Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

nancycka
17. jan 2012

@zuzana0612 moj priatel je sard, ale je o dost starsi odo mna, o 22 rokov, ale je fajn, je zivsi nez ja 😀

zuzana0612
17. jan 2012

@nancycka vek nie je dôležitý 😉

mirela40
17. jan 2012

@zuzana0612 tomu verim ,ale neboj dockas sa podstatne ,ze postupujete 😉

mirela40
17. jan 2012

@lili_mia super sikulka ,som na teba pysna 😉

nancycka
17. jan 2012

@zuzana0612 ja viem, ja si z toho hlavu nerobim, chcela by som mat jeho energiu, on sa tusim postara o mna, o buduce babo, dve macky, dve korutnacky, zahradu, robotu.....vraj zatial nenasiel vhodnu partnerku, s ktorou by chcel mat deti, ale konecne chce, sak je uz nacase, inak s detmi vychadza super, vie sa s nimi perfis zabavit, ale vie byt aj prisny, taky moj pokladik, ale vie aj pekne nasr.t obcas......taliansky temperament tvrdohlavy mierne namysleny ale dobrosrdecny 😀

tanyja
17. jan 2012

@zelovocka musím nahodiť, možno sa šťastie unaví a sadne aj na vola... 😠
@nancynka tvoj priateľ alebo tvoj manžel? ste zobratí? to je vlastne jedno, hlavne, že si rozumiete a jedného dňa si vychutná otcovstvo oveľa lepšie ako mladí chalani, ktorí ešte sami nevedia, čo s vlastným životom 😎

lili_mia
17. jan 2012

@mirela40 nepotrebujem, aby bol na mňa niekto pyšný, robím to pre seba .. dnes ráno som doslova nevedela vstať z postele, už to nie je že niečo chcem a nemám to, ale akoby som si uvedomila isté veci a zrazu mám pocit, že nosím celú ťarchu sveta

mirela40
17. jan 2012

@lili_mia prepac nechcela som sa ta dotknut ,nebolo to myslene zle

lili_mia
17. jan 2012

@mirela40 ale nieee, len som nechcela, aby moje písanie vyznelo, že žobrem o pozornosť či potrebujem schvaľovanie svojich rozhodnutí

tanyja
17. jan 2012

@zelovocka zistila som, že životopis mám, a už dosť dlho, preto som aj naň zabudla... 🙂

zuzana0612
18. jan 2012

@nancycka to je super. to si teda našla svoje šťastie, keď tak pekne o ňom píšeš. tak už len aby sa vám to mimčo podarilo 🙂

zuzana0612
18. jan 2012

@mirela40 postupujeme... začali sme na konci marca a to sme najskôr bordel museli odstrániť, potom sme dva mesiace búrali a až potom sa začali s ostatným. niekedy si človek myslí, že to bude aj skôr, ale pri všetkom sa niečo stalo, čo nás zabrzdilo a spomalilo.

tanyja
18. jan 2012

@zuzana0612 všetko má čas, možno to malo tak byť, ktovie, spätne si to znova predstavíme a zistíme, že je to vlastne ok 😉
ja som dnes po dlhšej dobe znova vbehla do obchodného a zistila som, že sa veľa udialo - jeden obchod zmizol druhý sa zmenšil a tretí zväčšil 😵

nina55
18. jan 2012

@lili_mia @tanyja @zelovocka ahojte dievcata, je tu niekto?

lili_mia
18. jan 2012

@nina55 ja tu som

zuzana0612
18. jan 2012

@tanyja teraz je to s obchodmi tak, jeden deň tu je a druhý už nie. 😀

mirela40
18. jan 2012

@nina55 mna si sice neoslovila ,ale aj ja som tu 😀

mirela40
18. jan 2012

zdravim vsetkych 🙂 ,nejako je tu pusto ci sa mi len zda?

lili_mia
18. jan 2012

tak našla som miesto pre našu chatovačku 😀 😀 😀
http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t=104262

zelovocka
18. jan 2012

@nina55 @lili_mia @mirela40 ahojte kočeny 😉 len tak narýchlo zdravím a idem vyvesiť opraté veci 😀
zajtra vstávam 5.30, horor! 😀 pre niektoré asi bežná vec, ale pre mňa je to polnoc 😉

zuzana0612
18. jan 2012

@zelovocka ja vstávam 4:45 😀

tanyja
18. jan 2012

@zelovocka no ber si príklad so @zuzana0612 to je riadne ranné vtáča, ja síce zavše vstanem o 4hod, ale dať malého cikať a potom znova zaľahnem 😉
@mirela40 ja sa dostávam k pc až keď uložím zbojníka, takže sa veľmi nepripájam a na obed som ani nestihla, lebo som vybavovala objednávku, úhradu, potom som znova balila balíček, no roboty ako na kostole 😀
@lili_mia vy sa niekam chystáte? že sme sa to len teraz dozvedeli 😉

mirela40
18. jan 2012

@zelovocka to poznam tiez obcas 1-2 do tyzdna vstavam tak skoro a to je zabijak cely den som ako mrtvola 🙂

mirela40
18. jan 2012

@tanyja podstatne ,ze nas prides potesit nezalezi natom kedy.Ty si dnes riadne zarezavala...clovece 😉

tanyja
18. jan 2012

@mirela40 normálne že až veľmi, ešte aj prádlo som vyvesila a potom večer tvrdé ako kartón dala dnu na stojan a pomedzi behala na rotopede a malému riťu utrela po kakaní, dnes som konečne zastihla kamošku na FB, tak sme popísmenkovali

zuzana0612
19. jan 2012

@tanyja
@mirela40
@zelovocka
@lili_mia
@nancycka čo dnes robíte? odhŕňate sneh, že sa tu nikto neukázal? 😉 ja mám dnes strašný deň. od dvanástej do štvrť na štyri porada... celý deň sneží a keď idem domov začne pršať... 😠 .už som myslela, že budeme mať trocha pekného bieleho sniežiku.... 😎

zuzana0612
19. jan 2012

@tanyja všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia, šťasti, lásky a splnených želaní 😵 🙂 😉

nancycka
19. jan 2012

@zuzana0612 ahoj, neodhrname sneh, ja som dnes cistila cely dom, taka som bola nasrdena, ze dosla cervena....potom nebol signal, tak som zakurila v krbe a teraz konecne sa k tomu netu dostavam.....sniezik by som rada, naviguj k nam 🙂
@tanyja nie sme zobrati, zijeme spolu uz vyse sedem rokov, ale nechceme sa zatial brat, najprv musim pozistovat najake tie zakony a tak, a ja si z toho nic nerobim, ani jeden z nas nejako nema tu potrebu sa viazat....co ma prist, pride, mozno niekedy v buducnosti.....
inak dnes bolo krasne na obed, okolo 20 stupnov, potom si mi na okno sadla ta maxi kobylka hnusna, tak som ju musela zaplestit, inak sa rozmnozi....toto su hnusne kobylky, tie hnede, tvrde, maju 10-15 centimetrov, vzdy sa tak zlaknem, este ze obcas zakroci moj kocur a zozere jej hlavu.....dnes si ma oznackoval aj kocur v zahrade, no same dobre veci.....a potom som skusala novy kavovar, co nam darovali, ale najvaic ma nasiera ta mrcha na obzore.....tak snad dalzi mesiac.....

mirela40
19. jan 2012

@tanyja aj ja sa pripajam ahlavne nech sa ti splnia vsetky snicky 😀

lili_mia
19. jan 2012

@zuzana0612 ja bývam v paneláku, mňa odhŕňanie netráááápi 😀 ja som mala včera otrasný deň, ktorý trval ešte aj dnes doobedu, pomaly to prechádza

@tanyja pripájam sa ku gratulantom, všetko najlepšieeeeeee

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre