Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prešvihla som ovuláciu?

8. apr 2021

Ahojte zienky..ja som z toho debil..je to ovulacia 13-14 den? Bo dnes rano ciste ale podla kalendara by mala byt ovulacia az na 16 DC cize v piatok..dufam ze som to nepresvihla 🥶🥶 ale vsade som citala ze musia byt rovnako cca silne..bazalbu som si nemerala bo aj tak neviem ako to ma byt 🙄

cucoriedkacucoriedka
13. apr 2021

Aj ja mam jeden nepriechodny...a maleho mam z ivf...po 8 rokoch cakania...a potom hooop 2 krat prirodzene tehotenstvo....aj ked oba v 12 tt ukoncene spontanne;( ale preco ti radia odstranit vajcovod?

sono2
13. apr 2021

@cucoriedkacucoriedka to ma hrozne mrzí!
Čo sa stalo v 12tt?

autor
13. apr 2021

@janeane ano no mas pravdu

autor
13. apr 2021

@cucoriedkacucoriedka no pretoze ked ma stimulovali tak sa nalial zapalovym hlienom a museli stimulaciu stopnut bo sa nafukoval a neodtekal a tvrdia ze je chory, ze nepracuje..aj po menstruaci ostal nafuknuty..a ze vraj sa mi zvysuju sance ked ho odstrania..bo ze ten hlien ide naspat do maternice a tam som z toho mala aj drobne polypy..tak fakt neviem 🙈 bo ze nechcu riskovat ze ked znova ma budu stimulovat ze znova sa zacne nafukovat 🙈

autor
13. apr 2021

@sono2 no oni tvrdia ze ten vajcovod je chory..pri stimulke sa zacal plnit zapalovym hlienom a neodtekalo to..a ani oo menzese nesplasol..tak preto aj stopli stimulku..bo ze hlien odtekal naspat do maternice..no cyklus ma kadejaky..razpridu kramy 28 DC a inokedy do 35 DC..naposledy mi meskali 22 dni..zacnem si tu bazalku merat..to bude istejsie..brala som pri stimulaci pergoveris 300 a potom k nemu este pridali nieco uz neviem ako sa to volalo..ale ze folikuly asi 7 rastli nesumerne ci co..ale s 3-4 ze sa dalo pracovat..no takze najskor operacia potom mozem ist skusit 3 IVF

sono2
13. apr 2021

Aha ok! Tak to áno, ten musí ísť preč, lebo by zničil aj embryjko. Kamarátke takto odstránili oba a posledné ivf a ostala tehotná.
Tak, budeš mať ešte jeden. A celý život máš tak ms nepravidelne?

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2021

@sono2 aj v jednom aj druhom.pripade prestalo buchat srdiecko...to prve prirodzebe tehu boli dokonca dvojicky...no co uz...mame aspon jedno;) chvala bohu

cucoriedkacucoriedka
14. apr 2021

Chapem.tak hadam to bude ok.drzim prsty

autor
14. apr 2021

@sono2 nie iba odkedy som zacala 1x stimulovat..bodaj by to bol aj moj pripad 🥰

sono2
14. apr 2021

Ok. Držím palce!

autor
15. apr 2021

@sono2 dakujeeeem 😘