• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
podstatne je, ze vies ty co ches a pre babenko je to teraz podstatne, ze sa na neho tesis napriek vsetkym problemom :slight_smile:
12. feb 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mozem sa pridat ´co porabate ja som uz v pyzamku :grinning:
12. feb 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj yon, kludne sa pridaj, ale nejako to tu viazne :slight_smile: Takze uz mas predpostielkovu kulturu :wink:
12. feb 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz sa uberam na spanok, ale nie zjedla som zmrzlinku a dáko mi je blivno tak som si lahla :unamused:
12. feb 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andul ved moje miminko je to vsetko co mi ostalo z jeho lasky a milujem ho nadovsetko nad vsetky poklady sveta a nevymenil aza nic na svete!!!ochranujem si ho straaasne moc ved si ho nosim vsade so sebou :dizzy_face:

yoni ahojcek pekny vecer aj tebe aj ja pojdem onedlho do pyzamka budem kukat ordinaciu :dizzy_face:
12. feb 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Yonka! Ty sa ale máš! :wink: Ja sa len teraz chystám večerať... :grinning:
Martinka fakt lepšie ti bude bez neho... :sweat_smile:
12. feb 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka to som rada. Ja som dopadla pred 18,5 skoro rovnako len som sa stihla vydat a za rok rozvadzat :unamused: Mojenko a aka ordinacia, kde ju davaju?
12. feb 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem a neprijala by som ho spat asi uz nikdy ani tu lasku co mi pise mu uz neverim!ked ho potrebujeme najviac tu neni:(ale uz tro neriesime:slight_smile:

andul to ma mrzi ale teraz si asi stastna a mas polovicku nemylim sa???inak asj my by sme asi dopadli rozvodom :frowning2: a ordinacia bude na nove:slight_smile:na markize ju prestali davat dementi :cry:
12. feb 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, tak na nove :frowning2: Presne tak mam priatela a som rada, ze som sa toho predchadajuceho blba zbavila. Inak je to naozaj blb moj ex lebo ma s druhou kockou dceru a teiz s nou nezije, takze tak :wink:
12. feb 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už ju nedávajú na markíze?!?! :confused: Nezvykla som to pozerať ani ja, len pár krát som to videla... aj to len kvôli tomu že ste to tu všetky pozerali... :grinning:
12. feb 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kila zatial nie, ale snad budu lebo natacali dalsie casti, tak sa nechame prekvapit :slight_smile:
12. feb 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andull no ten moj nemyslim ze dopadne inak skor si myslim ze on ani so ziadnou nikdy stastny nebude lebo nevydrzi sam so sebou a vidi vzdy len seba nesmies sa stazovat pri nom nic!!aj rodina to o nom hovorila a nemylsim si ze sa mylia a dopadne aj ako jeh otec bude pit ako duha az sa upije ale je to jeho volba aneberiem mu ju ja verim ze raz si nas najde nejaky dobry muz a bude nas lubit obe :grinning:
12. feb 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomu martinka verim, ze najdes dobreho priatela pre seba kamarata pre malinku a budete stastny vsetci traja a neskor aj styria :grinning:
12. feb 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ide ordinacia :grinning: dievcata co si davate ked vas napina ja sa neviem vyvracat
12. feb 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yonan ja tiez neviem vracat a radsej sa snazim zaspat, aby som to prespala :wink:
12. feb 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andul ved uvidime ako to vsetko bude pravdou je ze polovicka a laska muza veeelmi chyba :cry:

yoni ja som zvykla si dat prsty do krku a bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: podla toho z coho ti je zle ci len od zaludka z jedla al. tehu nevolnosti :grinning:
12. feb 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa mi nedari :frowning2: no nic mozno ma to prejde bud som tehu alebo ide na mna mrska :grinning: :grinning:
12. feb 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yona otvor okno a nadýchaj sa čerstvého vzduchu! Dýchaj hlboko, prípade trošku sa poprechádzaj! Ani ja sa neviem vyvracať... však ani na začiatku tehotenstva som vôbec nevracala... :sweat_smile:
12. feb 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yona to bude tehu priznak nad nicim ani nepremyslaj :slight_smile:
martinka ja viem poznam to, ale ono to pride, ked to najmenej cakas ako pri tehu :slight_smile:
12. feb 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yoni zelam ti aby to bolo tehu :wink: posielam na posilnenie take vyzrete tehu virusy :slight_smile:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ta prave ze ja som vracala a tak mi bolo zle ako teraz :grinning: no uvidime muz sa smeje ze som sa prezrala zmrzky, lebo ked videl ze ju jem s conflekami :grinning: :grinning: a to som si este ktomu jogurt chcela dat :grinning: :grinning:
robte si srandu muz sa smial ze to uz potom kazdy otehotnie :grinning: :grinning:
12. feb 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka a co my ostatne :slight_smile: Nezasluzime si tt virusiky :frowning2:
12. feb 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andulla veru ty potrebuješ na zajtra ráno posilu, však?
Tak chytaj:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
12. feb 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andull samozrejme posielam zvlast aj tebe :wink:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

:dizzy_face:
12. feb 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojte vsetky raz budete tehu :grinning: :grinning: inac kila a martinka vybavicka uz nakupene a pripravena?
12. feb 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky teraz ich potrebujem obchytkla som celu obrazovku :grinning: Jaj a to su naozaj silne tt virusiky jedny 30tt a duhe 34tt, tak to uz hej. S takymi to mam vyhrate :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yoni ak ti mam pravdu púovedat pre miminko uz do porodky veci nachystane mam ale pre seba nai jednu :dizzy_face:
12. feb 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ti treba do porodnice kozmetiku a pyzamka , zupanik a slapky :grinning:
12. feb 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj ja to mám ako tak nachystané, ale ešte musím nejaké veci dokúpiť, ako plienky, vložky, kojeneckú podprsneku a tak...
12. feb 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok