Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

annavi
11. feb 2008

jeej ajojky zabka...

annavi
11. feb 2008

zabka moja je mi luto ze dosla mrchana.........aj mne dosla v piatok ☹
ajoj terka....jaaj dobre bolo domka..ale kraatko...

zabka
11. feb 2008

Nevadi zaciname odznova tento mesiac idem aj merat teplotku.... 😉

annavi
11. feb 2008

zabka si predtym nemerala teplotku???

zabka
11. feb 2008

Takze to sme tri co nam dosla naraz... Aspon budeme spolu cakat, necakat.... 😉
Ann nie celkom az pred prichodom mrchy....

terezicka
11. feb 2008

Annavi tak ma mrzí že aj tebe došla 😔 😔 Aj Pahu dostala mrchu v sobotu, toto sa mi vôbec nepáči 😠

annavi
11. feb 2008

ano zabka sme tri ktore zaciname odznova...
no uvidime...a moznoze sa nam trom naraz aj zadari.... 😵 😵 to by bolo krasne ze??? 😵

annavi
11. feb 2008

terka nevadi..my sme silne zienky..a nevzdavame sa.......... 😉 😉 vsakze babule??

terezicka
11. feb 2008

Hej kočky všetky sme tu silné žienky a verím že už to nebude dlho trvať a vycikáte aj vy dve // 😵

zabka
11. feb 2008

To by bolo uplne super... 😉
Nevzdame sa veru, aj ked som bola taka smutna z toho 😔

annavi
11. feb 2008

zaabka ja som vedela ze mrcha dojde...poctivo snazilkovat zacneme s drahym az ked budem v TN...teda od marca.......
a nejako sa nam nedari zohnat podnajom...na nervy som uz z toho 😒

terezicka
11. feb 2008

Annavi neboj určite niečo zoženiete a podarí sa vám aj fazuľku hneď spraviť 🙂
Jaj dnes išla Mirka na tú sladkú vodu, ale hádam potom príde do roboty, som zvedavá na jej dojmy z toho 😕

annavi
11. feb 2008

terka no neviem..mame uz len tri tyzdne...drahy uz obvolal hadam zo desat inzeratov a nic..no na nervy .... 😠

annavi
11. feb 2008

terka a fazulka keby sa podarila jjaaj to by som bola najstastnejsia na svete.....len v novej robotke neviem neviem ako by to vzali kebyze nastupim a hned som tehu........ 😅

zabka
11. feb 2008

Neboj nieco isto najdete a drahy teraz kde byva ked tam uz pracuje?

annavi
11. feb 2008

zabka drahy byva v domceku....s kolegami...je to voj. domcek..niekde pri Lidli...taka stvrt.......pekne domceky tam su..a niekedy tam byval general v podnajme..tak to dali do podnajmu chalanom...patri to pod BARMO....

zabka
11. feb 2008

Aha a oni nemaju nejake podnajmi?Ved na nete maju toho dost.... 😉

terezicka
11. feb 2008

Annavi a možno práve kvôli zmene prostredia s ahneď fazuľka podarí 🙂
Môj manžel je celý happy že idem preč z tejto roboty, povedal že konečne odtiaľ vypadnem a bude doma kľud 😀 Ale aj ja som veľmi rada, lebo tu je to chvíľami už na nevydržanie 😖

annavi
11. feb 2008

no ano zabka...na nete je toho dost..aale my chceme len jednoizbak...a akosi mame smolu...tak dufam ze najdeme nieco do konca mesiaca...
BARMO ma len ubytku voj...a drahy s kamaratmi na tento domcek nahodne natrafili........mali stastie.......

annavi
11. feb 2008

terka ved uvidime........
moja u nas v praci je to take iste....sa to vsetko v poslednej dobe kazi..a rozpadava sa aj kolektiv......vsetci postupne odchadzame.... 😒 ale kolegyni som minule hovorila ze sa urcite budeme stretavat.....ze neprerusime kontakty len tak...... 🙂

terezicka
11. feb 2008

Ann u nás si podkopáva nohy kto môže 😅 Je to veľmi smutné ale je to tak...Aj kvôli tomu som rada že vypadnem odtiaľto 😔

annavi
11. feb 2008

veru bude mi naozaj smutno za niektorymi ludmi..........jaaj....no co uz..........zivot je taky........ale uz si aspon aj ja zariadim konecne svoj zivot......s drahym...... 😵 😵

annavi
11. feb 2008

terka tu je to tiez takto...ale mam par kolegov ktorí su naozaj ako sa hovori kamarati do kazdeho pocasia 😅 a najma za nimi mi bude smutno....... 😔

snoopy
11. feb 2008

ahojte kočky,
ja len na krátko, lebo prichádza Natálkin čas na papu 😉 ....iva ďakuejm za gratuláciu

ako sa mávate? my vborne...sme dobručký, papáme pekne, spinkáme a užívame si tento svet 😀

terezicka
11. feb 2008

Jej Snoopy rada ťa vídim a gratulujem k Natálke, veľmi sa jej teším 😵 A ako s cítiš? Aký si mala pôrod? Všetko v poriadku? Idem sa pozreiť či máš nejaké foto v albume malej Natálky 😵 A daj jej ta nás pusinku 😵

pahu
11. feb 2008
terezicka
11. feb 2008

Snoopy malá Natálka je fakt krásna 🙂 Určite bude po maminke 😉
Pahu fakt ma veľmi mrzí že mrcha dorazila, ja som bola taká nazlostená potom v sobotu na ňu 😠

jankabelka
11. feb 2008

Ahoj Snoopy, gratulujem k Natálke je naozaj krásna 🙂
Pahu to ma mrzí že dorazila mrcha, ale to je už posledný krát čo prišla uvidíš 😉

pahu
11. feb 2008

Ahoj Tereez 😀 Aaaale prečo prosím ťa? O to skôr budeme môcť ísť na to druhé a úspešné IUI 😵

Ahoj Snoopy, Natálka je nádherná a to má fakt iba týždeň a 2 dni? Však vôbec nevyzerá pomačkaná 😉 Ale nie, fakt je krásna 🙂

Zabka, Annavi, mrchujeme spolu? 😨 😵

mirka20
11. feb 2008

dobre ranko 🙂
idem si pocitat, co ste tu popisali.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre