Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

annavi
8. feb 2008

jeej ahojky mirka..ako sa mate??? 😵 😵

terezicka
8. feb 2008

Mirka ahoj 🙂 No čo povedal Janko na tvoj výber výletu?

annavi
8. feb 2008

terka tak to je ale .... 😵 😵 hlavne ze su obidvaja v poriadku

mirka20
8. feb 2008

terez, nakoniec sme sa zhodli, ze ist tam len na otocku by nebolo bohvie co. tak sme sa dohodli, ze pojdeme niekedy na cely vikend, aj sa tam ubytujeme a pobehame po okoli. cez vikend neviem, ci nieco podnikneme, lebo kolegynin ujo ma pohreb v sobotu o jednej, tak pojdeme tam. a v nedelu ideme na obed k jankovmu ocinovi do zvolena

pahu
8. feb 2008

Ahojte 😀
Žiadne nové správičky??? 😉

KUK: http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

annavi
8. feb 2008

mirka a kamze to idete na vylet???

terezicka
8. feb 2008

No Mirka sobotu budete mať síce smutnú, ale aspoň v nedeľu niekam vypadnete 😅 A Jankov otec má vo Zvolene byt? 😨
Pavli ahojky, včera si nenapísala čo bolo na angličtine 😠 Aký máš pekný graf, BT je krásne hore 🙂

annavi
8. feb 2008

ajojky pahu...aky pekny grafiiik.. 😵 😵

mirka20
8. feb 2008

ahoj pavli 🙂 tvoj graf sa mi zo dna na den paci viac a viac 😉
ann, chcela som ist v sobotu na krasnu horku a betliar, len je to dost daleko od nas, takze pojdeme niekedy na cely vikend. len si musime svihnut, kym este ako tak vladzem chodit 😅
terez, jankov ocino tam byva s jednou pani, tak ideme k nim

pahu
8. feb 2008

Aj mne sa páči môj grafík zo dňa na deň viac a viac 😉 Dúfam že sa mi bude páčiť ešte dlho 😀

Angličtina... Noo, doteraz som mala peniaze na školenia u mňa v rozpočte, tak som si to vedela koordinovať, Ale teraz prešli na ľudské zdroje....niektorí kolegovia majú nárok na AJ vyplývajúci z pozície a 100% preplácanú a ostatní, ktorí majú záujem, môžu chodiť a firma im prepláca 50%. A tu je problém...Opäť vznikla pre mňa nepochopiteľná závisť, nie aby boli radi, že im firma prepláca aspoň 50%, ale brblú, ohovárajú... Rozmaznanci... 😒 😠

annavi
8. feb 2008

mirka a kde presne to je ??myslim mate uz vybrate ubytko a tak??hm??

terezicka
8. feb 2008

Jaj pavli kašli na to, ľudia sú už raz takí...
Mirka to býva akože riadne býva alebo býva? 😕

pipika
8. feb 2008

Ahojte! Aj ja som uz dorazila. 🙂

pahu
8. feb 2008

Ahoj Pipi 😉 Ako sa dnew cítiš? 😨 😵

mirka20
8. feb 2008

ann, ubytovanie este nemame presne vybrate. je to niekde pri roznave a ked si upresnime, kt.vikend pojdeme, tak pohladame nieco na nete.
terez, on tam normalne byva cez tyzden s nou a na vikend pride domov. teda teraz je to uz tak sporadickejsie, ale ... 😉
ahoj pipika. ako sa dnes citis?

annavi
8. feb 2008

ahojky pipika...
pahu takíto ludia su aj u nas....mooja by som ti vedela rozpravat.......

pipika
8. feb 2008

No,dnes mi je ovela lepsie.Len trocha mi je zle ale hlava sa mi stale toci.Na tom si uz zvykla. 😀
Pahu mas pekny graf. 😉 😵

annavi
8. feb 2008

jaaaj...mirka lebo aj my s drahym sme chceli ist....

terezicka
8. feb 2008

Pipika ahojky stále máš sľubné príznaky 🙂
Mirka aha už chápem 🙂

pipika
8. feb 2008

Terez 🙂 🙂 Pribudlo este pychanie v podbrusku.

pahu
8. feb 2008

Pipi 😀 Tak kedy testneme? 😕 😵 😅 Ja navrhujem ak bude všetko podľa plánu, 14.2. ráno pred robotkou 😀

Annavi ja viem, ale keby ste vedeli aké tu my máme výhody... Teda nie v celej firme, ale u nás pre tých 20 ľudí čo mám na starosti... Čerstvé ovocie, džúsy, kofoly, vinea, občas sladkosti, slané, nikto podrobne nekontrluje dochádzku, rôzne kurzy...pekné prostredie... Proste je mi na grc z toho, že sa na všetko len sťažujú a neberú to ako benefit... /redstavte si napríklad to ovocie, niekedy ofrflú aj to, že kde sme to kúpili a akej farby jablká sm kúpili....... 😖

pipika
8. feb 2008

Pahu teraz potrebujes klud,kasli na nich!!!
Ja 13.2 rano idem na krv.Testni aj ty v stredu ak bt bude hore.

pahu
8. feb 2008

Pipi, tak 13.2. 😉 Oki. Nenechám ťa v tom samú a ani seba 😀

terezicka
8. feb 2008

Pavli tak nech sa skúsia pozrieť kde inde sú také výhody ako u vás 😠 Nech prídu ku nám a potom uvidia čo ešte nevideli!!!
Pipika super, budem veľmi netrpezlivo čakať na budúcu stredu, som veľmi zvedavá ale verí že to dopadne tak ako chcem aby to dopadlo 😵 A samozrejme aj u Pahu tak isto 😵

henrieta76
8. feb 2008

ahojte zasa som tu len na skok,vyzera to tak ze sa predsa len dostaneme na ples takze zachvilu odchadzam ku kadernicke.
pahu a pipika super velmi vam drzim palce.u mna to vyzera ze si somnou telo zahrava uz dva krat som myslela ze som mala ovu a vyzera to tak ze este len pride takze si este pockam.

terezicka
8. feb 2008

Heni ahojky tak si užite ten dnešný ples a dobre sa vytancujte 🙂

henrieta76
8. feb 2008

budem sa snazit terezka,len s tym tancom bude problem.

henrieta76
8. feb 2008

no odchadzam majte sa pekne a keby som vas uz nestihla prijemny vikend a davajte na seba pozor.

andulla
8. feb 2008

ahojte tedvatka. 🙂 Dnes opat som robila testik, ale uz rano a opat lan / ☹ Mracha nikde a testy negativane to je na porazenie 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre