• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Babuľky, musela som upraviť svoj grafík, nakoľko to čo som v sobotu dostala, zatiaľ stále nie je mrcha...
Každý deň odvtedy je to iba také malé špinenie... Iba raz za deň mám krvičku na minivložke. Ani v noci nič. Ani brucho ma nebolí, že by som mrchu dostala, nič. :fearful: :confused: :confounded: :unamused: Tak teraz už neviem... Asi ak to bude takéto až do zajtra, skúsim si ráno odmerať teplotku.
12. feb 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som spat :slight_smile:
nooo, tak nasa mala brusna tanecnica opat tancuje :dizzy_face:
12. feb 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ann ani u nás sa mu nejako nechcelo doteraz, ale asi si to rozmyslelo a trošku nám predsa len posvieti :sunglasses:
12. feb 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas pekne svieti slniecko :dizzy_face:
pavli, zeby este nic nebolo stratene? to by bolo super :slight_smile: urcite si rano odmeraj teplotu, mozno bude stale hore
12. feb 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu a kolky DC si dnes???si u zvykla niekedy takto špinit??
jaaj tak ja mrchujem jedna radost...uz nech to skonci... :angry:
terka no ja slniecko milujem...mam hned lepsiu naladu...... :slight_smile:
12. feb 2008 o 10:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka akože ty myslíš že by som stále mohla byť tehu? No, to si nemyslím, ale odmeriam ju, hlavne by som mala začať zajtra a najneskôr pozajtra s clostilbegytom na stimuláciu pred IUI :frowning2: A zatiaľ ale nemôžem...
12. feb 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, no mozne by to mohlo byt. lebo je vela bab, kt. mali spinenie na zaciatku tehu. nechcem ti davat nadeje, ale mozne to je. urcite odmeraj teplotu a bude nizka, tak nasat clostil. a ak bude vysoka, tak testni.
12. feb 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak pahu..uplne suhlasim s mirkou..... :wink:
12. feb 2008 o 10:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annavi, mala som vždy tak 2 dni pre špinenie, bola to taká moja predzvesť mrchy, ale dnes je to už 4.deň, mrcha stále nikde, hlavne ma ani brucho nebolí... A podľa toho viem vždy že sa rozbieha... :confused:

Však uvidím zajtra, ak bude teplotka nízka, ale čo je u mňa nízka teplota? Mrknite sa mi ešte na grafík a skúsme sa dohodnúť na nejakej teplotke... :wink: Kvôli tomu clostilu. Ďakujem.
12. feb 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, no podla mna, ak bude pod 36,6, tak by som rozmyslala nad clostilom. ale ak bude nad, tak testni a aspon si budes na istom, ze co sa to vlastne deje
12. feb 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka oki, tak si dnes asi kúpim testík :wink: Ale vôbec tomu neverím, skôr si myslím že to bude zbytočné... Asi 5% zo 100, by to mohlo byť tehu... Skôr sa bojím, či to nie je tá porucha žltého telieska, keď v tele chýba pregesterón... :frowning2: No nič, však uvidíme zajtra :dizzy_face:
12. feb 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Pavli sprav tak ako vraví Mirka, ak tak testni za to vlasnte nič nedáš a budeš si naozaj na 100% istá ako na tom si
12. feb 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tych 5% tam stale je :wink: ale uvidime zajtra, co sa bude diat. normalne som z toho taka napata...
12. feb 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu ja som tiez takto zvykla pred mrchou spinit...ale v poslednej dobe som akosi prestala spinit a mrcha dojde hned a naraz........
12. feb 2008 o 11:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu tak ale u tebe to tentokrat moze byt aj fazulka....jaaaj ci som uz nervozna aj ja z toho...kedy budes testikovat????
12. feb 2008 o 11:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, akurát som telefonovala s drahým, povedal mi ako vo sne prebaloval našeho malinkého Peťka, a že mu to strašne smrdelo, tak musel utiecť z izby :grinning: :grinning: :grinning:

No a volala som aj mamine, ona špinila keď bola so mnou tehu 4-5 dní po dobu až 3 mesiacov... :confused:

Takže idem zavolať dokimu, ráno by som skúsila za ním zabehnúť, nech ma pošle minimálne na krv a uvidíme....hlavne pre to, ak by to bola nejaká porucha hormónov, nech to zistí hned teraz :dizzy_face:
12. feb 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu anooo..bude to fazulienka...jaaj moja...... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2008 o 11:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu dobré rozhodnutie, som zvedavá čo ti povie doki
12. feb 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu moja ale potom nam daj hned vediet co a ako......
12. feb 2008 o 11:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlinka, super rozhodnutie. som zvedava, co ti povie doki :dizzy_face:
12. feb 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, no teda. dufam, ze je vsetko ok a mozno si uz aj tehu :dizzy_face: to by bolo suprove!
aj ja som strasne zvedava, co na to doki
12. feb 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, mame rovnake myslienky :sweat_smile:
12. feb 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka vidíš :astonished:
Ja akurát obedujem a prajem dobrú chuť všetkým obedujúcim :wink:
12. feb 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prave obedujem a prajem vsetkym dobru chut :dizzy_face:
12. feb 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som už dojedla polievočku a teraz začínam chystať občerstvenie na poradu :sweat_smile:
12. feb 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja Vám prajem dobrú chuť :wink: Ja som od včera večera do seba nič nevpratala, iba kávičku a čajík a vodičku a vôbec nie som hladná... Beriem to teda ako čistiaci deň a idem si dať ešte ďalší čajík..

Volala som dokimu, bol zaneprázdnený, tak mi povedali že mu pretlmočia môj problém a zavolá mi naspäť čo a ako... Tak Vám dám hneď potom vedieť...
teraz si idem ciknúť :dizzy_face:
12. feb 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut kocky :wink:
pavli, tak snad zavola co najskor. ja uz som moc nedockava... :grinning:
12. feb 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, daj si aspon nejake ovocie, teraz sa radsej necisti, ked nevieme, co sa deje s tvojim telom
12. feb 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli budeme spolu s tebou netrpezlivo čakať čo ti povie doki :sweat_smile: A s tým čistením tela to veľmi nepreháňaj radšej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tak som dorazila aj ja. :slight_smile:
12. feb 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok