Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
26. okt 2009

Bettynka, moja, pekné od teba, že ma sem chodíš kuknúť 🙂 . Som rada. Ja som sem teraz chodila menej, lebo som ešte choručká a ležala som. Už je mi lepšie, ale do stredy som ešte PN. A beriem aj antibiotiká, tak sa teraz nemôžeme ani snažiť ☹ Zas premárnený cyklus, akurát som 16DC ☹ Nevieš koľko treba čakať po dobratí ATB, kým sa budeme môcť snažiť? A moje meranie BT je tiež k ničomu, lebo som mala horúčky minulý týždeň a ešte občas mám zvýšenú teplotku.

A ty sa mi máš ako? Kedy zájdeš za tým tretím dr. ? Maj sa zatiaľ krásen. Pa pa.

lubka0506
26. okt 2009

🙂 ahojky...je tu niekto??? 😒

mata1001
26. okt 2009

ahoj jaaaaa soooommmm tuuuuu!!!

lubka0506
26. okt 2009

cauko ...ako sa máš? ja som slamenná vdova...a ešte k tomu som chorá.... ☹ ☹ ☹

lubka0506
26. okt 2009

☹ ☹ ☹ dobrú noc... ☹ ☹ ☹

bettynka222
26. okt 2009

lubicek no podla mna s anesnazte ked beries antiiotika. ja by osm pockala aspon mesiac radsej na tvojom mieste - vies aby bolo vajicko pekne zdravucke 😉 ved si zober kolko cakame uz my...som si na ot normalne zvykla 😀

lubkabb
26. okt 2009

bettynka - myslíš, že až mesiac? Vlastne to fyzicky ani nebude skôr možné. Ked teraz doberiem ATB, tak už nebudem mať plodné dni (ak ich vôbec mám) a aj tak budem musieť čakať na ďaľší cyklus. Podľa BT neviem rozoznať, či ovulka bola alebo je. Ale zo slín mi po zaschnutí bolo po prvý krát vidno tie papraďovité tvary - ako námraza na okne v zime. Len ten hlien nie je ešte taký aký by mal byť. Tak neviem. Kebyže som neochorela, možno by sa to aj podarilo ☹ Ale aj tak to je pre mňa pozitívne. Ozaj, po tom Sarapise sa cítim lepšie, aj čo sa týka po psychickej stránke. Už nie som taká urevaná.

To že som bola chorá má však aj pozitívnu stránku. Vyžalovala som sa svojej obvodnej dr. A tá mi napísala k môjmu gynekológovi lístok, že prosí o vyšetrenia po potrate a výsledky všetkých krvných testov, čo mi robili. Keď som bola malá, tak som prekonala tuberkulózu a vraj by to mohlo mať súvis. A ak nebude gyn. ochotný vyšetriť ma alebo poskytnúť výsledky, tak ma vraj pošle aspoň na infekčné, kde mi môžu spraviť nejaké testy. Tak uvidíme. Plánujem aj tak zmeniť gyn. Len ešte neviem za ktorého.

lubkabb
26. okt 2009

Tak ja idem naspäť do postele. Ešte sa necítim úplne v poriadku. Trápi ma ešte kašeľ.

bettynka222
26. okt 2009

lubi no vidis, to je mozno prave ten dovod, pre ktory teraz nemozes chvilocku snazilkovat (oproti roku je mesiac fakt chvilocka 😉). mozno mas cakat na tie testy prave, mozno zistia nieco dolezite, chapes? a mozno bude aj iny dovod, ja nevie..ja sa snaizm takto pozerat na tie nase zakazy... 😉

bobjan
27. okt 2009

Ahojte,

bettynka, tak idem na laparku, aby cysta šla von...možno aj časť vaječníka, neviem.. 😢

bettynka222
27. okt 2009

boby to mi je luto ☹ 😢 ani ja nemam dobre spravy....lubka vie podrobnosit, tak to tu moze okopcit z inej temicky....ach bojim bojiiiiiiiiiim. drz sa moja, oki?

bobjan
28. okt 2009

betty, díky aj ty sa opatruj..ja idem na príjem 5.11.

katka.he
28. okt 2009

ahoj bobjan...to je mi luto co sa ti stalo...

bettynka222
28. okt 2009

bobik myslim na teba 😔 iank ja uz mam cysty dve...este mi aj krcok krvaca a este vselicom ale ot teraz radsej nebudem komentovat....

katka.he
28. okt 2009

ahoj bettynka..ako sa prejavia cysty?

bettynka222
28. okt 2009

katuisk no mne doki nasadil clositl, lebo som po potratoch nemala uz vobec ovu, no a z toho mi nejake vzikli. nasli ich na sone. teba boli brusko ci co? lebo mna nie.....ved chod dokimu

katka.he
28. okt 2009

nie len ma neskutocne bolelo cez vikend..no hlavne v nedelu ..ale to bola ovulka..ale tak strasne ma bolelo brucho, ze som musela brat tabletku. nemohla som sa ani postavit na nohy a bolelo ma vsetko, brusko, krize, vajecnik.... az som sa bala ci to nie je nejaka cysta alebo co..ale zrejme to bola len ovulka..

bettynka222
28. okt 2009

kati a opakuje s ati ot? ved chod niekedy k dokimu,z e sa otot deje, nech ta kukne so sonom

mata1001
28. okt 2009

ahojte ste tu niektora?

lubka0506
28. okt 2009

ahoj baby... 😵 mata si ešte tu? 😒

mata1001
28. okt 2009

no huraaaaa!!!! aspon niekto prisiel.uz sa tu idem unudit.nikoho tu niet ☹
ako sa mas?

lubka0506
28. okt 2009

čauko 🙂 ja budem mat na teba čas som na PN mám chrípku...už cez víkend na mna niečo liezlo, a včera ma baby zahnali že odomna ochorejú...tak som od dnes doma. 😒 😵

mata1001
28. okt 2009

uz aj ty si chora?aj druha lubka bola ak sa dobre pamatam...tak pekne pod perinu,cajik a potit sa.a bola si u dr?mas antibiotika?
mojka nevies mi poradit,ci je vhodne pit gynastan aj cez mrchu?

lubka0506
28. okt 2009

už som to našla akútny zápal hrtana a priedušnice... ☹ 😠 keby som mala tehu vírus tak ti ich pošlem aspon 100... 😝 😀

lubka0506
28. okt 2009

matka čajík možeš pit aj cez mrchu, ale hádam len nemrchuješ??? ☹

bobjan
28. okt 2009

Ahojte🙂

Lubka skoré uzdravenie 😉

Mata, gynastan sa pije aj cez mrchu 😵

lubka0506
28. okt 2009

Ahoj Bobjan dakujem... 😵 Ako sa máš ty??? Včera som čítala niečo o tvojich problémoch... ☹

mata1001
28. okt 2009

lubka uz mi zacina.uz mam spinenie a zajtra to prepukne,ale mne to newa ja sa jej tesim,lebo viem ze nie som tehu - dr mi to potvrdil tak mrchu ledva cakam aby sme sa mohli zacat snz.

bobjan ahoj...idem si zaliat cajik 😀 😀

lubka0506
28. okt 2009

Ozaj mata,neopováž sa robit si obklady cez mrchu mohla by si vykrvácat...pani Anka to duplikovala......ja som bola u lekára mám antibiotiká,kvapky od kašlu a ešte aj niečo na uvolnovanie... 🤐 vieš nemám sa s kým potit...manžel v práci a sused žiadny čo by bol k svetu... 😀 😀 😀

lubka0506
28. okt 2009

mata aspon ta to bude menej mrziet ked vieš od lekára že nie si tehotná...poznám to... ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre