Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
19. feb 2008

No vidim ze uz tu rozoberate porod a poporodne stavy...Aspon ze nam ma kto poradit.. 😉 😉

pipika
19. feb 2008

Ja sa na dnes lucim. Idem do TN,ozvem sa az v piatok.
Zabka,idem na dva dni,takzem neviem ci stihneme stretko,ale mam tvoje cislo. 🙂
Prajem pekny den,papa

terezicka
19. feb 2008

Mirka tak pekne oddychuj a ja idem pozreiť to do googla 🙂
Inak Mirkin Janko bol včera ohromný, lebo som sa ich pýtala či príde Mirkina mama pomôcť a Janko v momente zareagoval že dúfam že hej 😀 A že aj postieľku s malou jej dajú do izby 😀
Adulka tak super keď sa už cítiš aj takto lepšie a máš super mužíka keď pekne pomáha 🙂 A Alex búva?

terezicka
19. feb 2008

Pipika papa a oddýchni si ak bdueš môcť 🙂
Mirka už som to pozrela, znamená to "liečená naplodnosť" čiže sme predpokladali správne 😝

zaza_na
19. feb 2008

mirka, tak len pekne oddychuj a este sa ozvi 😉
pipika, papa v piatok teda 🙂

zabka
19. feb 2008

Oki pipi, ked ti vyjde cas ozvi sa... 😉
Papapa a prijemnu cestu

adulina
autor
19. feb 2008

no uz som s5, telefonovala som s kamoskou 😀

Alex zatial pekne buva, ale dokedy 😕

Terez, pamatas si na Elims? Dohovie co je s nou, sa uz neozvala 😕

terezicka
19. feb 2008

Adulka pamätám sa na ňu, zvyknem si na ňu spomenúť že čo a ako a naozaj sa už strašne dávno neozvala...Ktovie prečo 😕 A na Kikinu sa pamätáš? Ona má malú Lilianku 🙂
A vie Alex aj pekne kričať? 😀

adulina
autor
19. feb 2008

Ja tiez casto na elims myslim, ze co sa stalo, mne sa nepacil z jej rozpravania ten jej chlap, mozno sa to skoncilo a... 😔
Pamatam na Kikinu, takze ma malu babiznu 😀 super 😉

Ja som tu jedina s chlapom 😕
Alexa ked nieco trapi tak teda pekne kricí ako pavián, ale inac tak vrámci normy, zatial 😉 ale asi sa budime, ked zmiznem tak papame 😉

terezicka
19. feb 2008

Adulka veď to že sama tu máš chlapa, ja by som ti veľmi rada pomohla vylepšiť skóre 😉 No som veru zvedavá čo budeme mať my, ale fakt je hlavné nech je malé zdravé 🙂 Moji súrodenci mi vraveli aby som si to nedala zistiť že nech máme prekvapko. A manžel by sa tiež nebráni prekvapeniu, ale ja to chcem vedieť že čo to bude 🙂

adulina
autor
19. feb 2008

No aspon si ma z coho vyberat 😀
Ved Terez daj si to zistit a manzelovi nepovedz 😉 ked chce mat prekvapko.
My sme to chceli vediet, ziadne pohlavie sme neuprednostnovali, a boli sme zvedaví, aj ked som ja vedela, ze to bude chlapec, a aspon sme nemuseli vymyslat viac mien a aj oblecko a zariadenie sa lepsie chystalo.

terezicka
19. feb 2008

Adulka veď možno si to dovtedy ešte rozmyslí 😉 A možno s nami malé vybabre a bude celý čas otočené riťkou a nebudeme vedieť 😀 Ale presne kvôli tomu to chcem vedieť aj ja, aspoň viem čo mám nakupovať a tak...No veď uvidíme, naozaj hlavne nech je drobec zdravý 😵

adulina
autor
19. feb 2008

Inac ja som kvoli tym tesom v auguste co vysli zle trpla cely cas, ci bude vsetko OK, ale chvalabohu je, neviem ci by som to zvladla 😔

pahu
19. feb 2008

Terez, ale si nedočkavá 😀

Adu, ahoooj 😉 Nič si z toho nerob že si tu s nami dlho nebola, totiž keď už budeme mať tesne pred pôrodom, myslím, že telefón ani nezložíš a budeš nám dávať rady 😀

Ja som bola teraz v Záhorskej, preto som na hodinku zmizla 😀

zaza_na
19. feb 2008

citam, ze diskutujete o miminkach a pohlaviach 😉
ja som tiez velmi xcela vediet, co cakame, nech sa vieme, na co sa mozme tesit. asi by som nevydrzala do porodu, ale keby ina moznost nebola, nevadilo by aj tak 😀
adu, to ti verim, ze si sa bala. ten pocit poznam velmi dobre 😖

adulina
autor
19. feb 2008

Pahu achoj 😀
jasnacka budem dievča na telefón 😀 😀 😀

terezicka
19. feb 2008

Adulka ale všetko dobre dopadlo a to je hlavné 🙂 To ti vtedy vyšli na 1x zle tie AFP testy?
Pahu ahojky zasa 😀

adulina
autor
19. feb 2008

Zazi, cítim s Tebou a drzím palce, tiez som mala risk na downa 😖

Terez, ano AFP vysli zle a opakovane sa mi tiez nezdali, lebo som bola uz v 17tt a oni tam napisali 16tt a podla uzv 15+2 a to je rozdiel dva tyzdne. 😕
aj ked vsetky UZV aj 4D boli OK, stale ma ta myslienka ochadzala, ale som stastna ze je vsetko v poriadku, je to naozaj stresujuce, tie testy 😔

terezicka
19. feb 2008

Ozaj Zuzka včera sme sa s Mirkou rozprávali že či keď ste boli na SK na 3D či vám tam nepovedali niečo čo by sa im nepozdávalo 😕 Lebo tebe na sone povedali o tom nošteku však?
Adulka verím ti že si sa muselo veľmi báť 😔 Ale tie AFP testy by asi mali radšej zrušiť, lebo je veľ prípadov keby zbytočne vyplašia tehuľky a vôbec to nie je tak ako to vyjde 😠 Švagrinej teiž vyšli zle tieto testy a doktorka jej ešte aj dokázala povedať že do 24tt je kľudne spravia potrat ak chce 😅 A malý je úplne v poriadku, neni mu vôbec nič, nemá žiadnu "vadu"

pahu
19. feb 2008

Adu, hlavne že ste v poriadku a teraz ešte aby dobre dopadli aj testíky Zazke 😵

mirka20
19. feb 2008

ahojteeee 🙂
adu, hlavne je, ze je alex ok, aj ked zit tych par mesiacov v neistote, ze ci je naozaj vsetko ok nie je najprijemnejsich.
my sme chceli pohlavie vediet od zaciatku, aj ked ja som si stale nepripustala, ze by to mohlo byt nieco ine ako dievca 😀

zaza_na
19. feb 2008

ved to Adu. obchadza ma to ako nocna mora... ☹
terezka, ani neviem, on len pozeral cekovo, ale neviem, ci ju aj meral. asi nie. lebo to sa robi, ked sa prepne len na klasicky obraz a nie cez to 3D. ono ta kosticka nie je navrchu nosteka, ale nizsie vnutri a tu si na jej merani dost baziruju. na Sk to mnohi ani nerobia...

terezicka
19. feb 2008

Aha Zuzi tak už chápem 😔 Ale ja verím že to dobre dopadne 🙂

pahu
19. feb 2008

Zazi bude to dobré, neboj sa 😉 Budem na Vás tak silno myslieť, že aj dýchať zabudnem že mám 😀

mirka20
19. feb 2008

zuzka, urcite vsetko dopadne dobre a mala princezna bude v poriadku 😉

zaza_na
19. feb 2008

dakujem vam. teraz budem mysliet iba pozitivne, ked na nas tolky myslia 😵
pahu, ty ma teda vzdy rozosmejes svojimi hlaskami 😀

zaza_na
19. feb 2008

...ked na nas tolki myslia... 😲

martinkamm
19. feb 2008

ahojte

zaza_na
19. feb 2008

a mirka, ako si si oddychla? aj si si daco zdriemla? 😉
ahoj martinka? ako sa citis?

terezicka
19. feb 2008

Zuzka všetky tu bude na teba myslieť takže inak ako výborne to ani dopadnúť nemôže 😉
Maťka ahojky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre