• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
blbne mi akosi koník :confounded:
3. jan 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani aj mne blbne, v kuse ma vyhadzuje :angry: Som zvedavá či teraz pridá odpoveď
3. jan 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ide strasne pomaly. tak sa zle pise... :confused:
3. jan 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna to tiez furt vyhadzuje :angry:
zuzi, az teraz som si vsimla, ako krasne ti svieti 17tt :slight_smile:
3. jan 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mohli by s tým niečo spraviť lebo takto to všetko trva aj 3-násobne dlhšie ako normálne :angry:
Veru Zuzka už si krásne podrástla a pekné čislo tam máš tie tt :slight_smile:
3. jan 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, mala by si si odfotit brusko, nech vidime, ako rasties :wink:
3. jan 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Zuzi to je super nápad, už dávno si nepridala žiadnu fotku do albumu :slight_smile:
A ja si môžem tiež odfotiť moje bruško ako sa zväčšilo po sviatočnom prežieraní :grinning:
3. jan 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak. pekne sa pofotte a ukazte bruska svetu :slight_smile: :wink:
3. jan 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby teraz mi napísala Kila: "Ahoj! Máme sa fajn, dnes mi brali krv, na 4D ideme 9.1., už mám 9 kg navyše a bruško 95 cm, zajtra vám napíšem na MK. Malá už kope stále, nenechá ma ani spať. Pa pa! "
3. jan 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, to je super. uz sa tesim na zajtra, ake ma novinky :slight_smile: tak jej zavidim, ze je doma :pensive:
3. jan 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja jej teiž v dobrom závidím že je doma, ja by som teiž rada bola doma :sweat_smile: A som zvedavá čo nám zajtra napíše keď príde, dúfam že aj nejaké nové fotky pridá :slight_smile:
3. jan 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kde ste sa všetky stratili? :confused: Ja som tu ešte 10 minút a potom idem konečne preč :grinning:
3. jan 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa už idem baliť tak papa zajtra :slight_smile:
3. jan 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, terez, uz som ta asi nestihla, ale prisiel mi klient. tak pekny zvysok dna a ziadne cipsy :grinning:
3. jan 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvilu odchadzam aj ja, lebo mi ma prist kamoska, tak ju idem cakat na stanicu.papa vsetky :slight_smile:
3. jan 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte je tu niekto este???
3. jan 2008 o 15:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, dnes som s vami zase moc nepobudla. :pensive:
ten konik ma uz zacina vazne hnevat.
tesim sa zajtra na kilu. som rada, ze sa maju dobre :dizzy_face:
este dnes vecer pridam fotecku. vcera vecer ma manzel odfotil, len su fotky este vo fotaku. dakujem babenky. ten cas vazne strasne leti. uz zacinam 17tt, ani sa to nezda :astonished:
tak papa a tesim sa na vas zajtra. snad uz to bude lepsie s tym konikom...
3. jan 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babuľky, včera som sa s vami ani nestihla rozlúčiť, lebo ma koník stále vyhadzoval.
Som rada že sa má Kilka dobre, a teším sa na nové info a foto :sweat_smile:
Včera ráno keď som sa zobudila na budík som si myslela, že je sobota a dnes môj manžel keď zazvonil budík otočil sa na druhú stranu a že veď je sobota, a ja na to ale nie veď ideme do roboty, my sme chceli mať už predčasne sobotu
a dlhšie spinkať :pensive:
4. jan 2008 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: Včera to tu nejako spinkala všetko na tomto MK, celý bol spomalený tak sme toho veľa ani nepopísali :sweat_smile: Ale dúfam že dnes sa to zmení a bude to s MK lepšie :slight_smile:
Ja som v noci spala do určitého času celkom ok, potom som sa len prehadzovala, ale nemôžem povedať že by som bola extra unavená...
A dnes večer príde domov môj manželík, síce hneď zajtra ráno ide s5 do roboty, ale aspoň cez noc budeme spolu :slight_smile: Ja sa už tak veľmi na neho teším, ani zle mu nebudem robiť :grinning:
4. jan 2008 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka tak to je pekné že dnes manželovi dnes nebudeš robiť zle :wink:
4. jan 2008 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka dnes nebudem ale potom budem zas :grinning: Ale keď príde Mirka tak sa jej spýtaj čo povedala môjmu Marekovi na to že mu robím zle :grinning:
4. jan 2008 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani kdeže si zmizla? Či máte zas poradu?
4. jan 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
terez, bud na neho dobra, ked pride len tak na chvilu :wink:
4. jan 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mirka :slight_smile:
Dnes budem dobrá ale potom mu to nedarujem :grinning: A vieš čo? Vtedy keď sme sa vás odprevadili na bus, tak ako sme sa už blížili k domu tak Marekovi začalo šibkať, dvíhal ma na ruky, hocijako ma vykrúcal a robil hlúposti...Ale ja som bola veľmi rada lebo už dávno ma nenosil na rukách :grinning:
4. jan 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pomáhala som kolegynke :wink:
Mirka čo si povedala Marekovi, na to že mu robí Terezka zle?
4. jan 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka pekné od teba že pomáhaš :wink: :grinning:
No Mirka povedz čo si mu povedala? Koho si sa zastala? :grinning:
4. jan 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, terez, to muselo byt pekne. mna teraz janko na rukach nenosi, lebo vraj aby som si nenapinala brusko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale podla mna je to len vyhovorka :grinning: a to som pribrala len 2 kila
janka, prisla som na to, ze preco mu robi zle. lebo aj on je betar. a este som mu povedala, ze sme ho tu lutovali, ze mu terezka robi zle, ale ze uz ho tak nelutujem, lebo je to velky betarisko :grinning: teda myslim, ze tak nejak. ak nie, terez oprav ma
4. jan 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka úplne presne si to napísala :wink: Je aj on veľký beťár ale ja som väčšia :grinning:
Inak mňa tiež až tak často zas na rukách nenosí, kedysi kým sme neboli zobratí tak ma nosil častejšie oveľa. Naposledy ma tak veľa nosil na rukách na našej svadbe :sweat_smile:
4. jan 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez :grinning: mna aj sem tam nosil, hlavne, ked som sa na neho zavesila :grinning: ale teraz si mam davat pozor, tak ma vzdy zrusi
4. jan 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda to som nevedela že Marek je taký beťár, tak ale s Terezkou si robia asi zle navzájom či ako :grinning:
To je krásne že vás manželia nosia na rukách, mňa už dlho nenosil môj manželík na rukách
4. jan 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok