• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Oki, držím palčeky, pa. :grinning:
13. feb 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz odchadzam. papa. pocitala som co ste napisali az teraz. nebolo casu, bo som sa zakecala s kolegom a mala som aj nejaku pracu. tak papa zajtra a ak nie, tak v piatok urcite! :slight_smile:
13. feb 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maj sa krasne zazi :slight_smile:
13. feb 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majte sa baby ktoré odchádzate! :dizzy_face:
13. feb 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky a pekného Valentína vám všetkým prajem :dizzy_face:
Dnes mi moje malé ráno asi chcelo povedať že ma ľúbi keďže je toho Valentína a nechalo ma 10 minút nad záchodou misou :confounded:
14. feb 2008 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, želám Vám krásneho Valentína a nech nám tá láska prinesie len úrodu - v podobe fazuliek do brušiek :wink:
Terezka teda to tvoje bábenko ťa veľmi ľúbi ale verím, že to spolu všetko zvládnete
14. feb 2008 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ahojky, uvidíš tento Valentín je posledný ktorý trávite len vo dvojici...Tie ďalšie už budete oslavovať ako viacpočetná rodinka :dizzy_face:
Ja viem že drobec ma ľúbi, veď aj my ľúbime jeho ale niekedy mi to dáva dosť takto najavo...Ale nevadí hlavne že ho máme v brušku a veríme že všetko bude dobre :slight_smile:
Inak si sa vyspinkala? Ja áno, len klasicky v noci na záchod mi bolo treba ísť :sweat_smile:
14. feb 2008 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dúfam, že je už posledný vo dvojici :sweat_smile:
Terezička veď ono musí dať najavo že je v brušku :sweat_smile:
Ja som spinkala celkom dobre, ale na záchod som nešla lebo sa mi nechcelo vstať ale za chvíľku som išla hore takže tak
14. feb 2008 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani neboj určite bude posledný vo dvojici :dizzy_face: Veď sme sa dohodli na hesle ktoré platí na tento rok :wink:
Ja dúfam že aj zajtra u dokiho sa pekne predvedie, že sa nebude skrývať a že mi aj zakýva :slight_smile:
14. feb 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
vsetkým vela lasky prajem :dizzy_face:
14. feb 2008 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko Mirka, tak čo dostala si nejaké prekvapko od Janka? Alebo ťa ešte len bude čakať pri príchode domov? :slight_smile: Ja mám Mareka v robote, ale v sobotu večer sa mu chystám pripraviť aspoň slávnostnú večeru aby sme to dodatočne oslávili :dizzy_face:
14. feb 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka máš krásne bruško :slight_smile:
14. feb 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, moj janko valentina neuznava :confounded: ale povedal, ze dnes vari veceru, ale nie kvoli tomu, ze je valetin. ale aj to potesi :dizzy_face:
takze fazulka ta dnes uz pozdravila? moja prave rozhadzuje rukami, som zvedava, kedy si opat trosku pospinka. vcera ked sme prisli z roboty, tak sme sa najedli a chceli sme si trosku pospat, ze tak hodinku. po polhodine som to ja vzdala, lebo mala bola taka akcna, ze z mojho spania nic nebolo :slight_smile:
14. feb 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my dve vam zelame krasneho valnetina sice ho oslavime same,lebo polovicku nemame ale moju bambulku lubim nadovsetko viac ako akehokolvek muza kedy:slight_smile:i ked nepocitam do tej kategorie mojich milovanych rodicov a surodencov ti su mi vsetkym a neuveritelnou oporou
14. feb 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka ahojky, ty budeš určite super mamička, to z teba úplne vyžaruje :dizzy_face: A malá môže byť naozaj veľmi rada že sa narodí práve takej maminke ako si ty :dizzy_face:
Mirka veru hej pozdravila ma, tak mi slzy tiekli z toho všetkého, som myslela že ani na bus to nestihnem, bolo mi veru úplne hrozne ráno :pensive:
14. feb 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj martinka :slight_smile:
terez, len vydrz :pensive: a dakujem za pochvalu :dizzy_face:
14. feb 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka vydžím zubami nechtami :sweat_smile:
14. feb 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, presne tak :wink:
14. feb 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko.... Uz som tu, este som vas docitovala zo vcera...Pipiky je mi luto, tak som tomu verila, ale ved mozno maly zazracik sa udeje a oni sa pomylili... :pensive:
14. feb 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabka :slight_smile:
14. feb 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz poctivo meram teplotku....Len keby uz bol buduci tyzden o takomto case to by bolo super... :grinning: :grinning:
14. feb 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, vydrz, prejde to rychlo :wink:
14. feb 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Žabka žeby si mala budúi týždeň mať ovulku? :dizzy_face:
14. feb 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste sa stratili? :confused:
14. feb 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som skenovala :rolling_eyes:
14. feb 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nechce pracovat :pensive:
idem na postu, o chvilu som spat :wink:
14. feb 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volala som dokimu a zajtra ordinuje tak super, sa už veľmi teším :dizzy_face: Ale aj moja sestra sa tam chystá zajtra ráno na krv tak možno sa ňou stretnem :sweat_smile: Ale ako zabrániť tomu aby sa nedozvedela že som tehu? :sweat_smile: Chceme to povedať všetkym mojim súrodencom ale až v nedeľu na obed u našich :sweat_smile:
14. feb 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som spat. terez, keby si jej trochu zaklamamla a povedala, ze si na folikulometrii?
14. feb 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka na to som myslela aj ja, pokiaľ sa s ňou tam stretnem a sestrička nás nezoberie spolu dnuka tak sa to bude dať, ale nám to vyjde že pôjdete spolu dnu a náhodou mi budú vypisovať tehu knižku tak potom neviem...
14. feb 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisli sme vas aj my pozriet este :grinning:
14. feb 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok