Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
11. nov 2009

ja som mala pohodový den,mala som tu neterku na "službe",potom som vystrojila manžela na vlak...a už som sama 😵 akurát som dožehlila-to nenávidím a den mi strašne rýchlo ušiel 😵

mata1001
11. nov 2009

lubi si este tu?

lubka0506
11. nov 2009

ano som len som kukala handry... znač. 🙂

mata1001
11. nov 2009

teraz pijem gynastan bleeee.ale co uz.a ty este tento tyz oddychujes vsak?v pond uz do prace?

lubka0506
11. nov 2009

ano oddychujem a v pondelok do práce...ešte že je v utorok sviatok 😀 😀 😀 mata ved ten gynastan nie je zlý...ja mám od herbexu a ty? pripomína mi čaj čo mi dala pani anka...

lubka0506
11. nov 2009

mata kde sú všetky baby??? stále sem chodíme iba mi tri... 😒

mata1001
11. nov 2009

nolubi ani nehovor.presne ma to napadlo....ved mi sem chodime jak na klavir a nikde nikto...
co sa mm venuju?

lubka0506
11. nov 2009

ja to chápem asi tak že sme na slovensku asi len my tri čo máme tridsat a nemáme deti.... 😨

lubka0506
11. nov 2009

a už si naparená? ja by som mala oddnes obklady...a aj kúpel ale som lenivá...no vieš ale ked si spomeniem na ten tvoj cesnak tak to nie je také hrozné... ☹ čo ti hovorí manžel na vonu v byte????

mata1001
11. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubi nemyslim si ze sme len tri,ja si skor myslim ze ostatne nechodia na MK tak casto ako my.ale nudim sa tak si aspon s vami pokecam a dozviem sa nieco nove

lubka0506
11. nov 2009

aj ja sem rada chodím a poviem ti že sem nakuknem vždy ked mám len trošku času... 😵 😵 😵 aspon si mám s kým pokecat... ozaj už kupuješ darčeky?

mata1001
11. nov 2009

a ja sem rada chodim lebo som sa tu naucila veci o ktorych som nemala sajnu.
darceky no uz rozmyslam nad nimi ale kupujem az po vyplate.a vyplatu mame zajtra.to aby som si pripravila furik 😀 😀 😀 😀 a ty?daj typ pre mm...

lubka0506
11. nov 2009

ja neviem mm mám pyžamo...objednala som mu mikinu a tričko a mám parfém to mu musí stačit... 😝 ja budem mat tú výplatu úžasnú teda tú novembrovú...ty si si mala požičat kamion aj ja to robím... 😀 😀 😀

mata1001
11. nov 2009

tak ty uz mas pre mm vela...ja som rozmyslala nad parfumom,no este uvidim podla vyplaty...kamion?bude mi pravdepodobne stacit mala penazenka...ach jaj

lubka0506
11. nov 2009

😵 a ešte som zabudla mám už nakúpenú kozmetiku,chcem nejaké knihy ale ešte neviem...daj nejaký tip...

lubka0506
11. nov 2009

😀 😀 😀 samozrejme ved vianoce nie sú len o darčekoch...

mata1001
11. nov 2009

fuuu mojka knihy ja vobec...ale ja dostavam uz 3 vianoce encyklopedia -uz mam clovek,zem,zviera a esze mi chyba rastlina,vesmir... tak este tie by som chcela...ale ja ine knihy necitam...
ja nasim a svokrovcom som myslela take darcek. balenie uterakov a krsnatam oblecenie a mm ten spominany parfum...asi tak

lubka0506
11. nov 2009

ano také praktické darčeky jednemu krsnatu mám knihu a umelé zvieratká dinosaurov a chcela by som pyžamo, to je také potrebné...a druhému neviem čo ...tá sa rada parádi??? a tretie krsna má osemnást a chcem mu tiež mikinu a ešte neviem,no ale to budú večšie výdavky lebo mu chce mm dat aj niečo na vodičák...aj ked sa mi to moc nepáči...no čo... 🤐

lubka0506
11. nov 2009

ozaj Lubka je ešte asi na kozmetike...tá bude krááásna... 😀

makda
autor
11. nov 2009

ahoj babule 🙂

ako sa mate? ja som total K.O. 😖 , vystavena z prace. denne som tam 10-11 hod a ked pridem domov, tak jedine co ma laka je postel 😅

vidim, ze mate temu vianocne darceky 😀 . no ja zatial nemam ani jeden a ani sa mi zatial nechce nad nimi ani rozmyslat 😒

lubka0506
11. nov 2009

ahoj makdi 🙂 tak predsa je nás viac, ja oddychujem ale od pondelka zasa makám...a dúfam že mi dajú dovolenku na ten štvrtok do GF... ... a darčeky? ja už kupujem nechce sa mi potom chodit na poslednú chvílu v tlačanici...

makda
autor
11. nov 2009

lubi, to som rada za teba, ze idete do toho GF 🙂. urcite ti dovolenku daju, ked tak si vypytaj potvrdenie od lekara, aby si mala nejaky papier. a nech ti vylezu na hrb 😀

lubka0506
11. nov 2009

vidím že sme tu zostali sami...ano ja som rozhodnutá tam íst aj keby čo bolo,už na to dlho čakám... ty ešte nespíš??? ...ale ti do toho asi moc nechýba.... 😵

makda
autor
11. nov 2009

kazdopadne drzim vsetky palce, nech to dobre dopadne 🙂
no, same sme zostali. kde sa vsetky vyparili? 😨 . ja nemozem ist takto skoro spat, nedalo by sa mi. a este chcem pozerat Kosti, no neviem, ako to zvladnem 😀 . ked tak to pozriem na nete

lubka0506
11. nov 2009

a o kolkej ráno vstávaš? nemáš doma miláčika? 🙂 mata zmizla.... akurát sme hovorili že sem chodíme stále tie isté ale no čo aspon si pokecáme... Ozaj minulý týžden sme rozoberali Jonášovu metodu...čo na to hovoríš???

lubka0506
11. nov 2009

vidím že som tu sama .... ☹ želám vám dobrú noc... 🙂 🙂 🙂

makda
autor
11. nov 2009

vstavam o 6.30, skorej by som asi nezvladla 😀 . milacika si myslela MM? mam ho doma, tiez je rad, ze relaxuje.
Jonasovu metodu poznam, no zhodou okolnosti bola tato tema minuly tyzden v damskom magazine. hovorili tam, ze jeho metoda je uz zastarala a oni ti vedia dokonca vyratat, ci vobec mozes mat deti, alebo nie. hodim sem link, ked tak si to ked tak pozrite. akoze bola som dost prekvapena z toho, ale vyzera doveryhodne. je to relacia zo 4.11. http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/damsky-ma...

lubkabb
11. nov 2009

ahojte baby, ste tu ešte?

lubka0506
11. nov 2009

no vitaj ...už si kásna?...ako bolo?

lubkabb
11. nov 2009

neviem či som krajšia, ale moja pleť už čistenie potrebovala. aspoň sa cítim lepšie 🙂 Hlásim, že mrcha stále nechodí - dnes 32DC 😕 Ma napadlo, že som sa dr. zabudla spýtať, že ak 4DC vyjde na víkend alebo sviato, kedy mám potom prísť. Asi tam zajtra zavolám. Lebo mám taký pocit, že to just vyjde na taký deň.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre