Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
4. nov 2009

ahoj lubi uz som tu....

lubkabb
4. nov 2009

Som sa u dr. dnes nič moc nedozvedela. Ku grafu sa nevyjadril, lebo vraj to by musel vidieť cyklus aspoň 3 mesiace. Pozrel ma, urobil mi sono. Sliznicu mám 9,4 mm. Podľa tvaru mu to pripadá, že vraj ovulka bola, ale ešte mi dal zobrať krv. Z krvi sa vraj dá zistiť, či prebehla ovulácia. Asi podľa hladiny nejakého hormónu. Ale ináč mala som z neho pocit, že som tam prišla zbytočne a že stresujem. Chce len čakať. Vraj treba "dostať pusu v ten správny čas"! Toto mi povedal. A že či bol mm na spermiograme. A tá jeho nepríjemná sestrička! No dúfam, že som tam bola naposledy. A vypýtala som si aspoň kyselinu listovú na predpis. Sám mi nič neponúkol. A keď som mu povedala aké vitamíny užívam, tak povedal, že to si mám radšej do jablka zahryznúť.

lubkabb
4. nov 2009

ahoj mata, som si myslela, že som tu sama.

lubkabb
4. nov 2009

Aký si mala deň? No čo povieš na to ako som dopadla?

lubkabb
4. nov 2009

mata, kde si mi zmizla? 😕

mata1001
4. nov 2009

mojka uz som tu.no od neho bal kufre 😀 a prestup k inemu dr.

dnik celkom v pohode.bola som po robote s kamoskou na caffe troch sme pokecali-teraz som sa naparila a lezim a konikujem
a ty?

lubkabb
4. nov 2009

čím sa naparuješ? si chorá?...no ja celkom fajn.

lubkabb
4. nov 2009

V práci mi to beží rýchlo, veď je roboty vyše hlavy.

mata1001
4. nov 2009

nie pani Anka mi poradila sa naparovat zospodu nad mliekom s cesnakom.tak smrdim aj ja aj cely byt od cesnaku 😝 😝 😝 ale newa hlavne dufam ze mi to pomoze...

mata1001
4. nov 2009

aj ja mam toho vela.som sama,kolegyna je PN ☹ ☹ ☹

lubkabb
4. nov 2009

aha, ja že si chorá 😀 Dúfam, že ti to pomôže. Čudné, že tu dnes cez deň nikto nebol. Čo nešiel koník?

lubkabb
4. nov 2009

A čo robíš, ak to nie je tajomstvo?

lubkabb
4. nov 2009

Druhá lubka asi víta manželíka doma po 10-dňovke 😀 😉

mata1001
4. nov 2009

konik isiel.neviem co sa deje.asi su vsetky babule v praci. a pracujem v reklamke ako graficka.a ty?

lubkabb
4. nov 2009

ja robím administratívnu prácu v banke.

mata1001
4. nov 2009

aj to je super pracicka.ked budem chciet uver tak uz viem za kym mam ist... 😀 😀 😀
poradila by si mi potom s tym?ale to je este v nedohladne...

lubkabb
4. nov 2009

no ja nie som poradca, ale možno by som vedela poradiť. Ja sama som sa neodvážila ešte zadĺžiť, tedo okrem študentskej pôžičky počas výšky. Dobre si viem vyxpočítať, koľko sa za 30 rokov preplatí na hypotéke ☹ . Ešte nemáme vlastné bývanie, vieš...mali sme aj s mm neistú prácu kôli kríze. Tak ešte chvíľu počkáme.

mata1001
4. nov 2009

lubka ani my este nebyvame vo svojom.mm stratil pracu ale nastastie od okt znova pracuje,tak dufam ze to bude lepsie.este splacame auto a kym ho nesplatim nemozem si zobrat na byt.no ale newa hlavne ze sme zdravi. vsak?

lubkabb
4. nov 2009

No presne tak a pokiaľ máme kde hlavu skloniť 😉

lubkabb
4. nov 2009

Dnes som na koníku nevidela ani Bettynku. A to som pozrela tém, kam chodieva. Dúfam že je to len tým, že oddychuje v polohe ležmo.

lubkabb
4. nov 2009

Čudné 😕 😕 😕

mata1001
4. nov 2009

dneska ze vraj bolo na STV v zenskom magazine nejaka tema o tehotenstve - ked sa nedari.idem to kuk ne nete.
a este mi kolegyna hovorila o stranke www.chlapecdievca.sk aj to kuknem.

lubi tak ja tu koncim ahoj.zajtra sa sem kuknem.pekny dnik ti prajem...

makda
autor
4. nov 2009

ahojte 🙂
lubka, to je ten 70 rocny gyndos? no ja by som od neho utekala hned. toto je strasny pristup

lubkabb
4. nov 2009

maj sa mata...pekný večer

ahoj makda, áno ten. A to mi celý čas tykal a občas ma poťapkal po stehne ako deduško 😀

makda
autor
4. nov 2009

ty kokso, ja by som k nemu viac nepachla. uz si to nepamatam, ale kolko sa snazite o babatko?

lubkabb
4. nov 2009

no, tak intenzívne už rok.

makda
autor
4. nov 2009

a za ten rok s tebou ten lekar nic nerobil??

lubkabb
4. nov 2009

ee, ja som aj otehotnela, ale v apríli som mala MA 😢 Potom prestávka v snažení do júla a od augusta sa nedarí. Neviem, či mám cyklus v poriadku.

makda
autor
4. nov 2009

sory, ze som taka neznala, ale co znamena MA?

lubkabb
4. nov 2009

missed abort - zamĺknutý potrat v 8tt ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre