Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
8. feb 2008

Mirka, nechoď na ten pohreb, mohlo by to uškodiť... ☹

terezicka
8. feb 2008

Zuzka ale fakt už len chvíľku 😉
Ozaj kočky včera som bola v obchode s detskými vecičkami 😵 Ja som sa tak kochala pri pohľade na ne, to je také krásne všetko 😵 Som mala aj veľké pokušenie niečo kúpiť pre naše malé, ale nevedela som si vybrať a nechcela som kúpiť zbytočnosť tak som to radšej nechala tak 😔

pahu
8. feb 2008

Terez, ešte nenakupuj 😒 Kúp si niečo pre radosť, 1-2 vecičky na ktoré sa budeš stááále pozerať, ale ešte by som počkala 😉 Aspoň na mňa počkaj 😀

zaza_na
8. feb 2008

terezka, to budes poznat, ked ti nieco velmi padne do oka a potom kupis. este si to uzijes. 😀 zatial este netreba, ked to tak citis 😉

mirka20
8. feb 2008

terez, radim tak ako pavlinka. kup si nieco pre radost, napriklad body c.56 al.62 oranzove, zelene alebo bezove, to su take neutralne farby. a to ti urcite nebude zbytocne 😉
tak na ten pohreb nejdem

terezicka
8. feb 2008

Veď som ešte nekupovala 😝 Ale teším sa keď začnem 🙂 A teším sa keď od našich prenesieme dve veľké vrecia vecí čo nám vlani doniesla ocinova sestra z Canady 😅 Už sme síce niečo z toho povyhadzovali lebo daktoré veci boli už veľmi staré, ale ešte asi aj z tých čo tam zostali niečo preriedime...Len tam sú vecičky prevažne pre babu, málo vecí je neutrálnych takže ak my budeme mať chalana tak veru budeme musieť toho viac kupovať

mirka20
8. feb 2008

baby, idem na urad prace odniest nejake tlaciva a skontrolovat manzela, tak sa na chvilu odmlcim 🙂

terezicka
8. feb 2008

Tak Mirka pa ale dávaj si pozor a pozdrav Janka 🙂

pahu
8. feb 2008

Pa Mirka 😉

terez správne, tak ale to vy asi ani nebudete veľmi veľa nakupovať, však ešte uvidíš čo podostávate 😉 Všetci z okolia budú chcieť pre bábätko niečo kúpiť 😀

andulla
8. feb 2008

ahoj mirka 🙂
Terezka kedy das fotecky 😒 Som strasne zvedavá 😔

pahu
8. feb 2008

Oki babuľky, ďakujem za odpovede, uvidíme čo bude ďalej 😉
Ak do stredy teplotky vydrží a mrcha nepríde, testujeme ráno: ja, Pipika aj Andulli, oki??????? 😀

A k môjmu problému, uzavriem dohodu s vlastným telom, nakoľko to "tam" mám citlivé lebo ... psssst... praskla mi cievka. Hotovo, vybavené 😀

terezicka
8. feb 2008

Pahu len aby nechceli všetci kúpiť to isté 😅 Aj toho sa bojím 😅 Viem že s našimi aj so starkou sa v pohode dá dohodnúť, to nebude problém ale aby z manželovej strany nekupovali nejako bezhlavo...Aj keď oni dajú možno skôr peniaze a to bude možno aj lepšie riešenie 😅
Andullka dám fotky, už sme kúpili nové baterky...Ale možno to spravím až v stredu, vtedy prídem do roboty o hodinku skôr, ešte tu nik nebude tak by som mohla mať kľud...Len aby som to nakoniec vedela spraviť 😅

andulla
8. feb 2008

Ok dohodnute Pavli v stredu rano na konikovi s foteckou testiku na ktorom budu // 😀

andulla
8. feb 2008

budem sa tesit Terez 😀 Dufam, ze mas odfoteny aj testik s // 😀 😝

terezicka
8. feb 2008

Andullka mám odfotené aj testíky 😉
Zuzka už som pozrela kočík, je naozaj veľmi pekný aj tebe to pri ňom pristane 😵

pahu
8. feb 2008

Andulli aj s fotečkou rovno? Oki, tak si nenapíšeme žiadnu správu, rovno si vhupneme do albumov 😀 A ja Vás budem napínať a ke´d tam budem mať iba jednu /, dokreslím druhú fixkou 😀 😀 😀

Terez, určite podostávaš aj dvojmo trojmo niektoré vecičky, s tým sa zmier 😉

terezicka
8. feb 2008

Pavli neopováž sa nás oklamať 😠

andulla
8. feb 2008

Rovno s foteckou. Ja ju tam supnem aj ked bude / aj ten predtym test som na chvilku dala do albumu, ale musela som ho dat prec lebo ten tien niektore babenky zavadzal a uz mi gratulovali a nebolo ani k comu 😔 😝

pahu
8. feb 2008

Terez, ale trošku môžem nie? 😀

Zazai, krásny je ten kočík a aj ty s bruškom 😉 Aj ja som rozmýšľala nad 3-kolieskáčom 🙂 Ty ho pekne otestuješ, či je dostatočne stabilný a manipulovateľný a ja si ho kúpim na istotu 😉

pahu
8. feb 2008

Andull, ty si mala tienik a nič z toho? Pozor na testíky.. Teraz som sa akurát dozvedela, že si nemám kupovať v žiadnom prípade Test Rapi...a ten som mala doterz vždy, ten ukazuje aj 2 //, nie len tienik a nie je to tak... Poradili mi: test Barbara, Axiom, alebo v DM-ke - drogérii testíky Modrá správa a Pepino (ten dokonca stojí iba okolo 40-50,- Sk)

terezicka
8. feb 2008

pavli myslím to vážne neopováž sa 😠 😀
Ja som mala test Verify, stál 43,-SK a ukázal mi pekne dve // a neklamal 😉

andulla
8. feb 2008

Pahu, Terez jeden test sa volal Pepino co mi ukazal tienik a ten druhy co som robila dnes rano sa volal Verify, takze bud nie som tehu alebo ak som tak ovulka prebehla neskor a test mi ukaze tu dohodnutu stredu. 😒

pahu
8. feb 2008

Terez a ten test bol z lekárne? Ja mám tu hneď pod kanceláriou lekáreň a už minule som im hovorila, že ten Rapi je na prd a oni že to vôbec niem, že má vysokú citlivosť a dokonca mali od nich až 3 druhy.. Tak som im povedala, nech objednajú viacero druhov, pretože baby strácajú voči tomuto dôveru 😉

terezicka
8. feb 2008

Pavli áno Verify som kúpila v lekárni 🙂
Andullka neboj budúca streda to istí 😵

zaza_na
8. feb 2008

uz je kocik v albume. musela som prehodit do noveho, co som vytvorila, lebo uz sa fotky nepomestili 😀
a vcera som si cez e-bay objednala odsavacku. tak som zvedava na nu 😉
dakujem Terezka aj Pahu. otestujem a potom poradim, dohodnute? vanicka nie je prave najvacsia, ale my sa chystame mat drobca, lebo ja som tiez taky drobec 😀

andulla
8. feb 2008

Jasnacke koculky. Idem nieco porobit lebo je tu ako po vybuchu. Zatial sa majte krasne a Pahu ziadne stresy len usmev 😀

zaza_na
8. feb 2008

takze v stredu bude prebiehat hromadne testovanie 😀 juj, stale dufam, ze aj zabka sa bude moct pridat. dnes tu este nebola... 😔

terezicka
8. feb 2008

Andullka tak usilovne riaď a zajtra môžeš prísť aj ku mne 😀

mirka20
8. feb 2008

uz som tu a aj som si vas uz stihla precitat 🙂
zuz, kocik je super 🙂
pavli, ziadne zavadzanie nebude 😉 a aj my mame trojkolku, tak ti dam vediet ako sa s nou naraba

terezicka
8. feb 2008

Mirka dúfam že Janko ťa pekne poslušne čakal 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre