• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
terezka, len aby nam neodcvalal :wink:
andullka, to mas pravdu. to mam na tehu aj ja najradsej -tie kopance :wink:
6. feb 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, nie si sama aj ja som dnes riadna lemra lemrava hnila ako voš pod chrastou (ako by povedala moja maminka :grinning: :grinning: :grinning: )

To musi byť také zlaté tie kopance... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to ked bola švagrina tehu s dvojičkami tak sme videli normalne cele chodidla, ako sa tam nemohli zmestit, tak vzdy vyduvali kolienka, ramienka a nožičky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska mi je stale zima a tusim ma chce aj bolieť hlava...dufam ze na mna nic nelezie.. :frowning2: :frowning2:
A to ideme poobede s kolegynami na spining..idem prvy krat, tak dufam, že tam dušu nevypľujem.. :grinning: :grinning:
6. feb 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som tu, riešim jednu faktúru a strááášne ma to štve, tomu chlapovi už ani nedvíham telefón :angry:

Ináč, ja mám odvtedy čo som trošku krvácala, také divné mrcha tlaky v podbrušku.. Tak na pravej strane, vo výške vaječníka.. Trochu sa to podobá mojim mrcha stavom :unamused: Ale ešte by bolo na mrchu zavčasu :wink:
6. feb 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz mi ide ten konik neposlusny.... Andull a ty nebudes testovat?
6. feb 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pahu. nech daco nezakrikneme, ale vyzera to slubne. treba len cakat. mala by mrcha nedojst presne na Valentina, ci ako?
6. feb 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Pahu radšej buďme potichu ale vyzerá to celkom pekne... :dizzy_face:
Fuj mne tu chodí kolega, celý je nafajčený strašne z neho razia cigarety a mne potom smrdí celá kancelária :angry:
6. feb 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka budem, ale aj sa bojím. V piatok si pojdem kúpit test a v sobotu ráno to asi urobím ked nepríde. A ty aky budes kupovat? :astonished:
6. feb 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ak nebude rebeka spinkat, tak urcite budes citit, ako sa tam vlni :dizzy_face:
nell, daj si cecko alebo aspon nejake ovocie
ani mne sa nic nechce, ale musim, lebo mam toho kopec a ked chcem ist na matersku s cistym stolom, tak musim makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja koncim. Idem domov si lahnut.Otazka je taka,ako zvladnem cestu domov autobusom.Asi si zoberem sacok. :grinning:
Majte sa krasne,zajtra sa ukazem.Papa
6. feb 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sa pokusim si kupit ten z drogerie Modra sprava ci ako sa to vola.... ten nie je taky drahy... a ked tam ma nieco byt tak tam bude... :wink:
6. feb 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, sme my to ale optimistky, však? Graf je síce na prd ale sme sa rozhodli, že som tehu :grinning: To je dosť dobré :sweat_smile: A aj mne bolo včer a predvčerom zle, napínalo ma na grckanie :wink:

Pipi, držkaj sa :grinning:
6. feb 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu vidis priznacik... :wink:
6. feb 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka super budem ti drzat palceky. Ja verim, ze tam budu // :grinning:

Pipka ahojcek :slight_smile:
Pahu musíme byt optimisticke :wink:
6. feb 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika ahoj a oddýchni si doma :wink:
Mirka super sa teším dúfam že bude pekne hore :slight_smile: A ozaj kedy sa chystáš na MD? Chceš robiť riadne a až 6 týždňov pred pôrodov ísť na MD?
6. feb 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipika, pa a oddychni si
pavli, jasne, ze ste tehulky :wink: ja v to verim
zabka, tak ty nas potesis 2// v piatok a andullka v sobotu. sa tesim
6. feb 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipika, pekne si oddychni. papa :wink:
zabka, tak predsa ides dnes testovat? pahu, my sme este nic nerozhodli. radsej sme ticho ale nehadzeme este flintu do zita :wink:
6. feb 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ste zlate. Dost to pomaha. Kocenky v sobotu vam dam hned vediet vysledok, nech je aky chce. :wink:
6. feb 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, fakt este neviem, kedy pojdem na matersku. uz teraz ma pobolieva brusko, ked pridem domov po 8-9 hodinach v praci :confounded: mozno ak mi skratia prac.cas, tak by som ostala do toho 31.3., lebo vtedy mi vychadza oficialny nastup na matersku
6. feb 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej mirka ako to leti. zachvilku budes drzkat uzlicek v naruci :slight_smile:
6. feb 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk som tu akurát som obedovala, takže aj vám želám dobrú chuť k obedu :wink:
6. feb 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dkujeme janka. Ako sa mas? :slight_smile:
6. feb 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka a požiadala si o skrátenie prac. času? Lebo aspoň to by si mohla čím skôr spraviť :slight_smile:
Ja sa idem pomaly najesť lebo mi zas začína byť zle :frowning2:
6. feb 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andulla, mám sa tak kadejako, už sa teším keď doberiem lieky a zistí sa čo sa vlastne deje. V robote máme šéfa z Belgicka takže je tu dusno :unamused: a ty ako?
6. feb 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musis Terz papkat, aby babenko bolo silne :slight_smile:
6. feb 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andulka, to ti poviem, este len teraz som si robila test a uz o chvilu idem na matersku
6. feb 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to mirka a vychutnavaj si kazdy den s bruskom aj potom s babenkom lebo to tak neskutocne preleti, ze ano nebudes vediet ako. viem o com hovorim :slight_smile:

Janka to mas teda naozaj dusno v praci. Verim, ze ked dopapas lieky bude vsetko ok a budes mat na teste // :slight_smile:

Ja teraz stresujem lebo mrcha mala prist vcera a nic, tak uvidim do soboty ak by nedosli budem testovat. Uvidime ako to dopadne radsej sa nebudem na sustredit, aby nahodou nedosla :unamused:
6. feb 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ja som so sefovcami dohodnuta tak, ze kym vladzem pracujem. ale teraz, ked pridu z tej lodi lasky, tak im poviem, ze potrebujem robit kratsie, lebo uz nevladzem.
dobru chut pri obede :slight_smile:
6. feb 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, stráááášne sa mi točí hlava, nie som schopná mať otvorené oči veľmi dlho, keď ich privriem, je to lepšie :frowning2: A tuším idem grckať aj teraz... :confounded:
6. feb 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli nejako sa to tu rozbieha s tým grckaním :sweat_smile: Mňa teiž zas riadne napína, až mám z toho slzy v očiach :pensive:
Idem si už zohriať obed snáď to potom prejde
6. feb 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok