Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

nellie_
8. feb 2008

Ahojte babenky... 🙂
Pahu, Pipika, drzim palceky...vypada to s vami veeeeeeeeeelmi slubne... 😵 😵 😵 😵 😵

terezicka
8. feb 2008

Andullka ahojky, no skús nezúfať, mrcha tu ešte nie je...
Nellie ahojky už si v robote?

pipika
8. feb 2008

Pahu ok tak v stredu,dohodli sme sa.Rano idem na krv,vratim sa a spravim test.Aspon nebudem musiet cakat na vysledok do druhej.
Andull,je mi to luto,ale kym mrcha nedorazi mas sancu.Ja som mala v septembri 3 negativne testy a bola som tehu.Takze este nevesaj hlavu.
Nellie dakujeme. 🙂

andulla
8. feb 2008

Poxkam 5 dni ci pride a potom skusim opat testovat. Toto sa mi este nestalo ani po laparke kde pohybali vsetkymi dolezitymi organimy aj vedy som dostala presne na 28 den 😉

andulla
8. feb 2008

Pahu a pipka budem na vas mysliet nech mate krasne // v stredu rano 😀

nellie_
8. feb 2008

Jéj a dalsia nádejná Andulka... 😵 😵 😵 😵 Vsetkym vam drzim palceky... 😎 😉

Terez ja som tu uz od 7-mej, mam tradičný každo mesačný nával práce ale práve si dávam jogurtík s Bebe keksikmi tak mam pauzičku...

Ako sa dnes inak máte...konečne piatok..dojde mi drahý, čo viac si môžem želať... 😎 😎

pahu
8. feb 2008

Anduli ďakujeme 😉

A v téme grafy - diskusia sú momentálne nejaké babuľky, ktoré myjú vysoké teplotky a mrcha im mešká a testíky mali negatívne, jedna mala dnes pozitívny až na nejaké 2-3 testovanie.. Vydrž 😀

terez, pošlem ich za tebou, nech vidia, aké benefity majú tu 😵

pahu
8. feb 2008

Ahoj Nellie 😉 Ja som celkom v pohode, grafík rastie, síce pomaličky ale predsa...

A neviem či náhodou zase necítim močový mechúr, kurnik šopa.... A občas mám pocit, akoby som mala mrchu a prsia sa mi zväčšili.. Nie sú veľmi citlivé, ako popisujete vy, že je to znak tehu, iba sú väčšie 😀

andulla
8. feb 2008

Ahoj nelli 🙂
Pahu neuveris, ale akurat som bola v tej teme a precitala som si to a pozrela aj tvoj grafik, nahoda? 😝

zaza_na
8. feb 2008

Dobre ranko vsetkym 😉
ale ste sa zase rozkecali. ako sa dnes mavate?
pipika a pahu, vyzera to s vami velmi nadejne. uz len par dni a moze sa testovat! andullka, aj s tebou ej to este slubne. drzim palceky 🙂
annavi a ubytovanie v TN ste si uz poriesili? joj, to bude co nevidiet a budete uz stale spolu 😵
ja som pofotila vcera kocik, ale este som ho nehodila do albumu. ked ho pridam, dam vam vediet 😉

nellie_
8. feb 2008

No Pahu, vy to tam veru mate iny luxus....ale to tak byva ze niektorym ludom sa nezavdacis... 😅 😅

pahu
8. feb 2008

Ahoj Zazi, jasné že sme nádejné, ako každá snažilka 😀
A ten kočík tam už aj mal byť 😠 Však nám ho už pár dní opisuješ a neukážeš? 😕 😵

Nellie máme... Ale najviac ma z toho štve, že tí ľudia pochádzajú väčšinou zo skromných pomerov, ale na to oni veľmi rýchlo zabudli... Nič už, je to ich problém, ja som nadmieru spokojná (okrem sekretárky) a relaxujem 😀

andulla
8. feb 2008

Ahojcek zazi 🙂 Ja poskam do buduceho stvrtku, ked nepride, tak skusim este jeden test 😉

pahu
8. feb 2008

Anduli, ale my čakáme aj s Pipikou iba do stredy, nechceš testnúť s nami? 😉

terezicka
8. feb 2008

Zuzi ahojky no tak tam daj ten kočík, veď sme veľmi zvedavé 🙂

mirka20
8. feb 2008

baby, uz som tu opat. som mala vybavovacky s klientami. normalne som nejaka z toho rozrusena. a nastvata, lebo jeden klient, ked nieco potrebuje, tak to musi byt hned, ale ked ja nieco chcem, tak rok cakam. idiot jeden....juuuj, aj rebeka chudatko je hore a kopcuje, tiez je asi rozrusena, ze co sa deje.
pipika, pavli, uz sa tesim na stredu a vase pozit.testiky 😵
pavli, po materskej mozem k vam nastupit? ja si ovocie dam a je mi jedno akej farby bude 😵
andulka, fakt negat.test este nic neznamena. jedna baba mala negativne testy a teraz je uz v nejakom 20tt a caka dvojicky 😉
ahojte zuzka, nell 🙂

andulla
8. feb 2008

Pahu, tak dobre streda ráno 😝 Tak by by mi mrcha meskala 9 dni a snad uz by tam aj nieco malo byt na tom teste vidno keby som bola tehu, ze? 😒

terezicka
8. feb 2008

Mirka prosím ukľudni sa, Rebeke sa určite toto nepáči keď si taká rozrušená 😅
Jej super tak už sa teším na stredu a na krásne správy hneď z rána 🙂
A ktovie kde je dnes Žabka, zatiaľ sa neozvala som zvedavá akú mala BT 😕

andulla
8. feb 2008

Teraz akurat si mito vzla s ust, tiez som pozerala ci nenapise, ze , mala // rano 🙂
Mirka naozaj sa nerozculuj je to adrenalin 😉

nellie_
8. feb 2008

jéj, to je fakt super, že vás je tolko nádejných... 😎 😎 😎 😎

dufam že coskoro budem aj ja... 😅 😀 😀

Miruška, veru klud klud, ty sa teraz nemôžeš nechat vytáčať...hrozim ti prštekom - no no no 😉

pahu
8. feb 2008

Tak som sa vrátila z WC, a opäť to isté čo minule... 😒 Ale menej krvičky.. Nerozumiem tomu, musím to odsledovať... ☹ Ani neviem či si mám do grafíku zaznačiť špinenie, nakoľko to nebolo prirodzene, ale keď...

andulla
8. feb 2008

Pahu, nemoze to byt aj pri uhnizdovani alebo , ze akurat cakas mechu?

mirka20
8. feb 2008

terez, snazim sa, ale ide to tazko

terezicka
8. feb 2008

Pavli tak ja to už fakt nechápem v tvojom prípade, je mi to záhadou 😅
Mirka viem že to ide ťažko, ale skús prosím 😔

pahu
8. feb 2008

Anduli, keď som to mala prvý krát, mysleli sme na to, ale teraz? Neviem neviem... Skôr sa kľudňujem tým, či mi nepraskla náhodou nejaká cievka... 😒

Mirka, nestresuj sa a keď sa nebudeš ty, nebudem sa ani ja 😀

mirka20
8. feb 2008

ok,uz som skoro kludna. teraz som hovorila kolegyniam, ze chcem ist tiez zajtra na pohreb, tak ma zrusili ako ziadost na byt, ze co vymyslam, ze v mojom stave nemam ist nikam. tak neviem...
pavli, ako ze to nebolo prirodzene?

andulla
8. feb 2008

pahu mam kamosku, ktora mala taketo prejavy a myslela si, ze sa jej rozbieha mrcha a ona zatial uz bola tehu. Takze nezufat byt kludna a v stredu to vypukne ta radost s // 🙂

terezicka
8. feb 2008

Mirka podľa mňa majú tvoje kolegyne pravdu...A nie je to rodič tvojej kolegyni...Ale musíš sa rozhodnúť ty sama, len aby si vedela vydržať...

mirka20
8. feb 2008

vydrzat by som vydrzala, len rozmyslam, aby to rozrusenie neublizilo malej. ja som dost hotova na pohreboch, hlavne ked vidim ludi plakat 😔

zaza_na
8. feb 2008

pahu, uvidis, ako sa to bude dalej vyvijat a co sa bude diat. ja stale dufam, ze je to len nejaky falosny poplach. jojo babenky, vsak uz dam tie fotecky len nestiham! vcera sme ho asi hodinu fotili, tak uz bolo potom neskoro vecer a isla som spinkat... budte este chvilku trpezlive 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre