Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lili_mia
20. dec 2011

@zelovocka čiže ja v podstate prijímam HAK a ani o tom netuším .. kráááása .. ono to má aj logiku, aj filtrujú aj moč a zrejme nemajú až tak citlivý biologický filter 🙂 ja čo som bola u nás vo Valalikoch na čističke vody, tak tá len čistila vodu z rieky a potom ju púšťajú späť, pre dobrý pocit, nech tečie lepšejšia voda v prírode 😎 no ked som videla tie baktérie, ktoré vodu v podstate filtrujú .. asi si budem dávať do vody íl na prečistenie 😀 😀 😀

zelovocka
20. dec 2011

@lili_mia no veru, pekne sa nadájame HAK, chceme-nechceme 😠 asi fakt časom poriešim dáky lepší filter na H2O, lebo sa smejem na tom, že celé roky som si zabezpečovala všemožnú antikoncepciu a možno aj zbytočne, dokelu 😅 otehotnieť mi v podstate pripadá ako zázrak 😔 veď si len zober, že všetci chlapi kde majú furt položený notebook? správne, TAM, na náradí 😀 kurnik, takže spermie majú upečené a my pijeme HAK rovno z vodovodu, bodaj by toľko problémov nebolo.

lili_mia
20. dec 2011

@zelovocka haha s tým notebookom si vyhrala, aj s pečením .. hihi malé údenače s chvostíkmi .. ved ja ked narábam s notesom, tak aspoň vankúš si pod neho dávam, nech mi to nehreje moje vajíčka 😀 😀 😀 z takého vajíčka už nebude kuriatko

lili_mia
20. dec 2011

och Onur teraz vyzerá ako môj ex, ked sa tak cca 2týždne neoholil, jasné že ksicht nie je presne ten istý, ale podoba je tam istá .. to ako mám teraz pozerať? budem silná, budem silná, budem silná 😎 😎 😎

tanyja
20. dec 2011

@lili_mia to som aj ja počula, a mnohým sa to stalo, že proste maternica odmietla, napr. jedna známa potratila asi 4x a zakaždým to bolo dievčatko, ináč má 2 chlapcov, proste pri babách to nefungovalo.....
@annamary27 predtým si nesmonínala, že máš problémy s chrbátom, takže si PN ? aspoň trocha oddýchneš a pekne začnite zase chodiť k tomu homeopatovi, žeby ste to 3.IVF nemuseli absolvovať
@bugynka s tou vianočnou náladou nie si sama, tiež nemám výzdobu, iba v kuchyni mám svietnik a malú vianočnú dečku v obývačke, ináč je to všetko..
@zelovocka a @camelco tak nakúpiť som bola aj som kúpila, ale môj mm mi dal ranu pod pás...peniažky na mňa strovil na nákup súčiastok do auta........takže darček nebudem mať ☹ ☹ ☹ , a ja som už rozmýšľala a tešila sa, že si niečo pekné na seba kúpim...... 😢

tanyja
20. dec 2011

@zelovocka @lili_mia ale minule aj bolo v telke, že pribúda neplodných chlapov, lebo "tam" majú položený notebook, aj ja, ale ja nemá to čo oni......a HAK som nikdy nebrala, iba ak z tej vody z vodovodu
lili a ty prosím ťa nepozeraj oňura....... 😀

zelovocka
20. dec 2011

@tanyja neklesaj na duchu, možno že ťa len klame s tými peniazmi, aby ti spravil prekvapko, to by bolo nefér, keby ti aspoň dáku peknú drobnosť nedaroval 😠 teraz sa dá všeličo kúpiť aj za málo peniažkov, ja som veľa darčekov kúpila vo všelijakých výpredajoch, no a čo. pekne zabalím a nehanbím sa za to, že som trocha pošetrila, veď som ich s láskou vyberala 😝 a k tej výzdobe, presne aj ja mám len svietnik v kuchyni a dreveného vianočného tučniaka v chodbe 😅

zelovocka
20. dec 2011

@lili_mia Oňúr no toto, ja ani neviem, ako vyzerá, nemáme telku 😅 ale iste ťa čaká ešte krajší chlap! 😝 kašli na bývalého, mysli na budúceho 😀

tanyja
20. dec 2011

@zelovocka nemáš telku? čooooooooooo? 😲 😲 😲
to by môj muž neprežil................
a dúfam, že ma predsa len niečím prekvapí, lebo ak nie, tak nech si ma neželá 😀 😀

zelovocka
20. dec 2011

@tanyja nemáme, no, ale ani nechceme 😝 dosť filmov, seriálov pozeráme na noťasi, viac času ani nemáme, že telku pozerať 😀
tak potom zreferuj, či si dačo dostala od neho, ak nič, tak bude teror 😀

lili_mia
21. dec 2011

@tanyja
@zelovocka čo tam po Onurovi, Ibrahim je kus 😀 😀 😀 kde našli takého chlapa?!!!!

camelco
21. dec 2011

čafte 😀 ............ to o čom ste sa tu rozprávali ???? 😀 😀 ONUR .... IBRAHIM ??? kto sú? Onura ešte chápem, šak to bol obrovský BUM 😀 😀 😀

zelovocka
21. dec 2011

@camelco čáááuko, tak ja ti neviem, či @lili_mia myslela Ibrahima Maigu, veď ten je hrozne škaredýýý a má asi 120 zubov, toľkoto aha: 😀 😀 😀 😀 😀
babeny, máte už vianočnú náladu? v Bratiske snežííí, hurááá, to bude kalamita - centimeter snehu 😀

camelco
21. dec 2011

@zelovocka 😀 😀 😀 😀 ............. áno tam je vždy kalamita pri tom úbohom 1 cm a Ibrahima si riadne vystihla

lili_mia
21. dec 2011

@camelco
@zelovocka Ibrahin zo Sultána .. ženy, šak pozerajte televíziu 😀 😀 😀 http://static.markiza.sk/a501/image/file/4/0629... aj ked tu má škaredý pohľad

zelovocka
21. dec 2011

@lili_mia ty si na takéto typy bradaté? 😀

lili_mia
21. dec 2011

@zelovocka ani nie tak že bradaté, ale ked je chlap tak cca tri neoholený, tak nech radšej predo mnou uteká 😀 😀 😀 počas výšky na výlete, júúúj so mnou riadne kývalo, ked som videla rozospatých chalanov vo štvrtok a piatok ráno .. nevyspatý, rozkošný, príjemne zarastený 😝

tanyja
21. dec 2011

@lili_mia čo toto tu čítam, nejaké chúťky na chlapov ťa obliehajú, no ale si zdravá mladá zrelá žienka, tak prečo nie a ja bradatých nemusím, hoci mi kamoška minule vraví, že ten môj chlap vyzerá celkom dobre s briadkou (3 dni sa neholil)
@camelco @zelovocka vy máte kalamitu pri 1cm a potom na Orave čo majú povedať? iba že: cestári na sneh ešte neboli pripravení.... 😀
ja som včera trochu pozerala sultána, ale neutrhlo ma to, takže asi končím týmto jeho sledovanie... 😉

camelco
21. dec 2011

@lili_mia no ty sa nezdáš 😀

camelco
21. dec 2011

@tanyja ........... no Orava je Orava 😀 ........ dobré správy zo dopravného servisu nejdú, takže uvidíme čo bude ešte do pol 4

zelovocka
21. dec 2011

@tanyja @camelco @lili_mia nno ja mám pocit, že cestári nie sú pripravení nikde a nikdy 😀 😀 😀 čo už, chudáci, stále sú prekvapení a zaskočení, veď kto by to povedal, v zime sneh, že 😀 inak ja nie som pôvodom z BA, ale žijem tu už dlho, hlavne kvôli práci, ja som z kopcovitej oblasti, takže viem čo je to veľa snehu, aj teplota -23 °C, aj uhoľné prázdniny 😝 🙂
@lili_mia máš pravdu, také trojdňové strnisko je aaaaach 😉 čerstvo oholení holobriadkovia ma neberú, ani bradáči, niečo medzi tým 😉 ako ten môj proste 😀 dnes ráno som mu nakázala, nech sa oholí, aby bol k Vianociam taký akurát, ale ktovie, či poslúchne 😝 😅

annamary27
21. dec 2011

@tanyja mna seklo asi pred týždnom,liečila som sa náplasťami a nosila som bandáž,lenže potom ma seklo viac ,až tak,že som celú noc nespala a nevedela som sa ani poriadne pohnúť,tak mi na pohotovosti dali injekciu a lieky a od pondelka som na PNke,ale našťastie lieky zaberajú....budem musieť začať na ten chrbát cvičiť,v tehu ho budem potrebovať 😀

camelco
21. dec 2011

@annamary27 to je dobré predsavzatie 😀

tanyja
21. dec 2011

@annamary27 veď tie naše chrbáty stále trpia, aj po tehotenstve - nosenie mimča na rukách, nákupy, riadenie...
tie čo majú opatrovateľky, au-pairky, upratovačky a masérky, tak tie sa majú, no ale my to teda nie sme 😀
my sme dnes boli na sociálke, ale nemáme na nič nárok, lebo máme byt a auto..... 😒 , nekúpite niekto byt a auto, aby sme mali aspoň na niečo nárok? @zelovocka @camelco @lili_mia ?

nina55
21. dec 2011

ach baby, pozeram, ze od soboty sa tu tooooolko popisalo...... ☹ a ja furt nemam cas vas docita ☹ ☹ - no nic, utekam este po nakupoch. Vecer sadnem a hadam budem mat viac casu. zatial pa

nina55
21. dec 2011

...zbezne citam, ze IBRAHIM????? Teraz ho davali na JOJ-ke - ze "Farmar hlada zenu" 😀 😀 ????

nina55
21. dec 2011

@camelco a aka je prognoza pocasia? bude sneh - nebude?

tanyja
21. dec 2011

@nina55 ževraj na celom SK padá sneh, ale tu u nás len poletuje, s padaním to nemá žiadnu podobu.....

camelco
21. dec 2011

@nina55 tak čítaj len tak sporadicky a sneh, ten už je 😀

lili_mia
21. dec 2011

@tanyja haha Košice zrejme nie sú na Slovensku, tu ani páperie nepoletuje, ale možno v noci bude, treštííííí mi v tej hlave že až

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre