Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
5. nov 2009

nie ale našla som to asi pred mesiacom na konovi a už to nájst nemožem....1.meno potom den, mesiac, a rok narodenia Uhrzeit to má byt približný čas tvojho narodenia a potom klikni na- ICH WILL SCHVANGER a vyhodí ti to 3 dátumy prvý je: začiatok pl. obdobia druhý je vrchol plodného obdobia a tretí je koniec....

ejasmeja
5. nov 2009

aa! uz som to nasla! Matka1001, da sa stranka prelozit, ked si na nu kliknes, google ti ponukne moznost prekladu

makda
autor
5. nov 2009

mna napadol konecne film: Mejdan v Las Vegas. super komedia, videa to niektora??

lubka0506
5. nov 2009

nooo to som rada....neviem či som teraz aj doktorát neurobila....normálne mi zostalo horko.....lubi nevymýšlaj s jedlom lebo sa budem musiet najest....to je ako s tou čokoládou... 😀

lubka0506
5. nov 2009

makdi cau...čo to je za film?

makda
autor
5. nov 2009

dobra komedia o mladych, ktori sa opiti vzali v Las Vegas a vyhrali jackpot, potom sa chceli rozviezt a kazdy chcel tie peniaze, robili si schvalnosti a tak 😀

lubka0506
5. nov 2009

lubi tá pesnička je viackrát prespievaná ale je od argemy začiatok je....Znám te pouze krátce možná to byl sen,mesíc jasne svítil.........la la la la la 😀

mata1001
5. nov 2009

baby vy tak rychlo pisete ze nestiham.ja si pisem este aj s kamaratkou na pokeci.
trochu brzdite 😀 😀 😀 😀
ejasmeja idem to kuk

lubka0506
5. nov 2009

aha už asi viem niečo mi to hovorí....baby ja už mám ordináciu...

mata1001
5. nov 2009

baby ja koncim ide panelak.tak zajtra.ahojte a pekny piatok zelam...

lubkabb
5. nov 2009

lubi to mi nič nevraví

makdi - ja som videla, sme sa na tom strašne zabávali. Hral tam ten Kutcher a C. Diaz, nie?

lubkabb
5. nov 2009

mata - už nás opúšťaš? Tak dobrú noc.

lubka0506
5. nov 2009

je to strašne krásna pesnička ale keby som to mala hladat na nete tak som tu asi do rána a ja dnes mienim íst spat.... 😀

lubka0506
5. nov 2009

ahoj mata dobrú noc... 🙂

makda
autor
5. nov 2009

lubi, ano hrali tam oni dvaja. za poslednu dobu najlepsia komedia

lubkabb
5. nov 2009

mala si aj viečka podopreté zápalkami? 😀

lubka0506
5. nov 2009

keby si vedela ako sa mi chcelo spat...hrozne lubi skus si dat do google Argema a vyhodí ti to...

makda
autor
5. nov 2009

ok kocky. mam doma uz mm, tak sa mu idem venovat 😉 . pekny vecer prajem 🙂

ejasmeja
5. nov 2009

Lubka, tak ja som si to nasla aj vypocitala, ale spatny datum mi nehodilo, takze neviem potvrdit, ci je to spravny vypocet... ale na tvojom mieste by som to skusila. Dr. Jonas ma vraj velmi dobre vysledky a ak je to naozaj jeho metoda, tak by to mohlo fungovat 🙂

lubka0506
5. nov 2009

papa a dobrú noc aj moj mm je za chvílu doma... 🙂

lubkabb
5. nov 2009

makda - pekný večer 🙂

lubka0506
5. nov 2009

lubi ideme aj my??? ejasmeja kdesi zostala....

lubkabb
5. nov 2009

no ja ešte môžem zostať, manžel je ešte v práci...ale ak už chceš ísť do postele 😉

lubka0506
5. nov 2009

mne sa akosi spat nechce teda aspon zatial...a aj tak čakám na manžela...už si sa bola najest? ja si idem zaliat čaj...

ejasmeja
5. nov 2009

ja sa este pokusam dopasovat toho Jonasa 😀

lubkabb
5. nov 2009

áno už som jedla a pijem zasa čajík a odolávam pokušeniu - DRU tyčinky 😉

lubkabb
5. nov 2009

otvorím ten balíček, alebo neotvorím, to je dilema. Baby nedáte si?

ejasmeja
5. nov 2009

a si predstav, nasla som aj spytny vypocet a sedi mi! waw!

lubkabb
5. nov 2009

http://astro.wendys.cz/plodne_dny1.php

ja som bola na inej stránke

ejasmeja
5. nov 2009

Lubi, kludne ten balicek otvor, ak mas chut 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre