• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
pahu, aj ty sa napapaj. aspon daco si daj :confused:
andullka a zvykne ti normalne meskat, ci mavas vzdy pravidelne?
dobru chut vsetkym papajucim :wink:
6. feb 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, co vy dve s pipikou dnes mate? to bude tym, ze ste tehulky :wink: juuuj, ja tak verim, ze to prave teraz vyslo.
nemozes ist domov si lahnut. alebo nemas v kancelarii gauc, kde by si sa trosku natiahla, kym to neprejde?
6. feb 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu urcite si tehulka :grinning: Sprav testík a uvidis :grinning:

Zazi praveze nemeskava ja mam ako hodinky na 28 den, ale teraz to meskanie pripisujem skor po tej operacii co som mala 18.1 aj to moze ovplyvnit. No, ale v konecnom dosledu minuly rok som bola na laparke pred nou brala hormonalne tabletky, aby mi mrcha prisla skor lebo ten zakrok sa musel robit cca 4-5 den po meche a to mi po laparke prisla mrcha presne na 28 den a to hybali s vajecnikmi, vajcovodmi a maternicou. Fakt neviem, ze by to vyslo aj ked sme sa snazili po operacii len 3 krat?
6. feb 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andullka no nikdy nevieš kedy to vyjde :slight_smile:
6. feb 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ty si jasny dokaz :wink:
6. feb 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ani nevrav, ale máš úplnú pravdu :slight_smile: A keď si teraz predsatvím že som práve cez Vianoce nechcela brať lieky a nechcela som chodiť na folikušku :sweat_smile: Ale našťastie ma doki prehovoril aby som ich brala :slight_smile:
Ináč tiež prajem dobrú chuť všetkým papajúcim :grinning:
6. feb 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka tak vidíš :wink:
takže Pahu asi by si mala oddychovať, hm?
sa to tu tými budúcimi tehuľkami ale hemží :sweat_smile:
6. feb 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka to určite bude nákazlivé aj pre teba :slight_smile: A keď už budete všetky tehuľky, tak založíme novú tému a ja viem jej názov :grinning: Tehuľky a maminky z Príprav :wink:
6. feb 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super Terez dúfam, ze to bude uz v marci a budeme vsetky tehulky :grinning:
6. feb 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka súhlasím :grinning: ten názov novej témy sa mi veľmi páči :wink:
6. feb 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ok tak dúfam že v marci ju môžme založiť, už sa na to veľmi teším :slight_smile:
6. feb 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten marec to istí :slight_smile: už sa na to teším
6. feb 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok tak sme dohodnuté už na 100%, v marci sa zakladá nová téma :wink:
6. feb 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, uz sa aj ja tesim na novu temu! dobre si to vymyslela terezka :wink:
6. feb 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasnacka v marci v novej teme. :grinning:
6. feb 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som rada už aby tu bol marec :slight_smile:
Terezka iba na 98% lebo ja to do konca marca nebudem vedieť :wink:
Ja uz teraz ratam. Do marca mam toho dost aspon nebudem na to tak mysliet lebo sama rehabilka a posledna je 3.3, tak uz budeme pisat do novej temicky. :grinning:
6. feb 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude super, nova tema :dizzy_face: ja sa uz tesim
6. feb 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za Váš optimizmus :wink: Negrckala som, iba ma poriadne ponaťahovalo, Terez aj so slzičkami v očiach.. A ja som dnes bola poslušná, ráno 2 dcl džúsik + všelijaké vitamíniky, v robotke hneď čajík a grahamový uzol s maslom, so syrom a šunkou, 2x2 dcl vody,ˇalchemilkový čajík a teraz som si ešte dala obedík... Ale hlava sa mi stále točí :confounded:

Nová téma už v Marci? A stihneme to všetky? Dohodnime sa, že ak by to jedna z nás nestihla, necháme si aj túto tému aby sme ju podporovali naďalej, oki? :fearful: :dizzy_face:
6. feb 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Súhlasim pahu :grinning: Ale ty si uz tehulka :grinning: Neviem co mi neieco neuslo, ale kedy necakas mrchu?
6. feb 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, ja som za to, ak co i len jedna z nas nebude tehulka, tema sa nezaklada
ty si ale vzorna, mozno ti bolo trosku zle aj z toho, ze si nabehla na spravny rezim stravovania a pitia. a alchemilkovy cajik uz teraz radsej nepi, lebo som citala, ze by sa v tehu nemal. aj ked niekde som tiez citala, ze jedna baba ho pila cele tehu kvoli tomu, aby nepotratila
6. feb 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andul, až 13.-14.2... Teraz som len 7 deň po ovulácii, to ma na test určite neukecáte :grinning:
Pahu veď preto som napísala že to je isté na 98 % lebo keby náhodou to niekomu nevyšlo, aby sme sa mali kam vrátiť dobre?
Pahu to je jasne, ze na test je este skoro aj ked si myslim,ze uz si tehu. Niektore maju priznaky aj tak skoro ako ty :grinning:
6. feb 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, moja mamina pila pri poslednom bratovi a su vporiadku :grinning: ale ja caje radsej nepijem velmi... zakazdym povedia nieco ine, kto sa v tom ma vyznat? :wink:
6. feb 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, ved to, ze niekde je napisane tak, inde inak. ja som zo zaciatku nepila ziadny iny caj ako ovocny a jednu salku zeleneho. ale teraz pijem uz normalne. a aj jem viac veci, ako som jedla. napriklad dnes som si dala prvykrat od vtedy, ako viem, ze som tehu syrokrem.
6. feb 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ja som minulý týždeň jedla chlieb s karičkou, proste mala som na to chuť tak som si to dala...Podľa mňa sa zas netreba obmedzovať úplne vo všetkom, lebo si myslím že ani to nie je dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ozaj včera som sa dozvedela v septembrovkách, že Evitka dr povedal že má uživať buď kyselinu listovú alebo calibrum a určite nie oboje lebo to vraj môže tiež uškodiť...Tak ja teraz vlastne vôbec neviem ako to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Budem ho piť až do dňa kým nezistím že som tehu, oki? :wink: Ja som na tom podľa teploty úplne biedne ale aj tak sa teším, to je dosť dobré :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
som tu naskok kym sa deti hraju a nezistia ze som pri PC.
dufam ze na mna pockate kym zalozite tu novu temu.
6. feb 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok