Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
12. feb 2008

terez, moze byt. ja koncim o stvrtej, ale mozem prist aj skor. a janko moze koncit o tretej. takze ten pondelok plati 😵
ahoj pavli, co sa deje?

terezicka
12. feb 2008

Ok Mirka tak sa ešte v pondelok cez deň dohodneme na presnom čase 🙂

mirka20
12. feb 2008

dobre, terez 🙂

terezicka
12. feb 2008

Ok Mirka 🙂
Pahu tak kde si? 😨

mirka20
12. feb 2008

juj, terez, normalne sa tesim 😵

terezicka
12. feb 2008

Mirka a vieš že aj ja? Veď dostanem darček 😀 😀 😀 Ale aj ty, teda Rebeka 😀 Ale aj bez toho sa teším , hlavne že sa stretneme a ja budem môcť pohladkať tvoje bruško keď bude Rebeka kopať 😵

pahu
12. feb 2008

Babuľky, svet je niekedy strašne na prd... Všetko okolo mňa sa strašne rýchlo mení.. Iba pred nedávnom som sa tešila že sme obnovili kontakty s babami zo strednej... Potom sme sa tešili že 4 z nich sú tehotné, a 1 vtedy porodila... Všetko bolo fajn, stretávali sme sa, smiali a teraz... Zuzka, to je tá, čo ju zašili, lebo od 19 tt mala kontrakcie, Markéta, ďalšia tehuľka, jej vyšli nejaké testy, že na 50% bude miminko Dawnov syndróm a Danielka... To je tá s tým miminkom, čo za ňou chodím na odreagovanie, začala byť konečne šťastná, nakoľko mala cez tehotenstvo operáciu akútneho slepého čreva a miomu na maternici a konečne začala byť v poriadku, a to je už 6 mesiacov od pôrodu, a ... Jej manžel, strašne zlatý chalan, má 35 rokov, nikdy nebol chorý, cez víkend sme s ním ešte boli, budeme sa sťahovať do vedľajšieho baráku... Sťažoval sa že sa mu zle dýcha, tak išiel večer na pohotovosť... Zistili mu vodu v pľúcach a jednu menšiu krvnú zrazeninku... No a včera sa ona od Dr.dozvedela, že ešte má aj metastázy na plochých kostiach - hrudník, tak mu idú zisťovať odkiaľ to je a čo to je a má sa vraj pripraviť na najhoršie... Ale jemu to nepovedali, aby sa psychicky nezrútil, a aby absolvoval všetky vyšetrenia v relatívnej pohode... Ona to nemôže nikomu z rodiny povedať, lebo obidve matky sa pomaly zrútili aj z tých pľúc... 😒 ☹ 😢

mirka20
12. feb 2008

pavli, to mi je strasne luto. normalne mam az zimomriavky na tele z toho vsetkeho, co si napisala. 😔 clovek by povedal, ze sa to stava len vo filmoch, tolko nestastia naraz a on to je zivot skutocny. bud teraz velmi silna, aby si jej pomohla, podrzala ju. ty kokso, preco sa toto vsetko deje? 😔

terezicka
12. feb 2008

Jejda Pahu tak teraz vôbec neviem čo mám na to povedať 😔 Normálne mám z toho slzy v očiach, veľmi ma to mrzí 😔 Ale aspoň ty skús byť teraz svojej kamoške veľkou oporou, pomôž jej vo všetkom v čom budeš môcť...Aspoň takto ju podpor a skús sa modliť za jej manžela, to mu určite pomôže 😔

zaza_na
12. feb 2008

dobre ranko 😉
pocitala som, co ste popisali vecer aj teraz zaranky. kila, som rada, ze ste vporiadku a zdravi a mate sa dobre. vidim, ze pripravy v plnom prude. kopec krasnych veci ste si teraz vybrali. tak uz ich len nakupit 😀
pahu, to mi je velmi luto, co sa deje okolo teba. to vyzera, ze vsetky naokolo maju nejake vazne problemy. to dokaze byt strasne depresivne... drzim palce tvojim kamaratkam, aby vsetko uspesne zvladli aj so svojimi rodinami 😒

terezicka
12. feb 2008

Zuzka ahoj 😉

mirka20
12. feb 2008

zuzka, ahojky 😵

pahu
12. feb 2008

Ďakujem babuľky, ja viem, musím tu byť teraz pre ňu... 😒 Naozaj len dúfam, že bude všetko v poriadku, alebo že sa to aspoň do poriadku časom dá... Ale ak môžete, aj vy sa za neho pomodlite ☹ Ďakujem...

mirka20
12. feb 2008

pavli, neboj, pomodlime sa

annavi
12. feb 2008

uz som tuuu..som sa musela offnut

annavi
12. feb 2008

pahu to mi je luto.... 😔

terezicka
12. feb 2008

Pahu neboj my sme tu pre teba a modlíme sa určite... 😔

pahu
12. feb 2008

Fuuu. musím to všetko predýchať,...

A ako sa máte vy? Terez, tebe už svieti 9tt, to je sranda, však nedávno sme mali spolu testovať, mne prišla mrcha a ty si testíku nechcela uveriť 😉

annavi
12. feb 2008

fakt terka to uz ti 9 svieeeti???? 😵 😵 ako ten cas leti....

terezicka
12. feb 2008

Pavli neboj, určite bude dobre...Len treba veriť 😵
No 9tt mi zasvietila dnes, v piatok idem k dokimu dúfam že bude všetko ok, budem sa báť keď budem ešte čakať v čakárni 😅 Ale musí byť všetko v poriadku lebo jednoducho MUSÍ tak aj bude 😉 Ale dnes mi je nejako dosť na figu, od rána ma veľmi napína, prešlo mi to na chvíľu v buse a cestou do roboty bolo ok, ale ako som prišla do kancelárie tak to o5 začalo a dnes je to so mnou fakt dosť zlé 😔

annavi
12. feb 2008

terka nebojaj vsetk je a bude len a len okkki.... 😵 😵 budem na teba mocno mysliet...a drzkat palceky tebe a mimi nech ste okki... 😵 😵

mirka20
12. feb 2008

terez, to ma mrzi. 😔 mala by si ist naspat do autobusu 😉 a neboj, vsetko bude urcite dobre, ved preco by nebolo
pavli, my sa mame celkom dobre, len ma vcera trosicku vylakala mala, lebo sa cely den hmirila v brusku. to som este nemala. ale asi to bolo sposobene tou sladkou vodou,ze bola taka akcna. teda dufam...je sice super, ze som ju tolko citila, ale zas som bola vylakana, ci je vsetko ok, ked sa tolko hybe

terezicka
12. feb 2008

Mirka podľa mňa je dobre keď je akčná, aspoň vieš že je tam a že je všetko ok 😉 A potrebuje si určite ponaťahovať kosti tak to za to 😀
Do busu naspäť nepôjdem, ale dúfam že mi to prejde...Idem si dať hrušku, možno bude potom kus lepšie 😅

annavi
12. feb 2008

terka moja...tie nevolnosti prejdu..mimi sa ti ohlasuje ze je v brusku a ze sa ma okki...i ked maminke nieje moc najlepsie... 😵

mirka20
12. feb 2008

terez, ja viem, ze je to dobre, ale aj tak ma to trochu vylakalo. lebo ona vcera dost vela vystrajala. nie ze by kopala, ale len sa tak hmirila.
ja sa idem trochu vyvetrat a natiahnut moje kosti. idem do obchodu, o chvilu som spat 🙂

annavi
12. feb 2008

mirka budes mat akcnu princeznicku 😵 😵 take male šidielko...... 😵 😵

zaza_na
12. feb 2008

terezka, neboj. vsetko bude ok a dufam, ze ti nevolnosti aspon trosku prejdu 😉
mirka, no to ti verim, ze ta to naplasilo. je to nieco, co sa vymyka proste z tvojho bezneho normalu, ale urcite to bolo tou hnusnou zbrndou, co si musela pit 😉

terezicka
12. feb 2008

Pavli ten romantik je úplne geniálny 😀 Daj aj ty svojmu Peťkovi nejakú kvietok, potom to zapôsobí 😀

pahu
12. feb 2008

Terez 😀 To je mi ľúto že ti býva zle, ale to k tomu patrí 😉

Mirka, asi sa učila tancovať brušné tance 😵

annavi
12. feb 2008

jaaj baby sa mi nic nechce....dnes akosi nesvieti slniecko na sliaci...... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre