Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
15. nov 2009

tak ideal si mala 12. novembra, ale dalo sa otehu uz 10. novembra. sedi ti to s ovu?

ejasmeja
15. nov 2009

tento vypocet nechcel miesto narodenia, ale viem, ze som uz videla aj taky, ktory miesto chcel...

ejasmeja
15. nov 2009

inak da sa to vypocitat aj spatne. to som si urobila ja a mne sedel termin otehotnenia s dnami podla Jonasa

mata1001
15. nov 2009

ano na vlas presne 12.11 bolo vo stvrtok a to som mala prevdepodobne ovu.no ja odpadnem... 😉

mata1001
15. nov 2009

mojka ale je problem...my sme sa ani vo stvrtok ani v piatok ne toto lebo mm malnocnu ale az v sob rano.ale aj v pon aj ut aj stredu.tak neviem...

ejasmeja
15. nov 2009

no tak vidis§ ved vravim, ze sa dalo aj 10.11., aj 11.11. takze ked ste sa aj v utorok aj v stredu, tak by to mohlo sa podarit! juj! veeeeeelmi ti drzim palce! tak a test je spolahlivejsi az po cca 10 dnoch, tak skus si urobit a ak aj nebudu // tak si pre istotu urob aj neskor. aspon ja by som to tak urobila... 🙂

mata1001
15. nov 2009

dakujem ejka za vypocet.no uvidim ci sa zadarilo...juj bola by som nastastnejsia osobka na svete keby boli //...
je to super pocit vsak?

ejasmeja
15. nov 2009

to teda je! ja som sa vkuse vyskierala, aj ked som vedela, ze na babo budem sama. vobec mi to nepokazilo radost 🙂 velmi ti to zelam 🙂 teda to babo, nie to, aby si nan bola sama 😀

mata1001
15. nov 2009

a preco budes sama?ked nechces nemusis o tom hovorit...

ejasmeja
15. nov 2009

rozisli sme sa s priatelom a ja som asi tyzden na to zistila, ze cakam babo. on to uz tiez vie, tesi sa a aj sa chcel vratit, ale ja uz nechcem a citim, ze tak to bude lepsie. aj ked, samozrejme, nebudem mu branit vidat sa s dietatkom a starat sa on. len uz nebudeme partneri. dovody su dost zlozite...

mata1001
15. nov 2009

jaj,to je smutne... a neda sa to nejako vyriesit?ak ho lubis ved nedalo by sa to este raz skusit kvoli malemu?

ejasmeja
15. nov 2009

poslala som ti postu

ejasmeja
15. nov 2009

a radsej dvaja stastni rodicia, aj ked nie su spolu, ako nefunkcne manzelstvo, nie? 😉

mata1001
15. nov 2009

mas pravdu.odpisala som ti na IP

ejasmeja
15. nov 2009

aj ja tebe este jednu 🙂

mata1001
15. nov 2009

ok odpisujem...

ejasmeja
15. nov 2009

este som ti aj ja odpisala, ale uz mozeme kludne zmenit temu 🙂
juj! ja som este stale neobedovala! to sned nie je mozne! ja nai hladna nie som! 😀

ejasmeja
15. nov 2009

ale idem si daco ukuchtit - bud tu pohanku, alebo celozrnne cestovinky s kyslou smotanou a cibulkou, mnam! snad to zaludok zvladne 🙂

ejasmeja
15. nov 2009

mati, budes este tu? ci mas daky program?

ejasmeja
15. nov 2009

a mati, dakujem! 😉

mata1001
15. nov 2009

jasne budem tu.mm je v robotke tak sa nudim.no chod si to pekne uvarit a potom sa ozvi

ejasmeja
15. nov 2009

mne kym sa cestoviny uvaria, tak budem zatial tu. nakoniec som sa rozhodla pre mne, mnam! 🙂

ejasmeja
15. nov 2009

a kym sa uvaria, tak snad aj vyhladnem 😀

mata1001
15. nov 2009

len si ranajkovala?to je malo nie?

ejasmeja
15. nov 2009

no ale ja teraz tak menej jem, nevladzem moc vela.

mata1001
15. nov 2009

ale musis papat.skus menej a castejsie.ja zas od horm.liekov sa neviem dozrat jedla....furt by som jedla-hocico.

ejasmeja
15. nov 2009

ani castejsie sa mi neda... uz som skusala, tak radsej papam vela ovocia, zeleniny, celozrnne pecivo, jogurty a tak... snazim sa mat co navyvazenejsiu stravu a dostatok vitaminov a vsetkeho potrebneho
uz som navarila a mnam, mnam! je to fajne! 🙂

mata1001
15. nov 2009

dobru chut ti prajem,ja som prave dopila gynastan 😝 😝 😝 blééé...
vitaminy potrebujes aj zelezo,kalcium...idem si dat jablko... 😀

ejasmeja
15. nov 2009

tak aj tebe dobru chut k jablku! 🙂

mata1001
15. nov 2009

dakujem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre