Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
18. feb 2008

ahojte babenky. tak cez vikend dochadzala mrcha hnusna? ☹
janka, dufam, ze uz bude naozaj posledna. a aj tebe to prajem pipika. a hlavne vela sil do dalsieho boja 😉
pahu, kedy by si teda mala ist na dalsie IUI?
annavi, nebojkaj. bude to trvat, kym si zvyknes, ale zvyknes si a spoznas novych ludi a budes tam mat oporu svojho manzela 😉 a ako to ide s ubytkom?
mirka, tak vyletik vysiel dobre?
terezka, to bol krasny pocit vidiet znovu fazulku, ze? a nabuduce uz budes mozno aj moct pocut srdiecko 😵
zabka, drzim palceky 🙂

pipika
18. feb 2008

Ahoj Pahu!
Ja som mala vzdy cystu a ani raz mi ju neprepichovali.Ked som sa pytala,ze ci nevadi ze tam je hovorili,ze nie.A ze sa s nou nic neda robit.Tak teraz ako to je. 😠
Bola som u kadernicky. 🙂

terezicka
18. feb 2008

Pahu ahojky, ty zas budeš taká zakvitnutá ako plodná jabloň 😀 Ale len nech si a nezabudni na ten mail Romantik a pripomeň to tvojmu manželovi aby vedel s čím má vyslať potom bojovníkov 😀
Zuzka ahojky, čítala som čo vám povedali na sone 😔 Ale nezúfaj nemusí to byť vôbec pravda, veď vieš ako dopadla Kila, ako ju vystrašili a malá je úplne v poriadku 🙂 Ja si myslím že to tak bude aj s tebou, doktori len strašia zbytočne ľudí a to by nemali...Ja verím že vaša maličká je úplne v poriadku a všetko dobre dopadne 🙂

nellie_
18. feb 2008

Pipika a co si nedala no fotos? 😉 🙂 🙂

Babenky, mna to ako dost popichava dneska len lava strana v noci ma prava strana....asi sa svinucha mrchata nemoze spustit.. 😠 😖 🙂

mirka20
18. feb 2008

ahoj nell 🙂
priznaky nemusis mat ziadne na to, aby si bola tehu, ale nechcem ta povzbudzovat, aby to neskoncilo tak ako nechceme
pipika, velmi ma mrzi, ze je to pre teba take tazke. ale neboj. urcite to uz coskoro vyjde 😉

zabka
18. feb 2008

keby ste chceli kuknut... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0
pahu ty mas aky grafik? Ked teraz spolu merame... 😉

terezicka
18. feb 2008

Nellie ale stále to môže byť aj niečo iné... 😉

nellie_
18. feb 2008

keby to tak bolo, bolo by to krásne, ale radsej sa na to nebudem nejak upinat, lebo zasa budem sklamana.....pockam do stredy rana a testnem... 😔 😔 😔

Mirka, Terez vy ste mali nejake priznaky hned po vynechani mrchy?

terezicka
18. feb 2008

Nellie mne mrcha vždy meškáva, ale zvyčajne mi s clostilbegytom prišla do týždňa po termíne 😅 A vtedy iíba nechodila vyše týždňa, BT sa so mnou aj zahrávala, brucho ma bolelo ako pri mrche tak som myslela že fakt príde 😔 A deň predtým ako som sa rozhodla testovať ma strašne boleli prsia a aj bradavky...

nellie_
18. feb 2008

No ved ja sa uz sondujem ako šibnutá, ale prsia neraguju nijako....mne ale nikdy neragovali ani na mrchu, tak neviem....no nebudem si nic namyslat radsej pockam na stredu rano... 😅

pahu
18. feb 2008

Kuk na môj grafík 😉 Ešte som stále podchladená 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

IUI prichádza do úvahy tak ako mi povedali, predbežne streda-štvrtok, ale definitívne stanovisko budem mať až po 14,00, keď budem volať na výsledky z krvi 😉

Pipi, idete na to aj vy dúfam 😵 😀

terezicka
18. feb 2008

Pahu tak tento týždeň teda už asi však? Super budeme na teba veľmi myslieť a držať ti palce aby to dopadlo úplne najúspešnejšie 🙂

zabka
18. feb 2008

NIe to nie si podchladena... 😉

andulla
18. feb 2008

Ahojte kocky 🙂 Pahu budem ti drzat palceky nech ti to teraz uz vyjde. Mne akurat tento tyzden bude koncit mrcha a idem znova na to 😉

mirka20
18. feb 2008

ahoj pavli, zuzka 🙂
nell, mna tiez bolelo brucho ako pred mrchou a boleli ma bradavky, ale prsia ma boleli asi menej ako zvycajne
zuzka, vikend bol super, som sa vytesila s malickym, pozistovala nejake infosky od sesterky, kt.rodila pred dvoma rokmi, ze co mi bude treba a co nie a pozicala mi odsavacku a plienky, takze pomaly kompletizujeme vybavicku 😵

pahu
18. feb 2008

Terez, tento týždeň na 100%, akurát si neviem predstaviť, že mi tam vstreknú spermijky a potom mi prepichnú cystu? Však tá tekutina mi ich po ceste vyplaví všetky von 😨 😕

mirka20
18. feb 2008

pavli, neboj, urcite to spravia tak, aby bolo dobre a aby si otehotnela 😉
ahoj andulka 🙂

andulla
18. feb 2008

Ahoj mirka 🙂
Pavli neboj sa urcite to urobia najlepsie ako sa da, nestresuj sa 😉 Ja verim, ze sa to podari 🙂

pipika
18. feb 2008

Pahu,mi uz asi nemozme na IUI. 😒
Aka velka moze byt fotka ked si ju chcem dat do albumu?

terezicka
18. feb 2008

Pahu nemaj starch oni vedia čo môžu a v akom poradí a určite to spravia dobre 🙂
Andullka ahoj a tebe kedy došla mrcha? Ja som to nejako nepostrehla asi 😅

andulla
18. feb 2008

Terezicka vo stvrtok som bola na krv a hned v piatok rano uz sa rozbehla cize na 11 den meskania dorazila v plnej krase ☹ Uz dlho som tak ne plakala ako ked som to zbadala, ze je tu ☹ Ale neva ideme dalej. Ovulka by mala byt este tento mesiac 28.2., takze podla vsetkych kalkulaciek a vypoctov to sedi presne, tak ucidim ako to dopadne 🙂

zabka
18. feb 2008

Andull to mi je luto.... 😔

mirka20
18. feb 2008

baby, idem ku gynekologovi s tou mojou mykozou, ozvem sa neskor. papa

annavi
18. feb 2008

ajojte babulky...andul moja je mi to luto...ale hlavu hore moja...nabuduce to urcite vyjde..
zabka ja som 10 DC...sme na tom rovnako moja... 😉

annavi
18. feb 2008

zaza nasli sme podnajom...zatial len jednoizbak..pokial nekupime pozemok a pokial nam nepostavia domcek.... 😅 a ty ako moja???

pahu
18. feb 2008

Pa Mirka, 😉 Nech ťa toho hneď zbaví 😉

Pipi, tak ako je to? Však niektoré baby mali v GF aj 3-4 IUI 😨 A schválenú žiadanku od poisťovne na IVF už máte? Či idete to teraz všetko vybavovať? 😨 😵 Dúfam že sa nenecháte odradiť 😉

Anduli, však si snáď nechcela otehotnieť v januári, to by si bola úplne sama 😀

Annavi, my sme narovnako 😀 Ja som 10DC 😀

zabka
18. feb 2008

Takze sme tri musketierky.... 😉

terezicka
18. feb 2008

Andullka verím že ti to bolo veľmi ľúto,ale teraz to už musí vyjsť a budete tehuľky viaceré 🙂
Mirka tak pa ale vráť sa 😀

pahu
18. feb 2008

Tri mušketierky, to sa mi páči 😀
Jedna za všetky, všetky za jednu 😀 😀 😀

annavi
18. feb 2008

jeej ...takze pahu ja a zabka sme rovnake DC..a bolo by super keby sa nam vsetkym trom aj naraz zadarilo 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre