odklepne

tanyja
25. sep 2011

@janemari a prečo sa ti vyhrážala? sudkyňa predsa nesmie byť zaťažená na druhú stranu, už keď, tak to daj na iný súd , to je fakt divné 😖
to by sa ani mne nepáčilo

janemari
25. sep 2011

@tanyja je to veľmi divné, to sa každý čuduje ked poviem ako to prebiehalo. Ale počkám si na rozhodnutie a podľa toho čo tam bude,čierne na bielom toho sa budem držať a podľa toho sa zariadim. Nebudem si robiť ťažkú hlavu,nejako si zvyknem, ale ako bude reagovať malá neviem.Zatiaľ to končí veľkým plačom,je vystresovaná a neviem,ked má z niekoho takýto pocit či si dokáže vytvoriť k tej osobe pozitívny vzťah.

tanyja
26. sep 2011

@janemari malá určite cíti, že tvoj ex je vystresovaný, ked má mať malú u seba, myslí si, že je hrdina, a pritom je iba hŕba neviemčourobiť 😎
však už počas tehu vnímala všetok stres naokolo, tak toto sa dalo očakávať že to bude takto aj ďalej pretrvávať..teda vzťah k biologickému otcovi

janemari
26. sep 2011

@tanyja to áno,ale malá je v strese,urevaná a dokedy to zvládne ved jej z toho prempne a ocko môže byť spokojný. Potom nech si vezme do starostlivosti a stará sa o nu. Máme úžastné zakony. Ocko príde dieťa rozruší,odíde domov váľať si šunky a matka sa aj môže zblázniť kým dieťa ukľuní a ked ho dá ako tak do poriadku pride zase ocko a je z toho nekonečný kolotoč kým dieťaťu neprepne 😠

tanyja
27. sep 2011

@janemari súdy sú na hlavu, mali by posúdiť tento stav a povedať, matka má pravdu, toto dieťaťu dobre nerobí, dieťa potrebuje kľud, veď z toho stresu môže mať aj zdravotné problémy, to mu asi nedochádza ☹

janemari
27. sep 2011

@tanyja nie nedochádza ona je jediné čo mi v živote zostalo a kedže ju berie ako vec a jeho majetok tak sa jej nepustí.

tanyja
27. sep 2011

@janemari jeho myseľ je veľmi obmedzená, čo dodať, ako žabka na kľúčik, natiahni ma a ja budem skákať, iné neviem....
držím palce, nech malej režim vydrží, že on jej ho nenaruší !!

janemari
27. sep 2011

@tanyja doteraz som bola k nemu tolerantná ale ked vidím čo to robí z malou už nebudem,Budem bojovať o malú a za malú do času kým sa nebude vedieť ona sama brániť.

tanyja
28. sep 2011

@janemari veru nebuď, ani on k tebe nebol najme vtedy, keď si to najviac potrebovala, práve naopak, zachoval sa totálne chrapúnsky, nezaslúži si ani pohľad od teba na neho

janemari
28. sep 2011

@tanyja však on už vie o čo prišiel a nevráti to späť ako rástlo bruško,cítiť kopance,tešenie sa pri chystaní výbavičky,prvý úsmev či pomalé napredovanie. Bude to ťažke prežiť kvôli financiam,ale zase je to dan za "pokoj",vlastnú domácnosť do ktorej mi sa nikto nestará a hlavne konečne žijem a dýcham. Až teraz si človek uvedomuje,že som bola úplne izolovaná len do roboty a domov až som zabudla čo je život.

tanyja
29. sep 2011

@janemari až mám zimomriavky pri čítaní tvojich slovíčok, čo niekto považuje za samozrejmosť, ty si za to musela bojovať, mne hovoria, že som silná, lebo som stále po neúspechu s mimčom bojovala ďalej a dočkala som sa mimča, ale to je nič oproti tomu, čo si ty zažila, každý máme ten svoj život, hovorí sa, že ako si ho zariadime , taký ho máme, ale ty si taký život nechcela a podmanila si sa spod neho, tak ži konečne kľudným životom, však nervy a život máme len jeden
ja idem prekladať ďalšie veci z nemčiny a malý mi tu úraduje pri stole 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre