Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mihanka
4. jan 2008

ahojte v novom roku aj v pripravach, ako sa mate??
Terez ako???
mirka, ako sa ma mimi??
mne prisla mrcha skor na 25den 1.1 😠

terezicka
4. jan 2008

Mihanka ahojky a všetko dobré hneď na úvod 🙂 Ma mrzí že ta hnusoba hnusná si našla cestu k tebe 😠
Ja sa mám celkom fajn, mňa v decembri mrcha tiež našla takže ďalší mesiac som teraz brala clostil, dnes som 18DC, mrcha má neprísť 14.1. tak uvidí ako sa zariadi

zabka
4. jan 2008

Ja by som ho tiez asi zabila 😠 ale podme na nieco veselsie... co budete varit cez vikend.. ja mam doma divinu a neviem co by som z nej nieco dobre urobila

mirka20
4. jan 2008

ahoj mihanka. vsetko dobre do noveho roku aj tebe, hlavne fazulku do bruska 😉
babo sa ma dobre. v pondelok sme boli na sone, tak zatial vyzera to nase malicke na dievcatko, tak sa vytesujem. ma uz 412 gramov, takze rastie ako z vody. buduci piatok ideme na 3d sono, tak sa tesime 😵

mihanka
4. jan 2008

zabka, veeelmi dobre su z diviny medailonky, len tak opiect cibulu, cesnak a na tom to opiect par minut, no mnam... 😉
ja som robila vcera bravcove masko na stave, smrncla som do toho kukuricu a por a s ryzou to bolo celkom fajn... 🙂

zabka
4. jan 2008

zase blbne konik ☹

mihanka
4. jan 2008

mirka, tak nech rastie princezna, ale na 3d to bude na sto% co mas v brusku 😵 😵
zabka, mne ide ok... 🙂 😉

zabka
4. jan 2008

uz frcim domov tak papa v pondelok dufam ze mrcha nepride.. papa 😉

terezicka
4. jan 2008

Janke tiež nejde MK písala mi mailík. Ja dúfam že mi aspoň pridá odpoveď teraz sem 😅

mirka20
4. jan 2008

mne to tu ide nejak pomaly 😒
mihanka, v to dufam, ze to uz bude na 100%, len ci sa nam nejak zle neotoci 😅

terezicka
4. jan 2008

Jaj Mirka už nevymýšľaj ale keď ti doki povedal že je to skoro na 100% baba tak tomu ver 🙂 A o týždeň v piatok ti to "dr gregor" iba potvrdí 😉

mirka20
4. jan 2008

terez, ja som taka zvedava na toho dr. gregora 🙂
a fakt mi uz je jedno, ci je to dievcatko alebo chlapcek, hlavne nech je zdrave. vcera sme sa zhodli aj na chlapcenskom mene, takze ak by to bol chlapcek, uz by sme ho snad mohli aj oslovovat menom, teda ak by sme to nezmenili opat. bol by kristian 🙂

zaza_na
4. jan 2008

tak babenky, konecne sa mi podarilo prebojovat az sem 😀
dnes som bola na kontrole u zubara. vsetko vyzera byt ok, to znamena ziaden kaz. ale mi cistil dasna, tak ma z toho rozbolel jeden zub. no dufam, ze prestane boliet... 😒
povedal mi, ze musim zacat pouzivat dentalnu nit. doteraz som ziadnu nepouzivala, aj ked ju mame, ale ja som nikdy nevedela, ako ju poriadne pouzivat a bala som sa s nou narabat... 😅
a neviete ci sa tu dnes stavi kila a kedy? 😕

jankabelka
4. jan 2008

Ahojte kočky, dúfam že sa mi to podarí, a pridá mi príspevok 😉
Dnes som úplne mrtva najradšej by som spala

mirka20
4. jan 2008

zuzka, no vidis, ze to vsetko prebehlo v poriadku 😉
o kile neviem 😕
janka, napodobne, som uplne k.o. 😔

annavi
4. jan 2008

ajojte...babulky moje..vsetko dobre v novom roku.... 😵

mirka20
4. jan 2008

ahojky ann. vsetko dobre aj tebe 🙂

annavi
4. jan 2008

booze tak mi blbne konik..to co je s nim???

mirka20
4. jan 2008

ann, uz dost dlho blbne, preto si teraz skor piseme maily, ako sme tu
co mas nove? my uz mame 412 gramov a vyzerame na dievcatko, tak sa velmi vytesujem 🙂

annavi
4. jan 2008

jeeej mirka..moja som rada ze ste obidve okki a ze rastiete ako z vody..moja len tak dalej..teskam sa s vami...
ja nemam nic nove..v utorok som si dala konecne ziadost o prelozenie tak uvidime...no a ovulku sme presvihli...drahemu zrusili dovcu tak je v TN a ja som predvcerom dosla sama na vychod domkov...v nedelu mame vianoce..rusnacke..tak sa zase prejem...inak nic nove...

mirka20
4. jan 2008

jej, tak to mate super. dvoje vianoc 🙂
s ovulkou si nerob hlavu, co sa ma stat, stane sa. aj baby prestali s meranim teploty a sledovanim sa, tak sme zvedave, co sa stane o par dni

annavi
4. jan 2008

no ano mirka je to super...uz si aj drahy zvykol..no tento rok nebude s nami na rusnacke vianoce...nevadi...
no ta ovulka ma mrzi..ale tak nevadi co uz...dufam ze uz v marci budeme spolu tak to dobehneme vsetko... 😅

mirka20
4. jan 2008

ann, urcite. marec je tu cochvila 😉

annavi
4. jan 2008

ano mirka...uz sa nemozem dockat

vejinka
4. jan 2008

ahojte babulky 😅

annavi
4. jan 2008

ahoj veji..tak ako tehulka??

vejinka
4. jan 2008

ann...nahnevana som na cely konik...ide to tu tak ako keby to slo posledny krat cize sa to neobtazuje si troska pohnut...tak ma to serkaaaa..inak pohoda..v pondelok pojdem dokimu a zistim na com som a aci som vobec v tom 😅

zaza_na
4. jan 2008

ahojky, vejinka, ty si si nasla //? kedy si si nasla? blahozelam!!!!!!!!!!!! 😵 😀
ani som nevedela... 😕

kila
4. jan 2008

Ahojte! Tak som tu! 🙂 Včera som bola na poradni, najprv mi sestrička namerala tlak 160/90, tak mi to najprv nechcela ani povedať, len kukala, že budú "zase problémy", ale povedala som jej, že som sa ponáhľala a akonáhle som vošla do čakárne, hneď ma zavolala, ešte som sa nestihla ani vydýchnuť, tak to bude asi z toho... no a nakoniec mi tlak odmerala ešte na konci poradni a vtedy už som mala tlak v norme... 🙂 Zase mi brala aj krv ale neviem načo, tak hádam ma nebudú zase niečím strašiť. Rozprávala som sa s lekárom a on ma tiež ukľudňoval, že kvôli výsledkom sa nemám trápiť a keď Čunderlík v Ba nič nenašiel, tak bude fakt všetko ok... vraj u neho boli aj oni s manželkou keď čakali druhé bábo... Manžela som ukecala, aby so mnou nešiel, ale na 4D sa už pripravuje tak dúfam, že mi tam neurobí cirkus, ale ako ho poznám, tak bez slova len to tak určite nenechá, že nás tak strašili s výsledkami... 😕 No a ešte budúci týždeň niekedy pôjdem na cukor, ale lekár mi hovoril, že hnusný glukózový nápoj nebudem musieť piť a to ma fakt teší... 😀

kila
4. jan 2008

Dnes som bola ešte na "povianočnej" obede s kolegami a šéfovcami, rozlúčili sme sa, bolo to fajn... 🙂 Každý sa čuduje ako mi narástlo bruško a ako mi to pristane, akú mám krásnu pleť a tvár... 😀 Takže dievčatká vôbec neberú krásu svojej mamy! 😀 😉
Na 4D ideme až na 14.00, potom Terezke napíšem sms-ku že ako tam bolo...
A držím vám veľmi veľmi palce, aby ste už nemuseli čakať dlho na bábo! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre