• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
to nie je spravodlive,vsetky by sme mali byt tehu ved si to prajeme a robime pre to vsetko.a tie nechcem sa vyjadrit co na to kaslu tak chodia na jeden potrat po druhom.
13. feb 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: som z toho smutná, tak som tomu verila že je pipika tehu
13. feb 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni napísala si úplnú pravdu, také osoby s tým nemajú najmenší problém, na ne sa chlap iba pozrie a už sú tehotné :angry: A keď niekto to dieťatko naozaj úprimne chce a robí všetko preto aby ho aj mohol mať tak vtedy to jednoducho z nejakých príčin nejde :pensive:
13. feb 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ČOŽE? To je nejaká blbosť nie? :fearful: :confused: :zipper_mouth:
13. feb 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne je to všetko zamotané a hnevá ma to :frowning2:
13. feb 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem preco pan boh neda deti tym co si ich zelaju a preco ich dava tym co ich nechcu.ja si myslim ze deticky by mali prichadzat ked ich chceme.
13. feb 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu ani jedna z nás tomu nevie uveriť :pensive:
13. feb 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemoze sa v labaku stat chyba? citala som o jednej babe, ale ona je v irsku, ze tam jej to poplietli v labaku. co ked sa to stalo aj pipike?
13. feb 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ja myslím že chyba by sa mohla stať, hlavne ak robia denne veľa iui tak môžu popliesť výsledky :pensive: Ale zas v dobrom labáku by sa taká chyba stávať nemala :pensive: Ja stále tomu ale neviem uveriť :pensive:
13. feb 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ja stale dufam, ze sa naozaj stala chyba a je tehu
13. feb 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja neviem, chyba? Asi nie.. Skôr by zaujímal ten pozitívny test, čo je to zač... :angry: :angry: :angry:

Ináč, musela som si zmeniť vo fertility to špinenie na slabú mrchu, aby mi to označilo začiatok ďalšieho cyklu...:

http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c
13. feb 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka podľa mňa to fakt môže byť možné :pensive:
Idem sa ja pomaly chystať domov, ale ešte vás prídem o nejaké 2-3 minútky pozdraviť
13. feb 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby idem tak pa zajtra
13. feb 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa terez. som rada, ze aspon ty mi davas aku taku nadej, aj ked viem, ze je to skor nemozne ako mozne :pensive:
13. feb 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Terez :wink: A odpočívaj a nebuď z nás smutná, však bude Valentín a budeme sa s drahými k sebe tulkať :grinning:

Mirka a jasné že si chcem pohladkať bruško :grinning:
13. feb 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa terezka, aj ked ty tu uz nie si. :slight_smile:
ja som sa prave vratila z obedu. a stale o tom rozmyslam. to uz aby clovek prestal uplne verit akymkolvek priznakom... :confounded:
13. feb 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky uz sa trapim v skole :cry:
13. feb 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, mali by sme ist cez vikend do blavy, tak by sme sa mohli stretnut. v sobotu som priamo v blave u sesterky a v nedelu ideme na obed do kvetoslavova, co je pri samorine. tak bud v sobotu niekedy poobede v ba alebo v nedelu poobede v samorine. ak by sa pipika neozvala do piatku, tak jej napisem, lebo aj ona by mohla prist.
13. feb 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balim sa a idem domov. pa zajtra
13. feb 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa mirka. pekny dnik :wink:
13. feb 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tak to ste mali dnes rušný deň...
Pipi hádam to pokašlali lekári a ty si predsa tehu... možno, možno, možno ešte sa stane zázrak... :sweat_smile: :pensive:
Andulla, Pahu, vám prajem veľa šťastia do ďalšieho "boja"... :dizzy_face:
Terezka tebe prajem veľa šťastia na piatok a potom mi napíš smsku, že ako si dopadla!
A môj manžel vás všetkých pozdravuje...! :wink:
13. feb 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kila. No mozno ani zajtra nebudem musiet k lekarke mam divne pocity v brucha asi mrcha do zajtra pride :wink:
13. feb 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kiluš :grinning: Zazi :grinning:
Ešte som tu asi pol hoďku, tak môžeme komunikovať :wink:

Volala som s Pipikou, je z toho smutnučká, akurát sa chystala ísť domov... Trošku sme ale pokecali, a predstavte si, ona ma ráno videla v Centre a neprihovorila sa ku mne :angry: Dokonca som sa jej vrútila do ordinácie keď bola na rade a zavadzala som jej vo dverách :sweat_smile: A vraj keď odtiaľ vyšla, už som tam nebola :grinning: Ale ona má čierne vlasy, takže ja som ju nespoznala.... Nahováram ju nech si ani nedávajú pauzu, lebo ja mám ísť na IUI budúci týždeň a ona je v tomto (lebo to už absolvovala) taká moja morálna a psychická podpora :frowning2: Ja to bez nej snáď ani nechcem :fearful:

Mirka, k tomu stretku ti napíšem asi až zajtra, nech si to prčítaš, lebo v piatok večer ideme robiť ochutnávku vína na nejakú akciu až do rána a v sobotu a v nedeľu máme pomôcť kamoške sťahovať :unamused: A medzi tým by som chcela skočiť za tou mojou kamoškou, aby mohla ísť za Rastíkom do nemocnice a ja by som postrážila malého... :frowning2: Ale dohodneme sa ešte, oki?
13. feb 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli si este tu? :slight_smile:
13. feb 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk do môjho albumu! :dizzy_face:
13. feb 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej kila nova postielka :grinning: Peknucka :grinning:
13. feb 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kila postielka bude super
13. feb 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem! :wink: Manžel je rozhodnutý ju kúpiť už cez víkend... :grinning: skriňu ale treba objednať... :sweat_smile:
13. feb 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiluš, fakt budete mať peknú postieľku :grinning: Dúfam, že čoskoro si budem pýtať kontakt :wink:

Anduli, som tu, ale už odchádzam :unamused:

Pa, zajtra :grinning:
13. feb 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa zajtra sa prihlasim , ked pridem od lekarky :wink:
13. feb 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok