Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

martinkamm
12. feb 2008

vlozky a tak ale neva to je jedno nakupim aj po ceste do porodky 😝 idem uz pomaly kukat ordinaciu ozvem sa urcite po nej 😀 zajtra mam skolu az na obed a do 20:00 😢

yonanevi
12. feb 2008

kde pozeras ordinaciu lebo na makrize ide nieco ine

kila
12. feb 2008

Maťka tak ty plánuješ ísť po ceste do pôrodky - keď to na teba príde pri skúške - ešte aj nakupovať! Si bomba! 😀

andulla
12. feb 2008

yon na nove ☹
Kila, martinka ako ten cas leti len pred nedavnom ste pisali, ze ste tehu a uz sa chystate do porodnice. 🙂

kila
12. feb 2008

Andulla, mne to hovoríš?!?! Keď ten čas naďalej bude tak rýchlo letieť ako doteraz, tak o chvíľu sa budeme chystať už do dôchodku! 😅 😀

andulla
12. feb 2008

😀 😀 😀 no asi mas pravdu mne uz aj zo socialky poslali taky papier, ze si mam pripravit podklady k dochodku 😀 😀 😀

yonanevi
12. feb 2008

a nova neviete dava to aj cez net, lebo ja len tak mozem pozerat slovenku telku
andula ani nevrav leto ti velmi rychlo ja uz by som o mesiac rodila 😀 😀 takze teraz sledujem ake je to a nabuduce to uz pojde naostro

andulla
12. feb 2008

yon 😀 😀 😀

kila
12. feb 2008

Andulla, tí sú ale dobrí! 😀 😀 😀
Musím už končiť baby, ozvem sa zajtra!
A Andulla, už tu dúfam budú tvoje dve paličky! 😵

andulla
12. feb 2008

Ahoj kila no to uvidim hned rano 🙂 Kiez by si mala pravdu 😀

terezicka
13. feb 2008

Dobré ránko kočky ste teda toho včera večer ale popísali 😅 Prečítať to po vás veru zaberie dosť času 😅
Idem si skúsiť spraviť ten album tak držte palce 😀

terezicka
13. feb 2008

Hááááááááááá podarilo sa mi to 😀 Cez deň ešte skúsim pohľadať fotky kočíka, postieľky a tak... 😀

jankabelka
13. feb 2008

Dobré ránko kočky 🙂
ahoj Terezka albumík je prekrásny 😀

terezicka
13. feb 2008

Jani a ahoj a ďakujem 🙂 Včera si tu s nami bola veľmi málo, mala si veľa roboty? Dnes to už bude lepšie?

jankabelka
13. feb 2008

Terezka áno mala som toho strašne veľa, tak som vás len občas kukla ale aj tak som nestíhala napísať 😒 a dnes neviem ale dúfam že áno

terezicka
13. feb 2008

No Jani aj ja dúfam že sa ti bude dať byť s nami častejšie dneska 🙂 Ako si sa vyspinkala? Ja som dnes vstávala o pol 5-tej 😅

jankabelka
13. feb 2008

Spinkala som celkom dobre, a teda dnes si bola ranné vtáča že?

terezicka
13. feb 2008

Jani ale Marek išiel do roboty tak sme išli spolu autom do mesta 😝 Ale veru sami nechcelo vôbec vyliezť ráno z postele 😔

mirka20
13. feb 2008

dobre ranko 🙂
terez, ty si riadna sikulka 🙂 krasny album. ozik, vcera vecer sme s jankom vymysleli, co uvarime, ked pridete. bude to zdrave a aj s maskom 😵

jankabelka
13. feb 2008

Ahoj Mirka 🙂
Terezka aha tak aspoň ťa zviezol manžel

terezicka
13. feb 2008

Mirka ahoj ale nemusíte nič variť, s tým si starosti zas nerobte.A čo poviete na moje rastúce bruško? 😀
Januška zviezol ma na stanicu a odtiaľ som sa zviezla sama 😀

mirka20
13. feb 2008

terez, no brusisko mas riadne 😀 ale aj mne sa zdalo uz hned na zaciatku, ze mam brusko vacsie, ale to som este nevedela, co je brusko 😉 a starosti si nerobime, bude to rychle a my si to prichystame uz v nedelu

terezicka
13. feb 2008

Mirka ale na fotke nie je až tak dobre vidno to bruško, inak mne sa zdá že na večer ho mám naozaj už väčšie...A ráno sa už nezobúdzam s plochým bruškom 😅 A včera Marek zas skonštatoval že ako sa mi pekne zväčšili prsia 😀 😅 A včera sme tiež začali rozmýšľať čo by sme mali začať prerábať v dome 😅

zabka
13. feb 2008

Pekne ranko, konecne som Vas zo vcera docitala a teraz si idem pozriet terezkin album... 😉

zabka
13. feb 2008

Super tie //paličky su pekne aj ja take chcem.... Albumik je pekny len ho doplnuj... 😉
No a kde su ostatne babule ved mali testovat som zvedava....

mirka20
13. feb 2008

terez, ved ja si to tvoje brusko pozriem nazivo v pondelok 🙂 a s tym prerabanim ty opatrne, ty len pekne diriguj a marek nech pracuje 😉
ahoj zabka. ja sa tiez snazim preluskat tych par stran, co tu baby po mojom odchode popisali 🙂

terezicka
13. feb 2008

No dnes budeme veľmi čakať na Pipiku kedy sa ozve, ale verím že to dopadne najlepšie ako len môže 😉
Mirka nemaj strach, ja som v dirigovaní veľmi dobrá, to mi pôjde fakt od ruky 😀

andulla
13. feb 2008

ahojte dievcatka 🙂
Teraz krasne fotecky to bolo prve co som si pozrela 🙂
Ja mam opat len / na teste, takze tehu to nebude a rano utekam k lekarke ☹ Bojim, ze co to moze byt 😔

mirka20
13. feb 2008

terez, to som rada, ze aj ty si taky organizator ako ja 😀
andulka, mrzi ma to. ale neboj, vsetko bude ok a doktor ti pomoze 😉
kde je pavlinka, na tu som tiez moc zvedava
na pipiku myslim uz od skoreho rana

pahu
13. feb 2008

Ahojte 😀

Nebudem Vás napínať, keďže doktor sa mi včera neozvala a to som tam 3 krát volala, včera som večer urobila testík, bola tam iba 1/, mrcha sa nerozbehla, BT ráno 36,6, tak som ráno bežala do centra, že s ním chcem hovoriť, plná čakáreň báb, hned ma zobral dnu, robil mi ten vnútorný UZV. Takže mrcha sa asi ani nerozbehne, lebo sliznica maternice je veľmi nízka, ale našiel mi nejakú malinkú cystu na pravom vaječníku 😒 Povedal že predpokladá že tá cysta zanikne, lebo je naozaj malilinká, ale že mám na výber, či chcem podstúpiť IUI už tento cyklus, alebo čakať kým zanikne... Takže dnes začínam s clostilbegytom a v pondelok 18.2. by som mala ísť na prvú folikulometriu, a potom uvidíme kedy bude IUI 😀 😀 😀

Anduli, ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre