• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Ahoj mirka to dufam, ze pomoze :wink: No presne aj Pavlinka ma la dnes testovat. :slight_smile: Dufam, ze aspon jej vysli // na testiku :slight_smile:
13. feb 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andullka tak som zvedavá čo ti povie dr, ale možno by to mohlo byť aj spôsobené tou operáciou nie? :sweat_smile:
Mirka organizovanie mi pôjde jedna radosť, len eď už uvidím potom tie výdavky tak mi aj mráz asi prejde po chrbte :sweat_smile:
13. feb 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anduli to fakt? :confused: No tak aj ty bežkaj za dokinou, nech sa na teba ihneď pozrie :wink:
13. feb 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som taká zvedavá na Pipiku :grinning: Ale ona aj tak bude mať výsledky z krvi až poobede, ale testíkuje, však? :dizzy_face:
13. feb 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andull to ma mrzi, ale este nezufaj, ved kym mrcha neprisla...
13. feb 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli super aspon, ze tak :slight_smile: Mozes postupovat dopredu :slight_smile:
Terezicka mozno ano, ale nechapem, ze ked som bola minuly rok na laparke a to som predtym musela brat hormonalne tabletky aby mi mracha skoncila presne na den do operacie , takze preto nerozumiem o mi prefukovali vajcovody, hybali maternicou.
13. feb 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po laparke som mrchu dostala presne na 28 den :wink:
13. feb 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anduli, aj aj som rada že ideme ďalej a že to nie je nič vážnejšie :grinning:

No a ty? Možno nejaký stres, prechladnutie, nič také? :confused:
13. feb 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pvli prechladnuta som bola. No, ale aj ked som predtym bola chora mne mrcha nemeskavala a ked tak len 2-3 do roka a to maximalne 3 dni, ale nie 9dni :frowning2:
13. feb 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anduli, šup k lekárke... A prečo až zajtra a nie dnes? :confused: :zipper_mouth:
13. feb 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu ale aspoň ťa dr zobral a vyšetril a vieš na čom si...A držíme ti veľmi palce na tú stimuláciu a samozrejme aj na iui :slight_smile: Musí to byť úspešné :slight_smile:
Mirka prosím ťa poraď mi ako si mám nastaviť do albumu do odpočítadlo? :confused: Idem tam ešte pridať nejaké foto čo sa mi páčia nejaké veci :slight_smile:
13. feb 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, to brušisko!!!!!!!!! To mám iba ak ležím na chrbte, bruchom hore, grckam 4-5 dní a pred tým týždeň nič nejem :grinning:

Ale ako sa zlato vytešuješ z kvetiniek :wink:
13. feb 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu lebo dnes ma poradnu a zajtra ordinuje normalne, vies? Uz je jedno ten jeden den :wink: Budem ti drzat palce a tentokrat to urcite vyjde :slight_smile:
13. feb 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, strasne ma to mrzi, ze to nevyslo, tak ako som si predstavovala. ale zase idete do toho, tak som rada. ozik, nechcela by si si v sobotu chytit tehu brusko?
13. feb 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli ale neboj bude aj väčšie a už čoskoro :grinning: A z tých kvetov som sa veru vytešovala , dostala som ich včera ale som tak dosť tušila že Marek mi kúpil kvietky :grinning: Ale aj tak som bola moli prekvapená :slight_smile:
13. feb 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Prvý krát píšem do modrého koníka, ani presne neviem do ktorej témy mám písať, ale musím sa trocha vykecať. Pre cca 2 týždňami sme boli v ISCARE na IUI a dnes som volala aké sú výsledky. Bola som presvedčená že budú pozitívne, lebo menzes mi mešká 2-3 a cítim sa tak všeliako. No sestrička mi povedala, že HCG je 0,6 takže tehotná určite nie som. Nejak som to nečakala. Teraz som v robote a neviem sa na nič sústrediť.
13. feb 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, chod k niekomu do albumu a klikni na ten odkaz, hodi ta to na tu stranku a tam si nastavis svoj datum a svoje udaje. potom musis prekopirovat text, kt.ti tam hodi do tvojho albumu do popisu
13. feb 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Mirka ja idem do tvojho albumu :grinning:
13. feb 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nakukam sem popri praci....Ale uz pomaly dokoncujem musim sa trochu sustredit, lebo vsak vyplaty... :grinning:
Este si prihodim nahodou nestastnou... :grinning:
13. feb 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka oprav si svoje odpočítadlo prosím lebo som ti tam niečo prestavila :sweat_smile: A keď som na to klikla tak sa mi nič ďalšie nezobrazilo a klikla som aj 2x :sweat_smile:
13. feb 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :wink:
to mi teda dalo precitat vas. ako sa mavate?
andullka, to mi je luto, ze testik bol len /. som zvedava, co ti povie zajtra doki. neboj. urcite pomoze. :slight_smile:
pahu, no takze aj ty len /. som rada, ze uz mas aj kontrolu o dokiho za sebou a vies na com si. tak idete zase do toho? budem drzat palce :slight_smile:
jej, a terezka ma albumik. musim ist hnedky kuknut :dizzy_face:
ahoj katarina26. to mi je luto, ze to nevyslo. to bolo prve IUI? :confused:
13. feb 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez jasnačka, teraz mám okolo seba ľudí ktorí ma veeeľmi potrebujú, takže budem myšlienkami aspoň na 50% niekde inde... :wink:
13. feb 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Katarína, tak nejako som sa cítila aj ja po prvom neúspešnom IUI, ale hlavičku hore, ja dnes začínam stimulovať a ideme do druhého :grinning:
13. feb 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi tak len kukni som zvedavá čo povieš :grinning:
13. feb 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeee
13. feb 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katarína a ako dlho sa snažíte otehotnieť? Máte aj nejaké problémy, či už ty alebo manžel?
Pipika ahojky no rýchlo vrav ako, ale isto dobre :slight_smile:
13. feb 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez si sikulka pomalicky doplnas... :wink:
Ahoj pipika tak ako?
13. feb 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj pipka, zabka :slight_smile: No pipka ako? :grinning:
13. feb 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, klikni na to, kde je napisane babystrology.com 2krat a hodi ta to na tu stranku. len ta to uplne vyhodi z konika, tak si otvor este raz konika
katka, je mi to luto, ale neboj, nabuduce to bude
13. feb 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. feb 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok