Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

marse
12. feb 2008

Kila ona tak rada pozuje 😀

henrieta76
12. feb 2008

snoopy super
kilus to su velmi dobre ceny,ved len autosedacka stoji okolo 5000tisic.a ako som ti uz pisala kamoska bola spokojna.pozreli ste aj tu latku?ako som videla ten obrazok maju tento model este vylepseny aj autosedacka vyzera lepsie.

marse
12. feb 2008

snoopinka super gratulacia k vyhre 😉

martinkamm
12. feb 2008

kilka nemam nikoho vybaveneho u mna je to tazko kedze do 28.3 budem studovat a porod mam na 31.3 moze to na mna prist aj po ceste domov zo skoly alebo do skoly takze nic neplanujem dopredu 😀

snoop gratulujem mooooc z celeho srdiecka

marse
12. feb 2008

babulky lucim sa idem okupkat Vikinku dat papkat a potom trocha pred telku sadnut k Vecernicku. prajem pekny vecer. Drzte sa 😉

kila
12. feb 2008

Heni, ano, kukali sme aj látku, je to taká istá látka ako ostatné, takže sme vybrali túto farbu... 😉 Však tento kočík potom už musí vydržať všetko, je to aj hlboký, aj športový, aj autosedačka sa dá namontovať na kočík, rúčku je možné nastaviť dopredu či dozadu, váži 12 kg, stlačením jednoho gombíka sa dá ten kočík poskladať, 2 kolesá sa otáčajú, na rúčke je digitálny teplomer aj hodinky... takže fakt je v ňom všetko... a keďže svokra hovorila že nám ho kúpi, tak tých 13 tis. vôbec neľutujem... 😉

martinkamm
12. feb 2008

boze akosi mi otazuje brusko mam ho ako skalu a mam pocit ze na mna z pupceka mala vykukne citim sa ako miesok 😀

henrieta76
12. feb 2008

nemusis lutovat,fakt je pekny a hlavne dobry mi sme ho tiez odskusali v obchode a hned sa prenho rozhodla.

kila
12. feb 2008

Pá Marse!
Martinka vidím že máš rada dobrodružstvo! 😀

henrieta76
12. feb 2008

ahoj marse

henrieta76
12. feb 2008

martinka ty si poriadne cislo.

martinkamm
12. feb 2008

no dobrodruzstvo milujem i ked som mala uz aj taky sen ze to na mna prislo an skuske 😵

kila
12. feb 2008

Martinka všetko je možné... 😀 ale najlepšie by bolo keby si porodila pri konzultácii s dipl. vedúcou... 😀 aby ju šľak trafil... 😀

martinkamm
12. feb 2008

kilka nestras preboha vtedy by som asi mala velmi rychly porod 😀 ja sa najviac desim len toho strihania a sitia nicoho ineho 😀 inak neviete nahodou co je biometria a flowmetria ked som sa spytala lekarky o co ide tak sa neunuvala mi to vysvetlovat ma odpisala slovami ze ci idem rodit prvy krat tela blbe 😢

kila
12. feb 2008

Martinka a čo to je? 😅 Netuším ani ja... a to má byť aký prístup lekárky?!?! 😕 😨 😕 Idem to vyhladať na nete... 😅 😉

martinkamm
12. feb 2008

ja som sa pozerala na nete na biometriu som nasla ze su to rozmery babenka a tak ale nenasla som co by mohla byt flowmetria som rozmyslala ci to nesuvisi aj s prietokmi na ktore sa chodi a tak mame to objednane na 36tt

kila
12. feb 2008

Martinka ale hej, je to "kvantifikácia prietoku" ... 😉

martinkamm
12. feb 2008

wauky aka som sikovna nieco zo mna bude 😀 a s cim suvisia tie prietoky o co ide???a bimetria je meranie babenka??

kila
12. feb 2008

Skús kuknúť sem:
http://forum.mamaaja.sk/viewtopic.php?t=24567&s...
A biometriu som zase nenašla... 😅

martinkamm
12. feb 2008

dakujem uz som chytrejsia

kila
12. feb 2008

Nemáš zač... aspoň už to budem vedieť aj ja... 😉
A môžem sa ťa spýtať ako si teraz na tom v súkromnom živote? Už sa to ako tak upravilo?

andulla
12. feb 2008

ahojte, prepacte, ze som odisla bez pozdravu, ale musela som uvolnit PC synovi koly referatom 🙂
Je tu este niekto?

martinkamm
12. feb 2008

neupravilo a nepocitam ze aj upravi dokonca neviem ci uz nema aj novu priatelku neviem,robi uz v Brne takze nemam moc info ale naposledy mi napisal Lubim ta 21.1 a predvcerom zasa len to ze som hnusna mrcha a podobne uz sa nechcem nad tym trapit a neverim ze to bude ine ☹

andulla
12. feb 2008

martinka je mi to luto, ale verim, ze babenko ti to vsetko vynahradi 🙂

kila
12. feb 2008

Och Maťka, ten je ale veľký hajzel! 😖
Ahoj Andu! 😉

andulla
12. feb 2008

Ahoj kila. 🙂 To mas pravdu kila, ale martinka ma eso v brusku a vynahradi jej to, verim tomu 😒

martinkamm
12. feb 2008

nevadi ja sa vytesujem z miminka mojnňho milovaneho

kila
12. feb 2008

Určite... len som dúfala, že sa to nejako vylepšilo... ja som taká večná optimistka... 😅

andulla
12. feb 2008

presne tak, martinka 🙂

martinkamm
12. feb 2008

ja uz som dufat prestala davno bud ta niekto miluje al. nie a on nevie co chce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre