Prípravy IV

Neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec
terezicka
13. feb 2008
Pipika no rýchlo píš veš vidíš aké sme netrpezlivé :-N
pipika
13. feb 2008
su tam dve //
mirka20
13. feb 2008
pipika z celeho srdca ti gratulujem. ja som taka strasne stastna x-)
zaza_na
13. feb 2008
pipika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blahozelam!!! ja sa tak strasne teskam. sa tu skerim na obrazovku, keby ma niekto videl x-) 😃 x-) 😃 x-)
pipika
13. feb 2008
Ja tomu ani verit neviem.
zabka
13. feb 2008
Parada gratulujem z celeho srdiecka tak predsa niekto bude mat krasneho valentina.... Som strasne stastna ze ti o vyslo..... x-) x-) x-)
mirka20
13. feb 2008
pipika, ver tomu. si tehulka x-) a najblizsich 8 mesiacov aj budes. len sa setri
pipika
13. feb 2008
Dakujem pekne. 🙂
Este pockame na krvne vysled.,budu po druhej.potom tomu fak uverim.
henrieta76
13. feb 2008
ahojte
pipika super,velmi ti gratulujem.
terezka pekny albumik.
zaza_na
13. feb 2008
joj, pipika nebpj. dnes ti to este potvrdia aj od dokiho x-) a mozno nakoniec budes cakat aj tie dvojicky... kto vie? 😉
mirka20
13. feb 2008
terez, ide ti to?
terezicka
13. feb 2008
Pipika super ja som taká šťastná z tvojho výsledku 🙂 To je úplne super, zo srdca ti gratulujem k takému krásnemu výsledku x-)
maja.ka
13. feb 2008
pipika z celeho srdca ti blahozelam, to je super, ze to vyslo 🙂 tesim sa s tebou 😃 x-) tak si to pekne uzivaj a davaj na seba a drobca(drobcov)pozor 😉
zaza_na
13. feb 2008
este dlhujem terezke komentar k albumiku.
musim ta pochvalit, posnazila si sa. len nech sa pakne zaplna. a konecne vidim aj nejaku tvoju cerstvejsiu fotecku, lebo doteraz mala len mirka tu cest, vidiet ta ako vyzeras aktualne 🙂
na tie testiky sa velmi dobre pozera. a brusko ti uz normalne trosku vidno. uz sa vyduva. a aj kocik ste pekny vybrali 😉
terezicka
13. feb 2008
Mirka vôbec nič sa nedeje keď na to 2x kliknem, absolútne to na mňa nereaguje ]-(
Zuzi ďakujem za pozitívny komentár 😃
pipika
13. feb 2008
Dakujem,dakujem,dakujem. x-) x-)
Idem kupit este jeden test lebo tento bol taky lacny.Kupim citlivejsi,potom idem do prace a ozvem sa.Papa zatial. 🙂
terezicka
13. feb 2008
Pipika nemusíš vôbec kupovať drahé testy, ja som mala teiž za 45,-SK test a ukázal mi pravdu 🙂 A veď do roboty si nechcela ísť nie? ]-( Teraz si musíš dávať pozor, šetriť sa a veľa oddychovať
andulla
13. feb 2008
pipka je to super gratulujem ti 😃 Si tehula 😃 My chcem vidiet testiky aj v albume, co ty na to? :-p
terezicka
13. feb 2008
Mirka ďakujem lebo by som si asi sama neporadila :-N
terezicka
13. feb 2008
Mirka ešte jedna otázočka, čo presne tam mám odkopírovať?
terezicka
13. feb 2008
Mirka už nič, našla som to a je to aj v albume 😉 Ďakujem za pomoc, dostaneš za to sladkú odmenu 😉
zabka
13. feb 2008
No terez kukala som ako tvoj drobcek vyzera... aky je este malicky... 😉 ..Ale pekne tam plava... x-)
mirka20
13. feb 2008
terez, si sikulka 😉 a uz sa tesime s rebekou na sladku odmenu
terezicka
13. feb 2008
Mirka tak sa len tešte, dostanete ju v pondelok 😉
Žabka veru ešte je malinký ale je to náš najväčší pokladík x-)
martinkamm
13. feb 2008
ahojte babulky aj my sme vas prisli pozdravit z celeho srdiecka x-)

pipika pripajame sa ku gratulacii 😉
mirka20
13. feb 2008
terez, my mame teraz s rebekou velmi rady sladke 🙂
martinka, ahojky 🙂
terezicka
13. feb 2008
Maťka ahojky ako sa darí? Čítala som čo si včera písala o tej diplomovke :-p
Mirkadobre vedieť 🙂
pipika
13. feb 2008
baby ani neviem ako napisat. Robila som dalsi test a je negativny a mam taky pocit,ze ten prvy som zle robila. 😞 😞 a nie som tehu.
zaza_na
13. feb 2008
pipika, len pekne pockaj radsej na tie vysledky od dokiho a nestresuj sa este zbytocne. podla mna si ho nemohla spravit zle 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli