Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

andulla
12. feb 2008

podstatne je, ze vies ty co ches a pre babenko je to teraz podstatne, ze sa na neho tesis napriek vsetkym problemom 🙂

yonanevi
12. feb 2008

ahojte mozem sa pridat ´co porabate ja som uz v pyzamku 😀

andulla
12. feb 2008

ahoj yon, kludne sa pridaj, ale nejako to tu viazne 🙂 Takze uz mas predpostielkovu kulturu 😉

yonanevi
12. feb 2008

no ja uz sa uberam na spanok, ale nie zjedla som zmrzlinku a dáko mi je blivno tak som si lahla 😒

martinkamm
12. feb 2008

andul ved moje miminko je to vsetko co mi ostalo z jeho lasky a milujem ho nadovsetko nad vsetky poklady sveta a nevymenil aza nic na svete!!!ochranujem si ho straaasne moc ved si ho nosim vsade so sebou 😵

yoni ahojcek pekny vecer aj tebe aj ja pojdem onedlho do pyzamka budem kukat ordinaciu 😵

kila
12. feb 2008

Ahoj Yonka! Ty sa ale máš! 😉 Ja sa len teraz chystám večerať... 😀
Martinka fakt lepšie ti bude bez neho... 😅

andulla
12. feb 2008

martinka to som rada. Ja som dopadla pred 18,5 skoro rovnako len som sa stihla vydat a za rok rozvadzat 😒 Mojenko a aka ordinacia, kde ju davaju?

martinkamm
12. feb 2008

ja viem a neprijala by som ho spat asi uz nikdy ani tu lasku co mi pise mu uz neverim!ked ho potrebujeme najviac tu neni:(ale uz tro neriesime🙂

andul to ma mrzi ale teraz si asi stastna a mas polovicku nemylim sa???inak asj my by sme asi dopadli rozvodom ☹ a ordinacia bude na nove🙂na markize ju prestali davat dementi 😢

andulla
12. feb 2008

jej, tak na nove ☹ Presne tak mam priatela a som rada, ze som sa toho predchadajuceho blba zbavila. Inak je to naozaj blb moj ex lebo ma s druhou kockou dceru a teiz s nou nezije, takze tak 😉

kila
12. feb 2008

Už ju nedávajú na markíze?!?! 😕 Nezvykla som to pozerať ani ja, len pár krát som to videla... aj to len kvôli tomu že ste to tu všetky pozerali... 😀

andulla
12. feb 2008

Kila zatial nie, ale snad budu lebo natacali dalsie casti, tak sa nechame prekvapit 🙂

martinkamm
12. feb 2008

andull no ten moj nemyslim ze dopadne inak skor si myslim ze on ani so ziadnou nikdy stastny nebude lebo nevydrzi sam so sebou a vidi vzdy len seba nesmies sa stazovat pri nom nic!!aj rodina to o nom hovorila a nemylsim si ze sa mylia a dopadne aj ako jeh otec bude pit ako duha az sa upije ale je to jeho volba aneberiem mu ju ja verim ze raz si nas najde nejaky dobry muz a bude nas lubit obe 😀

andulla
12. feb 2008

Tomu martinka verim, ze najdes dobreho priatela pre seba kamarata pre malinku a budete stastny vsetci traja a neskor aj styria 😀

yonanevi
12. feb 2008

dnes ide ordinacia 😀 dievcata co si davate ked vas napina ja sa neviem vyvracat

andulla
12. feb 2008

yonan ja tiez neviem vracat a radsej sa snazim zaspat, aby som to prespala 😉

martinkamm
12. feb 2008

andul ved uvidime ako to vsetko bude pravdou je ze polovicka a laska muza veeelmi chyba 😢

yoni ja som zvykla si dat prsty do krku a bolo 😝 podla toho z coho ti je zle ci len od zaludka z jedla al. tehu nevolnosti 😀

yonanevi
12. feb 2008

to sa mi nedari ☹ no nic mozno ma to prejde bud som tehu alebo ide na mna mrska 😀 😀

kila
12. feb 2008

Yona otvor okno a nadýchaj sa čerstvého vzduchu! Dýchaj hlboko, prípade trošku sa poprechádzaj! Ani ja sa neviem vyvracať... však ani na začiatku tehotenstva som vôbec nevracala... 😅

andulla
12. feb 2008

yona to bude tehu priznak nad nicim ani nepremyslaj 🙂
martinka ja viem poznam to, ale ono to pride, ked to najmenej cakas ako pri tehu 🙂

martinkamm
12. feb 2008

yoni zelam ti aby to bolo tehu 😉 posielam na posilnenie take vyzrete tehu virusy 🙂

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

yonanevi
12. feb 2008

ta prave ze ja som vracala a tak mi bolo zle ako teraz 😀 no uvidime muz sa smeje ze som sa prezrala zmrzky, lebo ked videl ze ju jem s conflekami 😀 😀 a to som si este ktomu jogurt chcela dat 😀 😀

yonanevi
12. feb 2008

robte si srandu muz sa smial ze to uz potom kazdy otehotnie 😀 😀

andulla
12. feb 2008

martinka a co my ostatne 🙂 Nezasluzime si tt virusiky ☹

kila
12. feb 2008

Andulla veru ty potrebuješ na zajtra ráno posilu, však?
Tak chytaj:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

martinkamm
12. feb 2008

andull samozrejme posielam zvlast aj tebe 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵

yonanevi
12. feb 2008

nebojte vsetky raz budete tehu 😀 😀 inac kila a martinka vybavicka uz nakupene a pripravena?

andulla
12. feb 2008

dakujem babulky teraz ich potrebujem obchytkla som celu obrazovku 😀 Jaj a to su naozaj silne tt virusiky jedny 30tt a duhe 34tt, tak to uz hej. S takymi to mam vyhrate 😀 😝

martinkamm
12. feb 2008

yoni ak ti mam pravdu púovedat pre miminko uz do porodky veci nachystane mam ale pre seba nai jednu 😵

yonanevi
12. feb 2008

a co ti treba do porodnice kozmetiku a pyzamka , zupanik a slapky 😀

kila
12. feb 2008

No aj ja to mám ako tak nachystané, ale ešte musím nejaké veci dokúpiť, ako plienky, vložky, kojeneckú podprsneku a tak...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre