Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

kila
11. feb 2008

Aha, takže v stredu... 😉 no ja ťa aj obdivujem, že si sa odhodlala pre bábo po toľkých rokoch, mnohé ženy by povedali, že sa už toho pohodlia nevzdajú keďže deti im vyrástli... 😉

andulla
11. feb 2008

Aj mne to moje kamosky hovoria teda nie vsetky len tiie, ktore maju po 2 detoch a hlavne este v takom veku, ze ich zamestnavaju. Ja som syna mala velmi, ale velmi skoro co vobec nelutujem aj kby sa vratil cas urobim to znova, ale teraz je velky a ja velmi tuzim po babenku lebo jedno je malo to uvidis sama. A to, ze bude velky vekovy rozdiel to viem lebo manzelstvo stroskotalo a medzi tym som mala problemi, ktre som zacala riesit az nojdenim druheho partnera a to tiez dost neskoro. Ja sa na vstavenie v noci velmi tesim 😀

kila
11. feb 2008

Však vidím že si ešte mladá... 😉 a keď máš život zase šťastný tak práve teraz je ten správny čas na druhé... 😵 Však kedy inokedy, keď nie teraz? 😉 A ani nemáš čo ľutovať, však tvoj syn je určite fantastický a Boh vie prečo ti ho dal trošku skoršie... no a čo? Horšie by bolo keby si ho nenechala, oveľa horšie... 😉 Ja by som urobila tak isto ako ty... 😉

andulla
11. feb 2008

Mas pravdu je to v pohode synator. Mame taky mamino - kamaratsky vztah co je dobre,. ale zas vie ze odtial potial si moze dovoli a ja viem byt aj zla. Trosku som sa toho aj bala, ze akoto bude ked bude mat 18, ale v pohode mame dohodu, ze musi povedat kem ide a kedy pride a na mobile je stale a zatial doteraz mi vzdy dvihol ked som mu volala, ze kde je a ci je v poriadku a nehneva sa na mna za to, tak je to OK. A navyse aj on by prijal surodenca uz sa smial, ze mu bude davat rozum, ze co ma spravit aby som bola kludna a nerozculovala a on (ona) bude mat pokoj odo mna 😀

kila
11. feb 2008

No vidíš, bude na bábo dávať pozor aj on... 😉 A budete ho/ju rozmaznávať traja... 😀 😉

andulla
11. feb 2008

presne tak len aby boli v stredu // a potom este tych 9 mesiacov. Júúúj to je este dlha cesta, ale pekna 😀 😝 Tebe sa to uz krati a zachvilku budes drzkat v naruci najkrajsi dar na svete - malinky uzlicek 😀

kila
11. feb 2008

O akej dlhej ceste hovoríš prosím ťa?!?! Však som len nedávno objavila 2 paličky a teraz som už v 7. mesiaci! 😀 Točí sa mi hlava z tej rýchlosti! 😅 Aj ja by som chcela byť slonica, lebo tie nosia svoje mláďatá v brušku 2 roky... 😀 😀 😀

andulla
11. feb 2008

😀 😀 😀 najhorsia je sa dopracovat k // na teste 😒 😒 😒 No a mas vlastne pravdu ostatne leti strasne rychlo. Vxdrz este par tyzdnov, tak sa ta opytam ci by si nebola radsej, ab ymalinke uz bolo na svete. Ked som pozerala na moje kamosky okolo tiez sa vytesovali z bruska, ale ku koncu uz aj plakali lebo boli tak nemotorne, ze bez pomoci si ani cizmy neobuli - obrazne povedanei 😀 Ja to nepoznam ja som rodila v 35 tt a to cisarskym, takze o ten koniec som prisla, ale teraz si to chcem vychutnat do uplneho konca a pri plnom vedomi 😝

kila
11. feb 2008

To máš pravdu, aj my sme na bábätku pracovali 7 dlhých mesiacov kým sa to podarilo. Vtedy sa mi to zdalo strašne dlho. Teraz už hovorím, že aj to obdobie rýchlo prešlo. A tehotenstvo? Keď sa na to začnem tešiť už sa to aj končí... nemám čas si ho poriadne vychutnať... 😅 A o dva mesiace možno budem vám aj ja tu plakať, nech je malá už vonku, lebo inak ma porazí... 😀
Musím sa s tebou na dnes rozlúčiť... dobre sa mi s tebou kecalo... dúfam, že sa ešte "uvidíme"... ja tu budem aj zajtra aj v stredu... tak potom môžeme osláviť tvoje dve paličky! 😵

andulla
11. feb 2008

Ok kila jasne, ze tu budem a tesim sa. Aj mne sa s tebou dobre pisalo. paaaa a dobru noc 🙂

sharlotta
11. feb 2008

Jeeeeej Kila 😵 😵 😵 😵 !Este si tu?

sharlotta
11. feb 2008

😢

andulla
11. feb 2008

sharlotka neboj a nebud smutna zajtra kila pride 🙂

terezicka
12. feb 2008

Dobré ránko dievčatá 🙂 Dnes oslavujeme s Kilou 1 a pol roka od svadby 😀

terezicka
12. feb 2008

Januška kdeže si? 😨

annavi
12. feb 2008

ajojte

terezicka
12. feb 2008

Ahoj Ann už si v robote?

terezicka
12. feb 2008

Idem skenovať organizačný poriadok, tak sa ozvem až potom 🙄

mirka20
12. feb 2008

dobre ranko. 🙂
uz som stihla vsetko precitat, co ste tu od mojho odchodu popisali. kilus, som rada, ze je vsetko ok. a tie vecicky su krasne, aj kocik, aj to vsetko ostatne 😵

zabka
12. feb 2008

Pekne ranko kocky... 😉

jankabelka
12. feb 2008

Ahojte mali sme poradu, takže som sa zdržala

mirka20
12. feb 2008

ahoj zabka, janka 🙂

zabka
12. feb 2008

Ja tu dnes dlho nebudem .... ☹ ...Idem vybavovat nejake veci...

mirka20
12. feb 2008

zabka a uz sa nevratis?

terezicka
12. feb 2008

Tak už som niečo doskenovala, ale ešte ma čaká pracovný poriadok a nejaký štatút, ale budem sa snažiť byť tu s vami čo najviac 😀

mirka20
12. feb 2008

terez, uz som ti prefotila cvicenie 😵

terezicka
12. feb 2008

Jej Mirka vďaka si zlatá, ja som si včera kúpila tiež mama a ja časopis 😵 Čiže v tom tvojom sú cvičenia od 1 do 4 mesiaca? Lebo v tom to februárovom sú už na 5 mesaic cvičenia 🙂

mirka20
12. feb 2008

hej, terez, je tam cvicenie od 1.-4.mesiaca. takze pridite cim skor, aby si mohla zacat cvicit 😀
tebe uz svieti 9tt, to je take krasne 😵

pahu
12. feb 2008

Ahojte 🤐

terezicka
12. feb 2008

Hej Mirka dneska mi zasvietilo 😀 A keby sme sa dohodli na budúci pondelok? Môže byť? Ja som normálne do 15-tej v robote, tak potom by prišiel Marek pre mňa a išli by sme pomaly k vám 😉
Pavli ahojky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre