Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

nellie_
15. feb 2008

Mirka, no neviem, neviem, veru kto ma vacsie brusko.. 😀 😀 😀 inak od svadby ma aj ten moj riadne brušisko, že ked sa nas moje tetky vypytuju ze ci necakame rodinku, tak im vzdy poviem, ze ci nevidia, ze manzelik je uz v riadnom 7-8 mesiaci.. 😀 😀 😀 😀

Pipika u nas svieti slniecko, ale je riadne zima..rano ma inak prefukalo.. 😖

Pahu, tak tak, nech sa mrcha vyburi a na 9 mesiacov nedojde....Ta moja sviňucha ma dorazit zajtra, no neverim, ze pride, nakolko tento mesiac som nebrala ani clostyl ani duphaston na upravu cyklu, tak uz popredu viem, ze vyvolávačka to istí... 😅 ☹

zaza_na
15. feb 2008

ahojte 😉
ako ste sa mali vcera? su nejake novinky? mohol by mi niekto prosim zreferovat? 😵

zabka
15. feb 2008

Pekne ranko... 😉

pahu
15. feb 2008

Ahoj Zazi 😉 Neviem či ja som tá pravá na referovanie, včera som tu bola iba občas, takými skokmi 😀

pipika
15. feb 2008

Mirka,v BA moze svietit. Pahu,svieti u vas slnko????
Nerada sa stazujem,ale mne je stale zle,dnes rano som zasa vracala. ☹

mirka20
15. feb 2008

ahoj zuz. vcera tu bolo dost ticho, na nic vynimocne si nespominam. ale ja teraz mam dost vypadky pamate, tak sa ospravedlnujem, ak aj bolo a ja si nepamatam. a ako bolo vcera na sone? jaaj, vcera pisala terezke kila, ze u nich je vsetko ok a malicka je pekne hlavickou dole 🙂
ahoj zabka 🙂
pipika, mrcha este nedosla, vsak? cim to moze byt? do kelu, mne to vsetko pripada, ze to iui vyslo, len sa v labaku pomylili 😔

zabka
15. feb 2008

Aj u nas svieti slniecko.... 😉

pahu
15. feb 2008

ÁNO 😀 V BA svieti slniečko a k tomu poletuje zopár vločiek. Ráno bola škaredá taká tmavaá obloha, ale teraz je bledomodrá s takými natiahnutými obláčikmi ako z cukrovej vaty keď si odždibnete 😀 😀 😀

Ahoj Pipi, ja by som mala ísť 18.2. na folikušku, a azrejme niekedy v tom týždni aj na IUI 😉

pahu
15. feb 2008

Ahoj Zabka, ani neviem či som ťa už pochválila zo fotečku, už nie si anonym 😀

nellie_
15. feb 2008

Pipika, u teba to fakt vsetko vypada na to ze si tehu... 😅 😔 Fakt sa v tom labaku nepomylili??? Ved stávajú sa aj také veci....

zaza_na
15. feb 2008

dakujem mirka za zreferovanie. tak vidim, ze som vela nezameskala... som rada, ze kila s malickou sa maju dobre a ze sa uz aj spravne natocila 😵
a pipika? ako sa mas ty? 😕
na sone bolo nie moc dobre... bolo super vidiet zas nas maly pokladik. potvrdili nam aj tu, ze je to dievcatko. ale nosovu kosticku ma drobcek nas moc malicku, tak sa nam rapidne zvysilo riziko na Downov syndrom alebo inu vrodenu chybu. tak sa dnes asi objednam na amniocentrezu, nech na isto vieme a mozme sa pripravit na najhorsie 😔

mirka20
15. feb 2008

zuz, nechcem ta odhovarat od amniocentezy, ale nepocula som na to velmi dobre ohlasy. vies, ze moze sposobit potrat? podla mna bude vsetko ok, len bude mat mensi nostek 😉

pipika
15. feb 2008

Mrcha nikde,v podstate meska 4.den. 😠 Stve ma to.
Pahu to je dobre,uz sa neviem dockat kedy idete. 🙂

pipika
15. feb 2008

Zaza bude urcute vsetko ok.A ak vam poradili amnio tak urcite chodte.

zabka
15. feb 2008

Pahu veru si ma nepochvalila... 😀
Ale este ju vymenim to je len taka docasna.... 😀
Zuzi neboj vsetko bude ok.. 😉

nellie_
15. feb 2008

Zuzi, aj ja si myslim, ze by si mala na tu amnio ist...lebo takto vas to bude iba stale mátať, a nebudete vedieť na čom ste....Ale ja si tiez myslim, to čo Mirka, že proste bude mať iba malinky noštek ako gombičku.. 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

Pipika a keby sa skusis znova testnut??? 😉

zaza_na
15. feb 2008

mirka, ja viem. je tam 1% rizika. som si toho vedoma, ale neviem, ci budem mat dost sil vydrzat s takou myslienkou do konca a strachovat sa odteraz, ze ci je vsetko ok. asi by som radsej xcela vediet na isto nech sa mozem vyplakat a mozme ist dalej a pripravit sa na to 😔

zaza_na
15. feb 2008

ved to, ale tu tomu meraniu nosovej kosticky pripisuju velku dolezitost a z ich studii to dokazuje, ze je to velmi vazny ukazovatel syndromu... asi to ma aj vacsiu vahu ako triple testy. vsak na tych som ani nebola

mirka20
15. feb 2008

zuz, urcite je rozhodnutie na vas. a je asi ine, ked idete na zaklade utz ako na zaklade vysledkov krvi, lebo tie su strasne nepresne a vtedy by som do toho urcite nesla. silno vam drzim paste, nech sa nic nepotrvrdi a mala je v poriadku

pahu
15. feb 2008

Pipi 😀 Ani ja, už by som tam chcela byť a tento krát budem taká drzá ako keď si ma tam stretla, budem sa na všetko vypytovať, na folíky - lebo minule mi iba povedali, že ich mám toľko že ich toľko ani nepotrebujem... Ale presne neviem... Dám si to napísať na papierik. Aj množstvo spermijok. A hlavne sa toho už nbudem báť a vypýtam sa, že tam chcem ležkať aspoň 5-10 minutiek 😀

Zazi, to fakt? A nemôžete mať noštek iba takú gombičku? Totižto moja mamina má v nose iba takú malinkú chrupavku, nemá tam kosť 😉 A s tým sa narodila a nie je Dawník, nájdem niekde jej foto a dám ju na chvíľku do môjho albumu.... 😵

pipika
15. feb 2008

Nelli ani nahodou netestnem.Po tom vsetkom uz testom neverim.
Zaza treba to brat optimisticky,mala bude mat maly nostek. 😉

nellie_
15. feb 2008

Inak takto vyplasili aj moju svagrinu....lebo ona ma 26 a jej priatel ma 43 rokov a v jeho rodine sa vyskytol 2x Downov syndrom a nakoniec bolo vsetko v poriadku, iba co ich zbytočne vyplašili... 😠

pipika
15. feb 2008

Pahu,ja pred I.iui som brala 2 clostil denne a narastlo mi privela folikov a vraj prave preto sa nepodarilo.Pri 2.a 3.IUI som mala iba jeden clostil a vraj som mala presne tolko kolko bolo potrebne.Ale presny pocet som nikdy nevedela.
Aj ja sa uz chystam na Drabeka. 😀

nellie_
15. feb 2008

Pipika - to ti verim... A ani ked ti bude mrcha meskat napr.8-10 dní sa netestnes??? 😉 😎

Ja som si ale povedala to iste...mam dost jednočiarkovych testov..mne by mala mrcha doraziť zajtra, ale viem ze nedorazi a bude meškať a test si urobim najskôr o tyzden v piatok.... 😎 🙂 Skôr ani keby čo bolo...

nellie_
15. feb 2008

Hí aj ja som jedla clostyl 2x denne....ale myslim ze moja doktora to zanedbala v tom, ze mi vobec nerobila folikulometriu tak vlastne ani neviem ci sa mi pocas tych dvoch mesiacov uzivania foliky tvorili... 😠
tento mesiac som mala pauzu a od buduceho beriem znova + mi budu pichat aj ten pregnyl ale asi si vydupem, nech mi pekne urobi sono, ci sa mi nejake foliky tvoria....

zaza_na
15. feb 2008

joj, dakujem babenky. vsak ja sa snazim k tomu tak pristupovat, ale je to tazke 😒
diki pahu, spolieham sa aj ja na maly nostek, ja ho tiez nemam nejaky velky 😀

pipika
15. feb 2008

Nelli,moja mrcha urcite dorazi,ja nemam take stastie aby nedorazila.
A treba otvorit usta a prosit lekarov aby vysvetlili co a ako.Neviem ako si mohla jest ten clostyl bez toho aby ta pozorovala.Je to cudne.

pahu
15. feb 2008

Zazi, a aj ostatné, mrknite sa ako vyzerá noštek bez kosti, iba s malou chrupavkou do môjho albumíky na mojej maminke 😀

pahu
15. feb 2008

Nellie, presne tak, stoj si za svojim a pekne lekárov vyotravuj... 😉

No pipi, kde je nejaká aktuálna foto? Tá smutná nevesta si ty? (teda unavená) 😀 😀 😀 😀

zaza_na
15. feb 2008

pahu, idem hned kuknut 😉
pipika, a co sa bude diat teraz u vas? ake su dalsie plany? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre