Preplatenie umelého oplodnenia - podmienky poisťovne

22tanulka
5. jún 2016

Zeny prosim vas neviete ake maju poistovne podmienky pri ziadosti o preplatenie umeleho oplodnena? napriklad,aky dlhy cas musim byt poistena na slovensku v poistovni aby som mala narok na umele oplodnenie? urcite mi ziadost neschvalia ak sa este len teraz prihlasim a hned po prvom mesiaci si poslem ziadost o preplatenie.a este je otazka v akej poistovni.....kedze ich je viac ..... neviete poradit?dakujem

gir
5. jún 2016

Zavolať alebo sa zastaviť na pobočke poisťovne. Každý prípad sa rieši individuálne a každá poisťovňa má svoje podmienky,

milacica22
5. jún 2016

U mna neslo sice o umele oplodnenie ale o zuby. Preplatili mi len cast nakladov no musela som ist k zubarovi a on mi napisal presne ake zakroky mi bude robit a potom som to poslala na poistovnu,cakala som kolko mi poistovna preplati a potom som mohla ist na zakrok. Islo o union poistovnu. ZAS kamaratke operovali dceru v zahranici na sukromnej klinike a ked bolo po zakroku tak si to dala na poistovnu uhradit,tiez jej neuhradilu plnu vysky ale len cast no nemusela to davat dopredu schvalovat. Tiez islo o union.

loginexistuje
5. jún 2016

@22tanulka funguje to inak

ty ides do centra vypisu ziadost musis splnat zakonne poziadavky vek, diagnozu, potrebne vysetrenia a potom to posudzuje revizny lekar poistovne. Plus samozrejme musis mat ok poistenie na SK ziadne nedoplatky nemozes mat inde zdravotne poistenie v inom state a pod... resp. sleduju sa rozne veci .. dolezite bude doriesit to ako sa prihlasis do poistovne lebo nemozes mat dve zdravotne poistenia podla blog si vo Svajciarsku ... ak tam mas prijem a pod toto moze byt skor problem .. ako dlzka poistenia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre