Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

neznama99
26. mar 2013

@sbear ja som pred 5 rokmi potratila a odvtedy sa nám nedarí, teraz chodím rok do Heliosu, minulý rok som mala 30. Hlavne sa celý deň nepripravujte s partnerom, že večer budete plodiť. Lebo to ide dosť na psychyku. V Heliose Ti pekne plánujú kedy máš mať sex.... ibaže pri veľkom tlaku chlap akosi zlyhá. Skús najskôr svojho doktora gynekológa, on/ona Ti tiež pokúsi predpísať nejaké lieky na ovuláciu... a ak nepomôže tak skúste nejaké sanatórium. Zo začiatku je to takéééé onakéé vypytujú sa ťa všeličo, ale za pokus to stojí. No musím povedať aj to, že niekedy mám chuť s tým praštiť, lebo fakt je to o psychyke. Kto to nezažil, ten si to nevie predstaviť.

sbear
26. mar 2013

@neznama99 co som pocula od roznych ludi, ze akonahle sa prestali po rokoch snazit, tak sa im podarilo otehotniet. Na druhej strane baby co sa iba zacinaju snazit, tak vedia kedy maju asi ovulaciu a vtedy na to idu. Ja patrim k ludom, co vsetko musia furt riesit. Tym sa oberam o energiu. Nedavno som sa zacala venovat yoge, cize odmietam hocijake chemicky vyrobene tableky, aj gynekologovi som to povedala, ze Duphaston brat nebudem. Jedna baba tu ma forum o fytosoji, grepe a ananase. Takze som si kupila sojove boby a skusim to trochu jest. Podla mna by pomohol aj psycholog, nejaka psychoterapia. Neviem, ci to uz niekto skusil. U mna nejde ani o ten sex, ale ten cas potom, ked rozmyslam nad tym, ci nejake spermie prezili a ci ich moj vecny stres nezabije

luckysun17
2. apr 2013

Ahojte,
na stranku som sem obcas zasla este pred svadbou, ale az teraz si zacinam uvedomovat, ake je uzasne, ze su aj fora, kde sa mozeme postazovat, "vyplakat", vyrozpravat, ale aj podelit sa o radost. Dost tazko znasam, ze sa nam zatial nedari otehotniet, no nan pocit, ze nemam pravo svoje okolie "obtazovat"..ved viete, kazdy ma dost svojich problemov.. No tak sa tvarim, ze je to ok.. Ale niekedy to nie je take lahke...vtedy zavitam na fora, citam, vyplacem sa (ved viete, ako to vsetky prezivame za kazdu jednu..)a dnes som sa odhodlala konecne aj napisat 🙂
Chcem sa vam podakovat za to, ze ste a zaroven vam vsetkym drzim palce, aby sa nam to podarilo!!!
Krasny den!

lukas0106
2. apr 2013

Ahojte, nezvyk, ze tu pise chlap, ale chcem sa podelit. Vyskusali sme snad vsetko, ale nepomahalo, kym sme nenarazili na Tianshi. Mame s tym velmi dobre skusenisti, kedze vdaka nim mame krasne zdrave dievcatko. Poradila nam to manzelkina priatelka, tak sme to vyskusali, kedze lekari nam nepomohli. Najprv sme absolvovali ocistnu fazu, ktoru sme podstupili obaja (ja som mal predtym velmi zly spermiogram) - antilipidovy caj, dvojita celuloza a biologicky vapnik. To je prva faza, ktora trva 30 dni. Potom nasleduje druha faza, ktora by mala trvat 50 dni, no my sme uz v jej polovici boli tehotni.
Ak ma niekto nejake otazky, pripadne zaujem o viac info, staci napisat.

sbear
4. apr 2013

@lukas0106 pri tej ocistnej faze ste brali iba antilipidovy caj, dvojita celuloza a biologicky vapnik? Alebo ste aj drzali nejaku dietu?

cocoja
4. apr 2013

luckysun17: vyskusaj www.chlapecdievca.sk. Skupina astrologov ti vypocita na 1 rok dopredu kalendar plodnych dni a uricte sa ti to podari. Funguje to. Mam vlastne skusenosti. Tiez nam to najprv trosku dlhsie trvalo.

cocoja
4. apr 2013

Vsetkym snazilkam: baby, ak ste obaja aj vy aj partne zdravi, neviete sa len trafit do plodnych dni. A to je vsetko. Plodne dni nie su v strede cyklu. Su hocijako a vypocitaju to ti astrologovia ako som pisala v predchadzajucom prispevku. Naozaj to funguje, mam vlastne skusenosti, som uz druhy krat tehu.

sbear
4. apr 2013

@cocoja dala som si to od nich vypocitat, vysiel mi az jeden vhodny den v roku podla toho ich rizikoveho faktoru.
Aj tak nechapem tej ich astrologii. Ked mi gynekolog vidi dozrety folikul na sone napriklad 5 aprila 2013, vypocet ukazuje ale plodny den 15 aprila 2013, to znamena, ze mi vlastne dozrievaju dva folikuly? Jeden lunarny podla astrologie a jeden biologicky?

mimeil
4. apr 2013

Ahojte, nezufajte, su sposoby, kt. vedia pomoct, treba si nechat poradit zo vsetkych stran, hladat informacie a vybrat si pre seba tie najvhodnejsie riesenia a potom sa to urcite podari. Mam s tym bohate skusenosti. Nic nie je nemozne, poznam aj ja jeden sposob, pri ktorom je zatial 100% úspešnosť otehotnenia, hoci aj lekári nedávali žiadnu nádej. Nebudem to tu vypisovat, ak má niekto záujem, napíšte na mimeil@centrum.cz.

sbear
4. apr 2013

@mimeil mna zaujima kazdy sposob, hoci si myslim, ze je to v 80% na psychike a v 20% zly zivotny styl. Mozes mi napisat svoj sposob na lunam.slovakia@gmail.com ? Dakujem

luckysun17
23. apr 2013

@cocoja ahoj, dakujem, akurat dnes som sa odhodlala a napisala som mailik, tak uvidime 🙂 Zacali sme s manzelom s ocistnou kurou a po dvoch tyzdnoch som plna energie, tak snad z toho nieco bude 🙂

cocoja
23. apr 2013

@luckysun17 ahoj. tak prajem, aby to aj tebe vyslo. ja som spokojna. teraz som v 8tt. minuly tyzden som bola u lekara, videli sme srdiecko... 😀 je to hrozny zazrak a zazrak pre mna aj zostane. neviem sa to mu nadivit, hoci uz mame jedno dietatko. zatial ide vsetko ok, az na nejake tie nevolnosti, dufam, ze to tak pojde aj nadalej. Drzim ti palce.

cocoja
23. apr 2013

baby, my sme nebrali ani prvy krat ani teraz ziadne lieky na ovulaciu ani nic podobne. ani sme nechodili do nijakeho sanatoria, kde tlacia myslim kaleraby do hlavy a tak to este len ide asi na psychiku nie? odporucam Jonasa z vlastnych skusenosti. drzim vsetkym palce.

luckysun17
25. apr 2013

@cocoja Dakujem a drzim palceky, aby bolo vsetko ok 😉 krasne tehulkovanie zelam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre