• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
zazi nic ine si ani nezelam len pokoj nech ma uz necha ved ma priatelku je s nou stastny tak nech mi da pokoj nezaujima ma uz nic co sa neho tyka!
19. feb 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne martinka , vykasli sa na neho on potrebuje psychiatra a pomoc :grinning: :grinning:
19. feb 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz sa na neho vykaslat nemozem koniec nastal uz davno!
19. feb 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrá ránko kočky :slight_smile:
Zuzka neboj všetko určite dobre dopadne a toto všetko bol len obyčajný falošný poplach. Maličká bude úplne zdravá a krásne dieťatko :dizzy_face:
20. feb 2008 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
zuyka, urcite bude vsetko ok :wink: a doktor ked malicku pomeral nepovedal nic?
martinka, na toho tvojho ex sa vykasli, je to riadny pako :angry:
20. feb 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mirka, dnes si už v robote? Je ti lepšie?
20. feb 2008 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, uz je to o dost lepsie, takze opat makam :confounded:
20. feb 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ale radšej makaj opatrne
20. feb 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, pokusim sa, ale mala by som sa praveze snazit riadne, aby som to vsetko stihla do velkej noci
20. feb 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pred chvíľou som sa dozvedela že jedna ohromne "milá" kolegyňa ma s prepáčením za výraz obsiera :angry: Tak ma to vytočilo, by som jej najradšej jednu stretlila keby som mohla :angry:Ze vraj som pohodlná :angry:
20. feb 2008 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, kasli na nu. je to tava :angry:
20. feb 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka a riadna ťava, kolega keď to počul tak len krútil hlavou nad tým že ako môže niečo také povedať :astonished: A to všetko vzišlo z toho, že riaditeľ včera nepodpísal objednávku, lebo požiadavka k tej objednávke bola zle napísaná. A tak ja som odniesla požiadavku nas5 tomu kto si žiadal o tovar a ona povedala že to som mala ja opraviť :astonished: Ale nech si to opraví ten kto to zle napísal :astonished:
20. feb 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, fakt na to kasli. nestoji ti za to
20. feb 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ja viem že mi to za to nestojí, ale ona na to nemá jednoducho žiadne právo :angry: A keď sem príde tak sa vždy po mne uškiera ako slniečko na hnoji :angry:
20. feb 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky...

Terez, kasli na nu..nedaj sa vytáčať...aj u nás su také úžasniny...to vzdy sa musi najst vsade jedna sliepka co ostatným zneprjemnuje život...
20. feb 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, to je tak vzdy, do oci ti to nikto nepovie a bude sa tvarit ako tvoj najlepsi kamos :angry:
nell, testovala si?
20. feb 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, nakoniec nebolo treba...madam mrchata dosla v plnej krase rano.... Ale beriem to ako pokrok, lebo od vysadenia HAK co bolo v oktobri mi dosla prvy krat sama iba po 3 dnoch meskania aj bez vyvolavacky, tak sa z toho vytesujem...
A rozhodla som sa, ze asi zacnem s meranim BT, aj ked som fakt lenivica leniva, tak pokusim sa aspon tento mesiac o to....
20. feb 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby už kašlem na to, ale Marekovi to ešte poviem :sweat_smile: Len jej nemôžem nič povedať, lebo by hneď vedela kto mi to povedal a zas ten kolega je úplne v pohode a nechcem mu ublížiť :pensive:
Nellie ahojky, no mrzí ma že mrcha predsa len došla :pensive: Ale aspoň začne ďalší mesiac snažilkovania a začni aj merať BT :wink:
20. feb 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko prajem...terez ty uz tam mas 10tt.. baby kuknite moj graf....co hovorite?
20. feb 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Zazi, tak ste sa rozhodli počkať? To je dobre, lepšie než aby ste mali takú vysokú pravdepodobnosť ublíženia maličkej :wink: A pri tom ako ju znovu zmerali ti doktor nič nepovedal? :fearful:

Martinka, to je ale blbec, napíš mu, že mu prídeme dať facku, nech ťa nechá na pokoji :angry:

Nellie, aj malý úspech je úspech :dizzy_face:

Terez, Mirka, čo tak nejaké vírusíky? A hlavne, nič si nerobte z kolegov, lebo Vám tam pošlem moju sekretárku, nech Vás poriadne vytočí hneď od rána a potom budete vedieť, čo to znamená byť vytočený non-stop :grinning:
20. feb 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žabka a pahu...

Veru pošlite nam nejake virusiky tehulienky.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No veru, skusim s tym meranim..potom sa pridem s vami poradit, nech mi to riadne vysvetlíte, lebo ja som z toho blbec....viem, ze je aj stranka kde sa to zaznačuje, len či to budem vediet... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No ale nic za to nedam, tak prekonam moju tramu z "vcucnutého teplomera" a zacnem teda. :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kočky len a len pre vás:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:slight_smile: Som vám ich poslala viac :slight_smile:
20. feb 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell, tak ako napisala pavlinka, aj maly uspech je uspech :wink:
zabka, idem kuk tvoj graf, len ho musim najst :slight_smile:
pavli, ja radsej ostanem tu u nas a budem sa len usmievat, nech my vsetci vylezu na hrb. som tehotna, tak sa nesmiem rozculovat, lebo to moze ublizit malickej :slight_smile:
a teraz pre vsetky snazilky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
20. feb 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c Tu je môj grafík :wink:

Zabka a kde máš ten grafík čo si máme pozrieť? :grinning:

Nellie, keď som bola v Thajsku, tak v Bangkoku ma volali na Ping-pong show, kde thajky dokážu s vagínou strieľať pingpongové loptičky do terča, ale číslo s vcucnutým teplomerom som ešte nevidela :grinning:

Terez, hoď to za hlavu, keď ťa poriadne naštvú, odídeš si lažkať domov na materskú :wink:
20. feb 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. feb 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslite ze ovu uz bola? Ak hej tak alchimelka mi ju predsa posunula dopredu... :wink: :wink:
20. feb 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu už som to hodila za hlavu, povedala som to aj Marekovi a on vie aká je ona tak sa nemám tým zaťažovať :pensive: A teším sa že tu už dlho nebudem :grinning: Dnes som to povedala aj kolegovi že som tehotná, tak sa potešil, zagratuloval mi :slight_smile: A viem že on to určite neroztrúbi nikde ďalej
20. feb 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, mala si ovulku :wink: Snažilkovali ste? A poriadne? :dizzy_face:

Ja som si bola dať včera večer pichnúť na pohotovosti pregnyl, a zajtra ráno idem na to :grinning: Naša 2.IUI :dizzy_face:
20. feb 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že vaginou strielať ping pongove loptičky..ty brdo tie ich musia mať inak elastické... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pahu, na kolky DC ti pichajuu pregnyl??? J
Ja by som mala teraz na 5 DC zacat brat clostyl a na 10 si ist dat pichnut pregnyl, ale sme si s drahym povedali, ze pockame este tento mesiac, ci sa nezadari prirodzene....mne vlastne uz mesiac po vysadeni HAK nasadila clostyl, brala som ho 2 mesiace, teraz mam pauzu...a myslim ze vajecniky sa mi uz prebudili, ked mi konecne dosla mrchatica aj bez vyvolavacky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ak na buduci mesiac neostanem tehu, tak si nasadim clostyl...alebo mozno vydrzime este mesiac bez a v aprili zacnem clostylovat...
20. feb 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snazilkovali ale na prelome 10/11DC dufam ze sa nejake ujali ... hihihihi :wink: .....
20. feb 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok