Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

andulla
11. feb 2008

Pavli uz sa stalo 🙂

pahu
11. feb 2008

Pa Mirka 😀
Andula, idem ti poslať ten mail 😀

andulla
11. feb 2008

ahoj mirka maj sa krasne 🙂

pahu
11. feb 2008

Anduli, nejde ti to doručiť, hlási mi to u teba plnú schránku ☹

andulla
11. feb 2008

uz mozes vymazala som tam daco. Uz to pojde 🙂

pahu
11. feb 2008

oki, idem skúsiť 😉

henrieta76
11. feb 2008

ahojte
dnes som vas nestihala,mozno zajtra,
pahu mozem ti aj ja poslat adresu?

andulla
11. feb 2008

Pavli dostala som to, ale nejako to nemozem otvorit. Tento PC je strasne divny asi tam nemame nahodene niektore prehladavace. Necham si to a neskor to kamos spojazdni a kuknem. OK?

pahu
11. feb 2008

Heni jasnačka 😀 Ale varujem Vás, budeme Vám aj s babami posielať vtipy a hlúposti 😀 😀 😀

andulla
11. feb 2008

pavli nevadi kludne mozes, len ja nerozumiem preco mi to nejde otvarat. Ziadne prilohy, ale ja na to pridem 😀

pahu
11. feb 2008

Anduli, tak skúsiš neskôr... 😉

Heni, čo máte nové? Ja už som dostala mrchu, došla o 5 dní skôr ako mala ☹ ale na druhej strane o to skôr môžem začať stimulovať a ideme na 2.IUI 😵 Všetko zlé je na niečo dobré, treba to len vedieť nájsť 😵

andulla
11. feb 2008

Ahoj Heni 🙂
Pavli budem na teba mysliet nech ti to vyjde na 2x 🙂

pahu
11. feb 2008

Anduli aj ja dúfam, ale ak nie na 2.x, tak na tertí určite, no nie? 😀

pahu
11. feb 2008

Heni, už som to poslala aj tebe, pokochaj sa 😀

henrieta76
11. feb 2008

no vsetko po starom,moje telo si so mnou robi co chce uz tri krat som myslela ze mam ovulku a podla teploty nic,lale aj dnes to vyzera ze by som ovulovala uvidime teplotku zajtra.chudakm manzel uz nevladze.

henrieta76
11. feb 2008

pahu ja ti budem velmi drzat palce.andu tebe uz asi nemusim a ak ano yak aj tebe.
v piatok sme boli na super plese.

henrieta76
11. feb 2008

no preklepy mam krasne.

andulla
11. feb 2008

Jasne Pavli ved nadej umiera posledna, ze 😀
Heni dik za drzanie palcekov este to potrebujem do stredy rana. Nerob si z reklepov nic ja ch tiez mam a ked pozriem co som napisala neverim vlastnym ociam 😀

henrieta76
11. feb 2008

musim ist prisla mi navsteva.
ahojte zajtra

pahu
11. feb 2008

Papa Heni, Anduli, už sa lúčim aj s tebou, o chvíľku idem domenko 😀

andulla
11. feb 2008

majte sa dievcata, zajtra si piseme. Paaaaaaaaaa 🙂

zaza_na
11. feb 2008

tak tu uz nikto. majte sa teda krasne a uvidime sa zajtra 😉

kila
11. feb 2008

Ahojte! No vidím, že sa tu veselo rodilo kým som tu nebola! 😀 Maličké sú krásnučké, gratulujem čerstvým mamičkám! 😵 My sa máme fajn... bruško mi rastie, mám momentálne +12 kg, ale podľa mňa to ani nie je veľa zatiaľ a každý mi hovorí, že mi rastie len bruško a že vyzerám super... 🙂 A ja sa aj cítim fajn. 🙂 Len už čoraz častejšie "nevládzem". V sobotu sme boli v Budapešti nakupovať, tak sme si už vybrali kočík, aj postieľku, aj nábytok do detskej, teraz to objednáme tu u nás a bude. Nakúpili sme súravu do postieľky, deku do kočíka a zase som aj dostala kopu dupačiek od známych. Doma som už začala aj prať a žehliť tie maličké vecičky, stále šijem záclonu... takže sa vôbec nenudím a občas na nič ani nemám čas - myslím tým čítať knihu, oddychovať alebo pozerať telku... 😅 neuveriteľné... 😅 ani si neviem predstaviť že by som ešte aj chodila popri tom všetkom do roboty... 😅 14.2. idem na poradňu, 15.2. nám donesú konečne nové okná - takže zase sa nebudem nudiť... pritom nám už poslali z Bratislavy zmluvu na odber a skladovanie pupočníkovej krvi... a ešte stále nie som rozhodnutá či poprosiť môjho lekára aby mi prišiel na pôrod... poradíte mi? 😅 Zajtra sa ozvem zase... 😉 Pá! 😵

kila
11. feb 2008

Baby a kuk do môjho albumu, mám tam nábytok do detskej, aj kočík! 😉

andulla
11. feb 2008

Ahoj kila idem hned kuknut 😀

andulla
11. feb 2008

kila je pekny verim ze sa bude babenku velmi pacit 😀

kila
11. feb 2008

Ahoj Andulla! My sa ani nepoznáme, ale ďakujem! Wouw ty už máš takého veľkého syna?! 😅

andulla
11. feb 2008

my asi ani nie lebo ja som zaregistrovana len od januara, ale ja ta zato poznam teda cez konika. 3 roky som vas len citala, ale teraz som na PN a rozhodla som sa aj nieco napisat. Kila a ako sa mas a malinke?
Ved prave, ze je taky velky je nacase do domu nieco malinke a uvrestane 😀 Ved som zvedava v stredu testujem a to bude uz 9 dni co mi meska snad tam nieco bud 😝

kila
11. feb 2008

No veď hej, a ja som práve od 1.1. na PN... z roboty som sem písala každý deň, ale teraz mám net len u našich...
Andulla tak ale prečo práve v stredu? Ako si vôbec vydržala toľko netestovať? Taaaak som zvedavá a držím ti palce!
"My" sa máme naozaj fajn... najradšej by som bola vždy tehotná... 😀

andulla
11. feb 2008

to verim kila 🙂 Ja uz som testovala minulu stredu a stvrtok rano a nic len /, ale ja si myslim, ze neto mesiac som mala posunutu aj ovu, takze test by podla mojich vypoctov mal pravdu ukazat az v stredu lebo to bude presne 14 dni od ovu a to by uz kazdy test mal ukazat. No proste mam v tom hokej 😒
Som rada, ze ste v poriadku aj brusko je pekne. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre