Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

marse
7. jan 2008

terezicka jasne ze vydrzim, a co najdlhsie by sme mali tak lezat mozno aj cele tehu, pri Viki som tak lezala od 7. mesiaca. Viki uz zacina pomaly cakat babo, hladka brusko, a ked u nas niekto hlasnejsie hovori tak ona ze psssst babo haji. 😀 je zlata

terezicka
7. jan 2008

Jej Marse teda Vikinka je aká zlatá keď myslí už teraz takto na bábätko 🙂 A máš aj nejakého tušáka čo by to mohlo byť?

mirka20
7. jan 2008

jej, marse, to ma mrzi, ze musis lezkat, ale zas, co nespravime kvoli detickom 😉
vikinka je zlata 🙂

vejinka
7. jan 2008

terezicka..ahojcek mirka..nazdarek 😉

mirka20
7. jan 2008

vejinka ma potvrdene tehu 🙂

terezicka
7. jan 2008

Vejinka ahojky no vrav čo u dokiho? Ja ti ešte raz blahoželám, veľmi sa teším na vyšlo je to super 😵

vejinka
7. jan 2008

terezicka..aj ja sa velmi tesim...no musim byt teraz opatrna..clovek nikdy nevie ...na snazilkach som podrobne popisala ako bolo...tak kuk tam🙂 a inak je vsetko ok 😉

terezicka
7. jan 2008

Ok Vejinka idem kuknúť do snažiliek 😉

marse
7. jan 2008

terezicka neviem preco ale mam silneho tusaka na chalana, neviem topopisat ale podla mna je to pipik 😀

zaza_na
7. jan 2008

ahojte babenky! 😉
pozeram, ze ste dobre vikendovali. dufam, ze nikto nie je chory 😕
vekinka, blahozelam este raz k tehu 😵

terezicka
7. jan 2008

Marse tak dúfam že to vyjde a budete mať doma párik 🙂
Zuzka ahojky a ty si ako víkendovala? 🙂

vejinka
7. jan 2008

zaza...diky moc..aspom viem ze tam nieco je..a nieje to mimomaternicove..toho som sa asi najvaic bala 😅

jankabelka
7. jan 2008

Vejinka aj ja ti gratulujem a hlavne nech ste zdravučkí 😉
Ahoj Zuzka 🙂

vejinka
7. jan 2008

dakujeme obaja.. 😉

terezicka
7. jan 2008

Baby dnes nám to tu nejako viazne 😖
Poraďte mi čo idete dnes večer variť? Lebo ja neviem a viem že mi treba navariť 😅

mirka20
7. jan 2008

kde ste sa stratili?

terezicka
7. jan 2008

Mirka ja som tu 🙂 Síce odbieham z kancelárie ale viac som tu 🙂 A mám veľké pokušenie otvoriť si slaninové čipsy už od rána, no zatiaľ tomu odolávam 😅 Len neviem dokedy vydržím 😅

zaza_na
7. jan 2008

joj terezka, tie tvoje cipsy 😀
ja som tiez tu. len mam dnes dost vela prace. kolegyna poprosila, ci nepomozem. a konik tiez ide velmi pomaly a zle sa mi tu presuva medzi temami. bola som len tak nakuknut k snazilkam 😉

terezicka
7. jan 2008

Zuzka zatiaľ som ich ešte neotvorila, no pokušenie je to silné 😅 Ale asi sa pôjdem vyvetrať von cez obedňajšiu prestávku tak možno ma to prejde 😀

mirka20
7. jan 2008

terez, takze chipsy? a co takto zeleninka alebo ovocie 😀 ale ak mas na ne chut, tak si kludne daj, to neublizi

terezicka
7. jan 2008

Mirka ale ja si ich nechcem dať lebo hneď zožeriem celý balík 😅 Včera som bola na návšteve u kamošky a jej mama sa ma hneď spýtala či som náhodou nepribrala 😅 Tak vravím že asi aj hej, veď boli sviatky 😀 Ale aj ja cítim že asi som kus nabrala na seba, hlavne na bruchu to cítim aj vidím 😅

terezicka
7. jan 2008

Idem do obchodu kúpiť si nejaké ovocie 🙂

mirka20
7. jan 2008

terez, ale ved ty si ako palicka, takze urcite ti to pribratie neuskodilo. ja som si musela ist dat zohriat obed, lebo som akosi vyhladla a este k tomu som si predstavila tie cipsy, tak uz brucho riadne vyhravalo 😀

mirka20
7. jan 2008

tak ja som sa uz napapala a teraz by som lahla do postele a spala. uplne sa mi zatvaraju oci 😔

terezicka
7. jan 2008

Nejde mi pridať odpoved 😝

maxii
7. jan 2008

caute dievcata, hlasim sa po dlhsom case aj tu u vas🙂
citam citam, ze kopec noviniek🙂))

vejinka
7. jan 2008

😉

dionova4
7. jan 2008

Ahojte kočky 🙂
Prepačte, že som Vám sem tak vtrhla.... Prosím, máte osobnú skúsenosť alebo poznáte niekoho, kto hormonálne nezareagoval na stimuláciu? A podarilo sa to iným protokolom? Prosím, veľmi potrebujem nejaké povzbudivé správy 😢 😢 😢 ďakujem Vám...

terezicka
8. jan 2008

Dobré ránko babenky dúfam že dnes to tu už pôjde poriadne

mirka20
8. jan 2008

dobre ranko 🙂
terez, ja tomu velku sancu nedavam 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre