Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

jankabelka
3. jan 2008

blbne mi akosi koník 😖

terezicka
3. jan 2008

Jani aj mne blbne, v kuse ma vyhadzuje 😠 Som zvedavá či teraz pridá odpoveď

zaza_na
3. jan 2008

mne ide strasne pomaly. tak sa zle pise... 😕

mirka20
3. jan 2008

mna to tiez furt vyhadzuje 😠
zuzi, az teraz som si vsimla, ako krasne ti svieti 17tt 🙂

terezicka
3. jan 2008

No mohli by s tým niečo spraviť lebo takto to všetko trva aj 3-násobne dlhšie ako normálne 😠
Veru Zuzka už si krásne podrástla a pekné čislo tam máš tie tt 🙂

mirka20
3. jan 2008

zuzka, mala by si si odfotit brusko, nech vidime, ako rasties 😉

terezicka
3. jan 2008

Veru Zuzi to je super nápad, už dávno si nepridala žiadnu fotku do albumu 🙂
A ja si môžem tiež odfotiť moje bruško ako sa zväčšilo po sviatočnom prežieraní 😀

mirka20
3. jan 2008

tak tak. pekne sa pofotte a ukazte bruska svetu 🙂 😉

terezicka
3. jan 2008

Baby teraz mi napísala Kila: "Ahoj! Máme sa fajn, dnes mi brali krv, na 4D ideme 9.1., už mám 9 kg navyše a bruško 95 cm, zajtra vám napíšem na MK. Malá už kope stále, nenechá ma ani spať. Pa pa! "

mirka20
3. jan 2008

jeeej, to je super. uz sa tesim na zajtra, ake ma novinky 🙂 tak jej zavidim, ze je doma 😔

terezicka
3. jan 2008

Ja jej teiž v dobrom závidím že je doma, ja by som teiž rada bola doma 😅 A som zvedavá čo nám zajtra napíše keď príde, dúfam že aj nejaké nové fotky pridá 🙂

terezicka
3. jan 2008

Baby kde ste sa všetky stratili? 😕 Ja som tu ešte 10 minút a potom idem konečne preč 😀

terezicka
3. jan 2008

Ja sa už idem baliť tak papa zajtra 🙂

mirka20
3. jan 2008

juuuj, terez, uz som ta asi nestihla, ale prisiel mi klient. tak pekny zvysok dna a ziadne cipsy 😀

mirka20
3. jan 2008

o chvilu odchadzam aj ja, lebo mi ma prist kamoska, tak ju idem cakat na stanicu.papa vsetky 🙂

annavi
3. jan 2008

ajojte je tu niekto este???

zaza_na
3. jan 2008

babenky, dnes som s vami zase moc nepobudla. 😔
ten konik ma uz zacina vazne hnevat.
tesim sa zajtra na kilu. som rada, ze sa maju dobre 😵
este dnes vecer pridam fotecku. vcera vecer ma manzel odfotil, len su fotky este vo fotaku. dakujem babenky. ten cas vazne strasne leti. uz zacinam 17tt, ani sa to nezda 😲
tak papa a tesim sa na vas zajtra. snad uz to bude lepsie s tym konikom...

jankabelka
4. jan 2008

Dobré ránko babuľky, včera som sa s vami ani nestihla rozlúčiť, lebo ma koník stále vyhadzoval.
Som rada že sa má Kilka dobre, a teším sa na nové info a foto 😅
Včera ráno keď som sa zobudila na budík som si myslela, že je sobota a dnes môj manžel keď zazvonil budík otočil sa na druhú stranu a že veď je sobota, a ja na to ale nie veď ideme do roboty, my sme chceli mať už predčasne sobotu
a dlhšie spinkať 😔

terezicka
4. jan 2008

Dobré ránko 🙂 Včera to tu nejako spinkala všetko na tomto MK, celý bol spomalený tak sme toho veľa ani nepopísali 😅 Ale dúfam že dnes sa to zmení a bude to s MK lepšie 🙂
Ja som v noci spala do určitého času celkom ok, potom som sa len prehadzovala, ale nemôžem povedať že by som bola extra unavená...
A dnes večer príde domov môj manželík, síce hneď zajtra ráno ide s5 do roboty, ale aspoň cez noc budeme spolu 🙂 Ja sa už tak veľmi na neho teším, ani zle mu nebudem robiť 😀

jankabelka
4. jan 2008

Terezka tak to je pekné že dnes manželovi dnes nebudeš robiť zle 😉

terezicka
4. jan 2008

Janka dnes nebudem ale potom budem zas 😀 Ale keď príde Mirka tak sa jej spýtaj čo povedala môjmu Marekovi na to že mu robím zle 😀

terezicka
4. jan 2008

Jani kdeže si zmizla? Či máte zas poradu?

mirka20
4. jan 2008

dobre ranko 🙂
terez, bud na neho dobra, ked pride len tak na chvilu 😉

terezicka
4. jan 2008

Ahoj Mirka 🙂
Dnes budem dobrá ale potom mu to nedarujem 😀 A vieš čo? Vtedy keď sme sa vás odprevadili na bus, tak ako sme sa už blížili k domu tak Marekovi začalo šibkať, dvíhal ma na ruky, hocijako ma vykrúcal a robil hlúposti...Ale ja som bola veľmi rada lebo už dávno ma nenosil na rukách 😀

jankabelka
4. jan 2008

Ahojte, pomáhala som kolegynke 😉
Mirka čo si povedala Marekovi, na to že mu robí Terezka zle?

terezicka
4. jan 2008

Janka pekné od teba že pomáhaš 😉 😀
No Mirka povedz čo si mu povedala? Koho si sa zastala? 😀

mirka20
4. jan 2008

jej, terez, to muselo byt pekne. mna teraz janko na rukach nenosi, lebo vraj aby som si nenapinala brusko 😝 ale podla mna je to len vyhovorka 😀 a to som pribrala len 2 kila
janka, prisla som na to, ze preco mu robi zle. lebo aj on je betar. a este som mu povedala, ze sme ho tu lutovali, ze mu terezka robi zle, ale ze uz ho tak nelutujem, lebo je to velky betarisko 😀 teda myslim, ze tak nejak. ak nie, terez oprav ma

terezicka
4. jan 2008

Mirka úplne presne si to napísala 😉 Je aj on veľký beťár ale ja som väčšia 😀
Inak mňa tiež až tak často zas na rukách nenosí, kedysi kým sme neboli zobratí tak ma nosil častejšie oveľa. Naposledy ma tak veľa nosil na rukách na našej svadbe 😅

mirka20
4. jan 2008

terez 😀 mna aj sem tam nosil, hlavne, ked som sa na neho zavesila 😀 ale teraz si mam davat pozor, tak ma vzdy zrusi

jankabelka
4. jan 2008

Teda to som nevedela že Marek je taký beťár, tak ale s Terezkou si robia asi zle navzájom či ako 😀
To je krásne že vás manželia nosia na rukách, mňa už dlho nenosil môj manželík na rukách

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre