Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

camelco
12. jan 2012

@pancuska denne dochádzam do TN z TO ............ mám to "len" 54 km 😀 😀 😀

lili_mia
12. jan 2012

@pancuska odbosorovat? skus uhlikovu vodu 😎 vyvarir uhliky a potom sa tym poutieras, mozno sa da v tom aj umyt, nie som v tom zbehla 😀
nebavime sa mesiac 😅 mne sa zda, ze este maaaalo casu ubehlo

zelovocka
12. jan 2012

@camelco fíha, riadna štreka, nie si unavená z toho dochádzania? ale ak máš dobrú robotku, prečo nie 🙂 TN je pekné mesto, mám tam rodinu 😎
@pancuska super, že máš takého zlatého doktora, to sa človeku hneď ľahšie dýcha, keď vie, že sa nemusí nervačiť pred vyšetkom 🙂 a ešte máš aj Muža snov 😀 si kvôli tebe dovču berie, no úplne zlatúšik je to 😉 držím moc palce, nech tie zubiská idú ľahko von a hlavne nech sa to rýchlo a dobre zahojí, budem na teba myslieť 😉 a z bývalého si nič nerob, takmer každá máme takú čiernu ovcu na zozname bývalých, aj ja mám jedného takého psychopata, čo mi po piatich rokoch vypisuje oplzlé maily, už som si ho blokla všade možne, no vždy sa mu podarí do môjho mailboxu nejako prekĺznuť a už len vidím jeho meno, tak ma to nase*ie 🙄
@lucy130881 držím palce, nech vám tam pomôžu, chce to najmä psychickú pohodu, celý ten proces. ľahko sa to povie, že 😉 ale treba nejaký koníček mať, ja napr. som sa medzičasom naučila ďalší cudzí jazyk, spravila som si certifikát, teraz chcem začať kurz tanca, no ale to bábatko by aj tak bodlo, už proste nemôžem na to nemyslieť 😉
@lili_mia čo bolo dobrého na raňajky? 😀 ja už neviem koľký deň po sebe mám vločky s ovocím, už by som aj dačo slané uprednostnila, dáky chlebík s nátierkou 😉
@zuzana0612 aké obklady dávate? hoď potom fotečku, hrozne som zvedavá 😀 prosím 😅 my sme to tiež riešili dlho, aké tvary, akú farbu, a napokon sme vybrali úplne biele veľkorozmerné obklady s malilinkými trblietkami, také decent, a je to veľmi pekné 🙂
@janemari veru veru, Beátka je už snáď zabudnuté meno, to bude originál 😉 ja som mala spolužiačku Beu, a ešte bývalú šéfku, to bola hrozná osoba, preto mám na to meno skôr zlé spomienky. môj chlap by chcel Annu pre dcéru, to je tiež "starina" 😉
@tanyja tak ako dopadol večer so zbojníkom, ocko ho postrážil? oddýchla si si aspoň trošku? 😅

zelovocka
12. jan 2012

baby akože dovi, akú slohovú prácu som stvorila 😀

zuziklc29
12. jan 2012

@zuzana0612 ved aj ja Zuzik . . .a nejak sa mi nechce . . . . .

camelco
12. jan 2012

@zelovocka niekedy som riadne unavená, minulý týždeň som mala taký, že sa mi už za Bánovcami chcelo strašne spať, ale hneď ma to prešlo, keď som si uvedomila, že som za volantom, a riadna slohová práca 😀

zuziklc29
12. jan 2012

@tanyja ale vypada to tak,ze mna sa uz nezbavite ak si budem vediet nainstalovat net ttak budem tu . . . . 😠

zelovocka
12. jan 2012

@camelco jááj, takže ty aj šoféruješ, ja že busom sa vezieš 🙂 tak toto je ešte náročnejšie, palec hore 😉
@zuziklc29 ahoooj, ako sa máš, hm? 🙂

camelco
12. jan 2012

@zelovocka každý deň si odšoférujem 108 km ale to sa dá zvladnuť, veď euráče nám nepadajú z neba

camelco
12. jan 2012

@zuziklc29 my sa budeme z toho iba tešiť keď tu budeš 😀 😀

tanyja
12. jan 2012

@pancuska ja mám tiež niekedy pocit, že nám "niekto" poriekol, keď si neviem nájsť robotu a mm je teraz zase bez roboty, náš príjem je len môj rodičovský 200€ ☹ , zase pomiznú všetky úspory a neviem sa z toho nijako dostať von 😢 😢
@janemari potrebujem psychológa, ty si adept na to najlepší, vieš super poradiť, pomôcť, som rada, že si tu 😉 a páči sa mi Nela, Hanku má jedna známa, ale chce, aby malú volali Hana a nie Hanka 😕
@zuzana0612 no my po večeroch sme najaktívnejšie, sme ako netopiere, čím väčšia tma, tým viac energie, len mne už posledne dochádza šťava, už to chce zmenu, hlavne pracovnú a budem rada novým fotečkám z domčeka, drahý obvoláva roboty kde robil kvôli papierom, možno do konca januára ich budeme mať 😵
@camelco tak sa tiež nacestuješ za prácou, kamoška tiež takto cestovala každé ráno a poobede 50km, teraz zmenila prácu, lebo jej malá už išla do školy a treba sa jej venovať pri úlohách
ja by som aj von išla ako naša @zuziklc29 do AT, ale keď to sa mi nedá, malý je malý, mm pôjde zase preč, takže na noc si nemôžem dovoliť nebyť doma a mamu nemôžem tak zaťažovať, sama má zdravotné problémy. 😒

camelco
12. jan 2012

@tanyja no ja som do oktobra robila v TO takže som nemusela cestovať len sa prejsť 4,5 km 😀 .......... ale už som tam nemohla "dýchať", hustá atmoška 😠 😠 😠 proste na nevydržanie, tak síce dochádzam, ale aspoň nie som v takom strese

camelco
12. jan 2012

@tanyja držím palčeky aby ste si čo najskôr našli robotku, ale čo na tom našom biednom Slovensku 😠 😠 😠 hlavne že tí darmožráči v BA ktorí nás teraz presviedčajú o tom že len oni sú tí najlepší aby sme ich volili, nemajú dilemu a nemusia rozmýšľať nad tým čo kúpia a čo nie

zelovocka
12. jan 2012

@tanyja moc moc držím palce, aby si si našla dobrú robotu, alebo aj manžel 🙂 boože, veď ty si taká šikovná baba, to by bolo, aby nie. Rimavská Sobota je však región na prácu nie veľmi štedrý, to viem 😠
malého dáš do škôlky? to bude zmena, ale decká ten kolektív rovnako "starých" zbojníkov potrebujú 😉

tanyja
12. jan 2012

@camelco poznám pocit "dusná atmosféra", zažila som to, keď mi zomrela šéfka, robila som asistentku a druhá začala doslovne sliediť a hrabať sa mi v papieroch, tušila som, že ma chcú vykopnúť a aj sa im to podarilo a potom firma krachla, nemal im kto prekladať do nemčiny a dnes už ani neexistuje, kúpili ju nejakí vyholenci z TN a miesto 300 žien ako dakedy tam robí nejakých 35 😖
ked som na TA3 počúvala belousovovovú, že čo to rozpráva , že chce zo SK z ľudí vytiahnuť aj posledný cent, tak mi zle prišlo, my sme pre nich špongie, nič iné, hnusná politika, brrrrr 😖 a potom že mladí ľudia nemajú rodiny a deti a prečo? lebo rozmýšľajú, ako to všetko utiahnuť z toho mála čo dostanú a štát nepodporuje mladé rodiny, práve naopak

@zelovocka tento náš kraj je strašný, nič tu nie je a aj to čo bolo už pominulo...., malý pôjde až od septembra do škôlky, lebo teraz nie je nahlásený, iba v marci pôjdeme na zápis a jemu by už aj teraz šiklo byť trocha v škôlke, lebo doma iba lenivie 😠

camelco
12. jan 2012

@tanyja a neskúšala si dať inzerát na preklady z nemčiny? možno by sa niekto ozval

tanyja
12. jan 2012

@camelco dala som si, preklady robím jednej realitke, ale je toho strašne málo ☹ , proste nie dobré obdobie 😠 a sesterka mi minule dohodila robotu, teraz mm, tak aspoň takto po troške niečo .....
ono to býva tak, keď nič tak nič a keď sa niečo pritrafí, tak aj 2 roboty naraz

camelco
12. jan 2012

@tanyja šak práve, ale aspoň je človek vďačný aj za to málo, no nie? ja keby som vedela nemčinu, asi by som tu neostala

tanyja
12. jan 2012

@camelco však ja som chodila von, ale pri malom sa mi to nedá, hlavne, keď je mm preč a mama má zdravotné problémy, keby boli trocha iné okolnosti, už by som tu možno nebola, ale von 😉 , len dieťa ma potrebuje, takže musím už trocha prispôsobiť svoje požiadavky, aby to sedelo aj s malým

camelco
12. jan 2012

@tanyja to mi je ľúto, že aj mamina na problémy, keby asi neboli, tak by ste mohli zbaliť švestky a odísť všetci spolu mimo tento štát, ktorý už nič nepodporuje, hlavne nie mladé rodiny 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzana0612
12. jan 2012

@lucy130881 už ani ja neviem..... 😀

zuzana0612
12. jan 2012

@zelovocka neviem presný názov obkladu teraz, ale je to taká bledá (ako biela káva), potom tmavá (wenge) a ešte pár zebrovaných obkladačiek pod okno a na vaňu. drahému som teraz dala foťák, neviem, kedy sa vráti, tak možno ešte dnes stihnem na streche nejakú zverejniť.

zuzana0612
12. jan 2012

@zuziklc29 ani mne sa nechce. my ideme do AT zajtra ráno o deviatej. a o pol siedmej musím byť u kaderníčky. lebo tam ideme na firemný ples, tak nech aspoň niečo so mnou spraví, nech je zo mňa človek. 😀

zuzana0612
12. jan 2012

@pancuska ahaaaaaaaaa, tak ty máš poobednú. tak to sa tu už neuvidíme. lebo ja už o desiatej budem dnes spať a ráno odchádzame do AT, tak tu do nedele nebudem. možno v sobotu večer nakuknem. podľa mňa ti nič iné ako ignorovanie ani neostáva. lebo keby si na neho nejako reagovala, tak by to bolo podľa mňa ešte horšie.

zuzana0612
12. jan 2012

@tanyja ok, veď keď ich budeš mať, tak pošleš, kukneme a uvidíme, či niečo ešte chýba alebo nie. a skôr, ako na konci januára aj tak netreba nič z toho robiť, na DU menia teraz systémy, a keby to tam aj prijali, tak neviem...neskontrolovali by to asi.... tak predpokladám, že to spravím dobre..... 😀 😀 😀 , ale človek nikdy nevie

zuzana0612
12. jan 2012

@camelco to máš 54 km jednu cestu? no dosť...... ja mám polovicu a stačí mi.

lucy130881
12. jan 2012

@zuzana0612 to je dobre 😀

lili_mia
12. jan 2012

@zelovocka receptov na nátierok mám plnúúúú kopu, raňajkovala som len chlieb s maslom a tuším so šunkou
😀 teraz hľadám recept na buchty v parnom hrnci

lili_mia
12. jan 2012

babi popis tohto albumu .. neberte to ako vyrývanie, no možno v tom texte nájdete niečo pre seba https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lea1333/albu...

janemari
12. jan 2012

@lucy130881 to nemyslíš vážne ? Aj ja 😀 Nakoniec zistíme že sme susedy 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre