Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubkabb
14. nov 2009

my tam máme, že sme snažilky.

ejasmeja
14. nov 2009

ano, uz som to nasla. ach jaj! ja som obcas take motovidlo... 😅

lubkabb
14. nov 2009

musím vystrojiť mm do nočnej...prídem za chvíľku. Počkajte na mňa! 🙂

ejasmeja
14. nov 2009

jasne, ja si odbehnem kuknut dokument o starom Egypte. mam to tak v pozadi pustene a celkom zaujimave sa to zda. ale budem tu.

mata1001
14. nov 2009

lubi tie snazilky tam mame ale nie dlho!!! dufam 😉 😉 😉

ejasmeja
14. nov 2009

no aj ja dufam, ze coskoro tam budete mat tt 😉 snad vas nakazim babyvirusikom 😉

mata1001
14. nov 2009

no uz som myslela ze nam ani neposles....smer Galanta kujeeeemmmm 😀 😀 😀 😀

ejasmeja
14. nov 2009

uz letiiii po draate! 😀

mata1001
14. nov 2009

chytaaaaaammmmmmm 😀 😀

ejasmeja
14. nov 2009

ale nezabudni na pravidelny sexik, bez neho ziaden babyvirus nepomoze! 😉

mata1001
14. nov 2009

mam mojka neboj....vo stvrtok-piatok (neviem presne)bola ovu a prave tieto dni som sexik nemala ☹ ☹lebo mm bol v nocnej, ale mala som aj pon aj ut aj stredu aj dnes.tak dufam ze sa tam nieco chytilo.

lubkabb
14. nov 2009

eja...aj ja chcem babyvírus!!! Pošli aj smer BB 🙂

lubkabb
14. nov 2009

mata...podľa toho čo je to nie dlho. Čas je vraj relatívny 😉

lubkabb
14. nov 2009

tak už som bez mm ☹

mata1001
14. nov 2009

nevadi lubi ved on sa vrati... 😉
ja strasne dufam a verim tomu ze rady od pani Anky mipomozu k tomu aby som bola tehula 😉

ejasmeja
14. nov 2009

mati, kto je pani Anka a ake rady ti dala?

ejasmeja
14. nov 2009

inak mam skusenosti, ze orientalne brusne tance su velmi prospesne, ked sa snazis otehotniet.
Lubi, aj na upravu cyklu su dobre.
inak netrepem, ja ich tancujem, takze mam skusenosti aj info z prvej ruky od dievcat, ktorym sa nedarilo dlhsie otehotniet

lubkabb
14. nov 2009

pani Anka Kopáčová z vrbového pri Piešťanoch...je to teta bylinkárka, ktorá pomáha snažilkám otehotnieť.

ejasmeja
14. nov 2009

hm... ja si uz nepamatam na aku bylinku, ale tiez jedna velmi dobra bylinkarka radila, tusim alchemilka?
pani Dugasova, mam niekde knizku, len netusim kde...

lubkabb
14. nov 2009

je tu o nej celá téma..chodí tam za ňou veľa báb. Ja to mám ďaleko. Brušné tance, no to by som na ne musela mať čas.

lubkabb
14. nov 2009

alchemilka je veľmi dobrá bylinka na otehu, ale nesmie sa piť počas tehu!

ejasmeja
14. nov 2009

cas je vyhovorka, ked chces, najdes si ho... 😉

mata1001
14. nov 2009

pani Anka je bylinkarka-ma tu aj temu,,bylinkarka anka Kopacova,,bola som u nej poradila mi aby som sa naparovala a prikladala uvarene zemiaky na podbrusko...pijem gynastan a jem vit E.

brusne tance?to som este ani nepocula ze by aj toto pomahalo...ale nehovorim ze nepomaha,len sa cudujem 😒

lubkabb
14. nov 2009

to skôr pomáhajú na posilnenie maternice, ale ak mi zistia problém s hormónmi a tvorbou vajíčok, tak sú aj tak na nič.

ejasmeja
14. nov 2009

ja som sa tiez takto vyhovarala a potom som si povedala, ze uz stacilo, ze ma to bavi a nevzdam sa tanca koli robote ani koli nicomu inemu a aj sefa som poslala do kelu, ked ma chcel zdrzat v robote. bol sokovany, ale neprotestoval...
tak som si tak tancovala, tancovala a ani neviem ako, a je babo v brusku 🙂

mata1001
14. nov 2009

ja som pila alchemilku kupenu v lekarni a pani Anka mi povedal ze ked je iba samostatna tak sposobuje potrat.ale ta z lekarne neviem ci bola s niecim miesana.ona mi vymenovala nejakych 5 bylin ktore by mali byt zmiesane s alchemilkou.a ja som ju pila 4 mesiace 😢 😢 😢

ejasmeja
14. nov 2009

pomaha "nastartovat" vsetko vo vnutri v brusku... mne to nastartovalo az necakane, lebo som mala problem aj s cyklom aj s hormonmi a s bolestivou mrchov... cyklus sice nezacal byt presny ako hodinky, ale ostatne veci sa upravili a riadne, ved vysedlok sa hlasi uz 14-ty tt

lubkabb
14. nov 2009

No ja chodím domov večer pred 18-tou a neviem si predstaviť, že by sa mi chcelo ešte niekde ísť. Hlavne teraz, keď je už tak skoro tma. A potom ešte povinnosti doma - hlavne treba navariť na druhý deň mm. Ten robí na zmeny a často obeduje doma.

mata1001
14. nov 2009

a uz mate vyhliadnuty kociarik?my sme boli v All toys a bol tam nadherny cerveny kocik.hned som sa donho zalubila... ach jaj.

ejasmeja
14. nov 2009

juj! ale to snad nie, potrat by hadam nemala sposobit, nikde som sa po takej informacii nedopatrala a venovala som sa liecivym rastlinam aj v diplomke aj len tak, lebo ma to bavilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre